Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125r VS YZF r125 ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    cok merak ettıgım bu ıkılıden sızce hangısı daha iyi ayrıca merak ettıgım CBR 125r VS YZF r125 olsa top speed te kım alır ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    125cc ss istiyosan bence r125 candır. yeni kasa 250r var ama r125 in tipini daha cok seviyorum keşke güçlü bi motoru olsa

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    2014 te gelen dokunuşlarla yzf daha iyidir diye düşünüyorum ama aradaki fiyat farkına değecek kadar mı bilmiyorum. Ben 2 yıl cbr125 kullandım çok memnundum, sıfır almıştım 20.000 km kullandım sattım hiç bir sorun yaşamadım. Yzf içinde durum aynıdır diye tahmin ediyorum. Eğer 2014 öncesi yzf derseniz cbr daha mantıklı derim çünkü yzf de ön amortisöerlerin motoru iyi tutmadığından, fazla yumuşak olup frenlemelerde falan çok dalışa geçtiğinden bahsediliyordu.
    Top speed konusunda ise; rüzgara karşı yada yokuşlu bir yolda gidildiğinde yzf daha güçlü olduğu için biraz daha iyi gidiyor. yokuş aşağı, hiç rüzgarsız, yada arkadan esen rüzgar ile cbr 125 in 140 lı hızları (Ben arkadan esen rüzgarla bir kez 149 km/h görebildim) görebileceği yollarda, yzf kesiciden dolayı 134 km/h da kalıyor. Fakat havada biraz bile rüzgar olsa bu motorlar 120 li hızlara dahi çıkmakta zorlanıyorlar. İşte bu durumlarda yzf 3-4 km/h daha fazla hız yapıyor.
    Emin olmamakla birlikte ivmelenme konusunda da şaşırtıcı şekilde başa baş gittiklerini hatırlıyorum.
    BlackBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    bende yzf ye bayılıyorum ama fıyat konusunda pahalı gelıyor bırz benım tek sıkıntım cbr alırsam boyum 179cm yanı bıraz altımda kucuk kalıcak gıbı gelıo acaba motorun selesını ykseltme şansımız oluyormu ???

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    yüzlerce karşılaştırma konusu var yzf nin aynı zamanda cbrnin buralara bakılarak sorular yanıtlanabilir ayrıca ne istiyosanız yani aklınızda ne varsa onu almak için çalışın bir sene gec olsun

Motosikleti
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzlerce karşılaştırma konusu var yzf nin aynı zamanda cbrnin buralara bakılarak sorular yanıtlanabilir ayrıca ne istiyosanız yani aklınızda ne varsa onu almak için çalışın bir sene gec olsun
    kudret ehlıyete yazıldım ağustosta sınav var ona gore cbr ıyımı sence en azından çinli motorlardan ıyıdır dıe onu tercıh edıcem
    i

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    eski kasa hariç tabiki iyi ama yzf nin yerini tutmaz onu söyliyim ikisinide kullandım benim motordan inip cbr ye binince çekmiyomuş gibi geliyor sen bilirsin yine de

Motosikleti
    eski kasa hariç tabiki iyi ama yzf nin yerini tutmaz onu söyliyim ikisinide kullandım benim motordan inip cbr ye binince çekmiyomuş gibi geliyor sen bilirsin yine de
    orası ölede baska altarnetıf solesene cbr den baska yenı kasa tabıkıde ( calıbreye megellı yukı kadırga var :D ) alınırmı bunlardan bırı

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    test ettik ya yağmurda şarköye gidip zor dönüyodu gidonu demekki alınmaz titriyo ayrıca banaher sorduğunda ya yzf ya cbr dedim daha önce boşuna bakma bence diğerlerine yanlız sen motoru al şarköyün acısını fena cıkarıcam senden

Motosikleti
    test ettik ya yağmurda şarköye gidip zor dönüyodu gidonu demekki alınmaz titriyo ayrıca banaher sorduğunda ya yzf ya cbr dedim daha önce boşuna bakma bence diğerlerine yanlız sen motoru al şarköyün acısını fena cıkarıcam senden
    tamam :D adaş ağustosta sınav var ıste ehlıyet ıcın yazıldım beklıom eylulde elıme gecıcek ehlıyet sonra ufak bı gezı yaparız sen sattınmı motoru

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ilk motor olarak hiçbiri il bir 1500 tl lik COMMUTER 3 5 bin km binersin sonra düzgün bir 250 lik yola devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)