Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru küçültüyorum tavsiyelerinizi beklerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Mondial mcx motorum var iyi bi fiyata satmayı düşünüyorum araba ehliyeti alıyorum arabaya geçiş yapıcam ama malum benzin fiyatları motosiklete sırf bu yüzden bile ihtiyaç var ve babamında vitesli süremeyişi nedeniyle ve mcxin babama göre çok yüksek oluşundan dolayı bunu satıp daha ufak scooter tarzı motosiklet almayı düşünüyorum 2500-3000 arası şehir içi kullanım için birazcık kalıplı bi motosiklet arıyorum bu fiyatlara çin malı scooter almak istemiyorum scooterların çin mallarını hiç sevmiyorum çok haşat geliyolar bana bu fiyatlara japon scooter ne alabilirim ? aslında mcxte az yakıyor ama işte artık motora ayak işlerine bineceğimden babamda binebilir arta kalan zamanlarda ve boyu yetmiyor mcxe mecburiyetten scootera geçmek zorunda kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    İkinci el düşünürseniz Honda Activa lar şehir içi için bitirim,yakıtıda çok iyidir yedek parça deseniz her yerde bulunur ve sessiz çalışır
    Bir arkadaşım activayı satıp sym fiddle 125 aldı hemde sıfır,100 km yapmadan satmaya yetiştiremediler,yine activa arıyorlar bu sıra

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Motosiklet kullanıyorsun ,internetin var, neden sahibinden.com girip fiyat aralığına 2500 3000 yazmıyorsun, karşına çıkanları inceleyip japon marka varsa birini almıyorsun, diye adama sorarlar bence .
    beko12345 ve mhmtesk bunu beğendiler.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Suzuki an 125 hk tek geçerim.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el Yamaha Cygnuslara bakabilirsin.

Cygnus an 125hk ve activa 3lusunden birini secebilirsin

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Konuyu açan arkadaş bir köşeye çekilmiş cevapların birikmesini bekliyor herhalde

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Honda Fizy 125

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanıyorsun ,internetin var, neden sahibinden.com girip fiyat aralığına 2500 3000 yazmıyorsun, karşına çıkanları inceleyip japon marka varsa birini almıyorsun, diye adama sorarlar bence .
    Ya arkadaş forum burası, bunun için var, adam onu da yapar, biliyodur, ama forumdaki tecrübeli insanlara da tanışmak ister.Yardımcı olacaksan yazarsın, olmak istemiyorsan konuya tıklamaz pas geçersin.

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    O paraya 2. El çok güzel temiz kymco agility 125 alabilirsin. Zaten çok sevilen ve sorun çıkarmayan motordur. Tabi 2. El de iyisini bulmak senin marifetine kalmış. Birde eskişehirde yollar nasıl bilmiyorum ama istanbuldaki gibi yoldan başka herşeye benziyorsa, bu motorun "agility city" tekerlekleri daha büyük olan modelini tavsiye ederim.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş forum burası, bunun için var, adam onu da yapar, biliyodur, ama forumdaki tecrübeli insanlara da tanışmak ister.Yardımcı olacaksan yazarsın, olmak istemiyorsan konuya tıklamaz pas geçersin.
    Hemşerim bizde acemiyiz ama 2500 3000 japon bulurum umuduyla yaşamıyoruz.Bu kişi aktif kullanıcı ondan yazdım.Ayriyetten bende eskişehirliyim.Kardeşimi ezmek adına yazmadım yanlış anlaşılma olmuşsa kimse kusura bakmasın .
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

Yakıt sarfı, kıvır zıvırdı derken kötü 250cc harbi can yakmaya başladı, vallahi av/balık dürtüm baskın gelmese 100cc herhangi bir CUB'a meyledeceğim.

Özetle 100cc CUB.

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Ahmet arkadaşımızın verdiği link http://www.mondialmotor.com.tr/?p=mo...25ARDOUR&i=508 mondial güzele benziyor scooter olmuşken japon olsun dedim ama görüntüsü çok iyimiş pişman olurmuyum ki böyle bişey alsam ?

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet arkadaşımızın verdiği link http://www.mondialmotor.com.tr/?p=mo...25ARDOUR&i=508 mondial güzele benziyor scooter olmuşken japon olsun dedim ama görüntüsü çok iyimiş pişman olurmuyum ki böyle bişey alsam ?
    Yakıtindan dolayı olabilirsin. Hyena al. Disli degisimi ile 80-90 gider 2.2litre benzini gecemezsin. İlla japon dersen activa al taş gibi motordur.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Honda activa

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşerim bizde acemiyiz ama 2500 3000 japon bulurum umuduyla yaşamıyoruz.Bu kişi aktif kullanıcı ondan yazdım.Ayriyetten bende eskişehirliyim.Kardeşimi ezmek adına yazmadım yanlış anlaşılma olmuşsa kimse kusura bakmasın .
    Ben hitap şeklinden dolayı yanlış anlamışım asıl, sen kusura bakma kardeşim, iyi forumlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)