Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni üyelerin konu açmasının engellenmesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bencede boşboş konu açılıyo adam bidecevap vermiyonuz diye üyelikten çıkıcam diyo sorduğu soruda soru olsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    SÜreyi 1-2 hafta değil 1 yıl yapalım.
    Bu karar dün alınsaydı mesela bu konu açılmazdı. nasıl?
    Furkan Tarık ve RAMİREZ bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sonuçta site mis gibi tık alıyor paralar geliyor kim ne sorarsa sorsun içeride kurcalamayın.
    biyeybaraküs ve Furkan Tarık bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Forumdaki bir çok kişi beni sevmez. Nedenide gördüğüm yanlışlara balıklama atlamamdır sanırım...

Daha 2-3 senelik üyeler doğru bölümlere konu açmazken... Yeni üyelere sitem etmek saçma olur.

Tamam, bir heyecanla açarsın konunu... Duygularını dökersin satırlarada... Ulan neden aynı konuyu 2-3-4 kere açıyorsun ki

Birde şöyle bir şey var. Umduğu cevapları alamayınca veya kimse cevap yazmayınca; "Forumunuz batsın, kimse yazmadı" şeklinde sitemde bulunuyorlar. Ben bunu çok gördüm

Aynı gün içerisinde aynı motorlar hakkında en az 2-3 tane konu açılıyor.
    15 yaşındaki çocuk SS tavsiyesi ister, kimisi gsx-r için karbüratöre bak der, kimisi hiç sahibi olmayan araba hakkında inceleme yazısı çalar, pardon yazar.

Bu sitede 3-4 ay önce planet alacak kadar bütçem var diyen adamın hp4 s1000RR (hp4 sınırlı sayıda var ülkemizde) sahibi olduğunu gördüm. Gerçi bu araba incelemesini yazan aynı adamdıda neyse

Ben her gördüğüm yanlışı şikayet ediyorum. Bazılarına seni şikayet ettimde diyorum hatta (Ferhat naber)
    Sizde şikayet edin arkadaşlar ama Erdem abiyede fazla yüklenmeyin

Bu sitede Erdem abi gibi adam çok azdır... (Abi ota boka ceza verme artık!)

İşin özü, uyarınızı dile getirin. Gerekirse şikayet butonunu kullanın.
    Bu üst üste açılan salak saçma konular yüzünden YARARLI KONULAR altlara düşmekte ne yazıkki.

Birde rica ediyorum otu boku motor genel bölümüne açmayın. Toplama kampı gibi şuan. Aradığını bulamıyorsun ! . .

Daha yazacak çok şey varda... Neyse,

Saygılar dostlar.
    Sadık1453 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ''Daha 2-3 senelik üyeler doğru bölümlere konu açmazken... Yeni üyelere sitem etmek saçma olur,, doğru diyorsun

''İşin özü, uyarınızı dile getirin. Gerekirse şikayet butonunu kullanın.
    Bu üst üste açılan salak saçma konular yüzünden YARARLI KONULAR altlara düşmekte ne yazıkki,, bunuda yapacağım bundan sonra forumu çöplüğe çevirecekler yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

tr_select birde ergen sana lan demiş ya koptum resmen

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Şey bence yeni üye olunca mesaj kutusuna metin mesaji gelsin yeni uyeye.Konu açmadan önce forumda arama yap vs diye içeriği olsun.Oyle daha güzel olabilir.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    birazda farklı bi çabalara girin nebileyim insan harcamak yerine kazanmak gibi..ben mt sayesinde hatrı sayılır çok sağlam arkdaşlıklar.. dosstluklar edindim.. aşırı şaçma konular dışında. hiçte iplemedim..biraz polyanacılık lütfen..
    Motork08 ve RAMİREZ bunu beğendiler.

Motosikleti

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Bence ilginç olan herkesin yeni açılan ve gereksiz tekrarı yapılan başlıklardan şikayet etmesi. Yahu başlığı okursun "aaah ah gene aynı konu" dersin okumaz geçersin. Bu kadar basit. Eğer gerçekten merak ettiğin bir konuda fikir istersen de, o aynı konuyu defalarca açan kişilerden farkını ortaya koyup araştırır ve bulmaya gayret edersin.
    Arkadaşlar...Bende yeni üyeyim. Anlamadığım şey; bu neyin yarışı? Herkes aynı birikimde yada bilgi seviyesinde olmaz. Aynı dürüstlükte olmaz. Yalanda söyler. Hava da atar. Atar da yapar. Burası,belli kurallar dahiline herkese açık bir forum sanırım. Gerekirse şikayet edersin. Sonuçlanır yada sonuçlanmaz. Ucunda ölüm yok.
    Amerika kökenli bir bmw sitesine üye olmaya çalıştım. Türkiye'den üye almadıklarını yazdılar bana. Ben artık bu saatten sonra MT'yi kafamda taşırım valla, hiç de gocunmam. Bu kadar gereksiz ve kimilerine göre saçma konular açılmasına rağmen gösterilen bu sabır ve hoşgörü taktire şayan.
    Siz esas karşısındakinin cahilliği ile resmen dalga geçip alay eden o bazı "çoook kıdemli eski" üyelere bir çare bulun.

Oruç kafayla yanlışımız olduysa da affola...
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Motosikleti
    konuyu okuyanlar bilir örnek verdiğim iki üyenin konularını yönetim kapatmış teşekkür ediyorum kendimce bu yoldan devam edeceğim forumun çöplüğe dönüşmesine izin vermeyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sevinirim.html
    http://www.motosiklet.net/forum/show...948&highlight= aynı iki konu yönetim kapattı birini sağolsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

on günlük üye arkadaşın açtığı konular
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...cirmalari.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...olmalidir.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...br-125-mi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...r-misiniz.html
    http://www.motosiklet.net/forum/tani...r-misiniz.html

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun sahibi Erhan ile yüz yüze görüşmüşlüğüm, önceden tanışıklığım yok.
    Foruma %90 cep telefonu ile giriş yapıyorum, şikayet mesajları mailime düşer, telefonuma mail bildirimi gelir,işim gereği araç kullanmıyor isem girip inceler gereken işlemi yaparım.
    Oğlum 1 yaşını geçeli 2 ay oluyor. Kucağımda çocuk uyuturken belki de 500 tane mesaj/konuya müdahale ettiğimi söylesem vicdanım sızlamaz. 15 günde bir izin yapabilirsem yaparım, 2 defa oğlum suya alışsın, eğlensin diye havuza gittim. Havuzda oğlumu eğlendirirken telefondan MT'ti takip edip mesaj silmişliğim de var. Kırmızı ışıkta beklerken (hani şu kaç saniye sonra yeşilin yanacağını gösteren ışıklarda) daha vakit var diyerek gelen şikayet mesajına müdahale etmişliğim var. Ciddi ciddi kaza tehlikesi geçirmişliğim de var araç kullanırken sizlerin şikayet ettiği mesajlara müdahale etmek isterken.
    Balkonda çay içerken, yine gelen şikayet mesajlarına müdahale ederim mesela.

Konular: 7.779

Sizin göremediğiniz, sadece bizlerin gördüğü silinen konuların/mesajların sayısı yukarıdadır.
    Yazdıklarım sorgulamadan yaptığınız vicdansızca karalama kampanyasına, diğer arkadaşların anlayabilmesi için bir mesajdır.

Ayrıca; konu sahibinin önerisi, insanların özgürlüğünü kısıtlamamak açısından bence uygun değildir. Bir zamanlar, hepimiz acemi ve hevesli olduğumuzu unutmayıp, hoşgörülü kalabilsek keşke.
    Erdem oncelikle kimseye kisisel bir problemim olmadigini senin ve buradaki herkesin bilmesini isterim.

Diger taraftan sitenin yonetimini de defalarca soyledigim gibi begenmedigimi de tekrar etmek isterim. Ancak bunu kisisel algamana sasirdim.

Yalniz, zaten gorec olarak yapmak zorunda olunan şeylerin de lutuf gibi anlatilmasi benim icin cok anlamli degil acikcasi. Eger bu kadar problem oluyorsa birakabilirsin gorevi.

Soylemek istedigim ve benim gibi dusunen bir cok uyeninde isini yapanlara degil yapmasi gerektigi gibi yapmayanlaesdir lafi. Onun icin sisyaser gibi zaren bulunduğumuz makamda yapmaniz gereken gorebleri bize teblig etmenize gerek yok. Ama digerlerine nazaran daha fazla ozen gosreriyorsan ALLAH senden razi olsun.

"KAZASIZ SURUSLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalniz, zaten gorec olarak yapmak zorunda olunan şeylerin de lutuf gibi anlatilmasi benim icin cok anlamli degil acikcasi. Eger bu kadar problem oluyorsa birakabilirsin gorevi.
    Sadık, nasıl hastalıklı bir düşünce yapın var bilmiyorum. Lütuf olsun diye değil, belki siz lütfedip ne şartlarda ne durumlarda size beğendiremediğimiz sitenin işleyişini az da olsa anlar hoşgörü gösterirsiniz sanmıştık. Yanılmışım, seni yapıcı bir insan sanardım. Sizin türevlerinizde insanlar olduğu sürece görevini yapan insanlarda kalmaz buralarda, aynen böyle devam edin.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadık, nasıl hastalıklı bir düşünce yapın var bilmiyorum. Lütuf olsun diye değil, belki siz lütfedip ne şartlarda ne durumlarda size beğendiremediğimiz sitenin işleyişini az da olsa anlar hoşgörü gösterirsiniz sanmıştık. Yanılmışım, seni yapıcı bir insan sanardım. Sizin türevlerinizde insanlar olduğu sürece görevini yapan insanlarda kalmaz buralarda, aynen böyle devam edin.

Cok sukur hastalik degilde gorduklerim karsisinda bu dusuncelere sahip oldum.
    Neyse abuk sabuk bir konu yuzunden birinin kalbini kirmak yasa uzmek istemem. Yazdiklarim nedeni ile kizdirdigim kirdigim kim varsa ozur dilerim. Burasi ticari bir isletme, patron ne derse oyle yurur. Bizim soylediklerimizin bir öneminin olmadigini yillardir biliyorum ancak insan iste yine de kendini tutamiyor.

"KAZASIZ SURUSLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Forumdaki en saçma konu olmuş. Bi kere konu kendinle çelişio arkadaş , daha yeni üye olmuşsun saçmasapan konu açmışsın bunlar engellenirse sen nereye yazıcan :D
    tr_select ve RAMİREZ bunu beğendiler.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trmilitary sitesinde ilk 2 ay konu açamıyorsunuz herhalde adamlara gına gelmiş

Motosikleti
    şu konuya girenler ilk sayfaları okumadan yorum yapıyor ya örneklerini verdik bizzat

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki bir çok kişi beni sevmez. Nedenide gördüğüm yanlışlara balıklama atlamamdır sanırım...

Daha 2-3 senelik üyeler doğru bölümlere konu açmazken... Yeni üyelere sitem etmek saçma olur.

Tamam, bir heyecanla açarsın konunu... Duygularını dökersin satırlarada... Ulan neden aynı konuyu 2-3-4 kere açıyorsun ki

Birde şöyle bir şey var. Umduğu cevapları alamayınca veya kimse cevap yazmayınca; "Forumunuz batsın, kimse yazmadı" şeklinde sitemde bulunuyorlar. Ben bunu çok gördüm

Aynı gün içerisinde aynı motorlar hakkında en az 2-3 tane konu açılıyor.
    15 yaşındaki çocuk SS tavsiyesi ister, kimisi gsx-r için karbüratöre bak der, kimisi hiç sahibi olmayan araba hakkında inceleme yazısı çalar, pardon yazar.

Bu sitede 3-4 ay önce planet alacak kadar bütçem var diyen adamın hp4 s1000RR (hp4 sınırlı sayıda var ülkemizde) sahibi olduğunu gördüm. Gerçi bu araba incelemesini yazan aynı adamdıda neyse

Ben her gördüğüm yanlışı şikayet ediyorum. Bazılarına seni şikayet ettimde diyorum hatta (Ferhat naber)
    Sizde şikayet edin arkadaşlar ama Erdem abiyede fazla yüklenmeyin

Bu sitede Erdem abi gibi adam çok azdır... (Abi ota boka ceza verme artık!)

İşin özü, uyarınızı dile getirin. Gerekirse şikayet butonunu kullanın.
    Bu üst üste açılan salak saçma konular yüzünden YARARLI KONULAR altlara düşmekte ne yazıkki.

Birde rica ediyorum otu boku motor genel bölümüne açmayın. Toplama kampı gibi şuan. Aradığını bulamıyorsun ! . .

Daha yazacak çok şey varda... Neyse,

Saygılar dostlar.
    Bu yazının altına imzamı atarım,
    Belirttiğim kısımlara ben de şahit olmuştum, üçkağıt ortaya çıkınca amma eğlenmişti millet
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazının altına imzamı atarım,
    Belirttiğim kısımlara ben de şahit olmuştum, üçkağıt ortaya çıkınca amma eğlenmişti millet
    Evet, ifşa etmiştim düdüğü
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Yeni üye iki hafta konu acmadi veya bir ay konu acmadi elbet konu accaklar ya ilk girdiğinde acicak yada bir ay sonra acicak ayni konuyu bu birseyi değiştirmez

Motosikleti
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni üye iki hafta konu acmadi veya bir ay konu acmadi elbet konu accaklar ya ilk girdiğinde acicak yada bir ay sonra acicak ayni konuyu bu birseyi değiştirmez
    buda değişik bir bakış açısı onlardan kurtuluş (aynı konuyu birkaç kez açma ,yeterli bilgi olan şeyi sorma vs )yok yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)