Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kars'ta motosiklet kullanılır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Kars'ta motosiklet kullanılır mı? Yani yol olan her yerde kullanılır ama sonuçta "Kars" kolay değil. Kış kaç ay sürüyor? Yani ne kadar süre kullanılmaz en azından öyle sorayım. Üniversite için gideceğim bu yıl ona göre motosikleti yenilemeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ben karslıyım birkere gittim baya uzun zaman önce kaç ay kullanırsın bilmiyorum ama mont pantolon sağlam olmalı heralde

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canın motosiklet kullanmak istiyorsa değil Kars'ta Mars'ta bile kullanılır.
    crxforever bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    sen kros al bence karda oynaya oynaya gidersin

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Yazın bir ay İç Anadolu'nun yaza yakın bahar günleri gibi olur. Bunun dışında soğuktur, binilmez değil binilir fakat batı kısımların neredeyse yarısı kadar binecek şans bulursun. Kar yağdıktan sonra sert kışlarda 4-5 ay doğru düzgün kalkmaz. En azından 10-15 sene kadar önce böyleydi. Daha çok Enduro, Cross tarzı yakışır o taraflara. Gezebileceğin yerlerin yolları bu tip motosikletlere uygun.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Esim karsta gorev yaparken gidiyordum arada ve bir tane bile motor gormedim, sahibinden.com da ilanlara baktim, bir tane bile ilan yoktu. Sebebi yollarin surekli buz olmasi, gerci degisik bir buz, araba ile 80 90 km hıza cikabiliyorsun ama motosiklet kullanilacak gibi degil, ayrica hava cok soguk, -40a varan soguklarda sokakta yurumek bile zorken motorla gitmek imkansiz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Kars ta kışlar eskisi gibi çok sert geçmiyor kent merkezinde kar yağdığı zaman hemen eriyor yollar hep açıktır. Soğuk havalarda hemen çalışabilecek bir motorla gitmeni tavsiye ederim. Kışın bazı geceler aşırı soğuk oluyor depodaki benzin mazot donuyor. Özellikle motoru dışarıda bırakırsan ve antifirz filan eklemezsen donar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)