Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Revit Tarmac Air mont aldım Göbek açıkta modası geçmedi dimi:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Bu mont uzun zamandır aklımda olan bi monttu. Alsam mı almasam mı diye düşünürken sonunda karar verdim ve aldım.
    Çekincelerim vardı.
    Kısa gelir, kötü durur, komik olur diye düşünüyodum. En sonunda dedim ki; nasıl durursa dursun alıcam.
    Giydikten sonra farkettim ki (her ne kadar olması gereken uzunlukta olmasada) çokta kısa gelmedi.
    Siyah olanı almamın sebebi: büyük bi vücutta bide bem beyaz mont pekte iyi durmadı, (beyaz olanıda, gt-air modelinide denedim) içine siyah tşort giyerek kısalığı kamufle ediyorum bi nebze

Boyum 193cm Kilom 123
    Ben çok aramıştım bulamamıştım. Bi nevi benim gibi almadan önce araştıran arkadaşlara yön gösterici olması açısından fotoğrafımı ekliyorum.

Saat 14:00-15:00 arasında 50km, 18:00-19:00 arasında da 50 km test ettim. Sonuç gayet başarılı. Rüzgarı ilk defa hissettim. Püfür püfür geldim

Eski venom montumda bulunun knox en1621-2 güvenlik seviyeli sırtlığı monta taktım. (kendi içinde delikli yumuşak sırt koruyucusu var)

Bu arada arka tarafında fermuarın orada altta çıt çıt var, o ne işe yarıyor bilen var mı?

Kapıyla aynı boyda çıkmışım

http://i.hizliresim.com/ZNlZzo.jpg

Aklınıza takılan her konuda mesaj ile veya buradan iletişime geçebilirsiniz
    Montun arka kısmındaki çıt çıt pantolonun kemer geçen yerine takılıyor. Belin açılmamasına, kaza anında montun sıyrılmamasına yarıyor.
    SULH ve A.Volkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Merhalar. Hangi beden aldınız acaba? Ben de mont arayışındayım 184 boy 115 kilo var ben dr hangisi olur bana kestiremiyorum

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende revit tarmac kullanıyorum.

Boyum 1.85
    Kilom 105.

Bir önceki motorum ve şuan kullandığım motorumun üzerinde giyinmiş halde 2 resmim var koyuyorum fikir açısından.

SULH bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tamam 1.93 ü anlarımda 123 kg nedir arkadaş
    Fileli montla iki gece yol yaptım şuanda nezleyim gündüz iyide gece hava serinleyince çekilmiyor kenarda en azından bir rüzgarlık bulundurmakta fayda var.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhalar. Hangi beden aldınız acaba? Ben de mont arayışındayım 184 boy 115 kilo var ben dr hangisi olur bana kestiremiyorum
    2xl beden aldım. xl bedeninde rahat edemedim ve daha kısa olduğu için bana uygun olmadığını düşündüm.

aldığımdan veri hergün giyiyorum hiç pişman olmadım. gayet memnunum, tavsiye ederim.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    2xl beden aldım. xl bedeninde rahat edemedim ve daha kısa olduğu için bana uygun olmadığını düşündüm.

aldığımdan veri hergün giyiyorum hiç pişman olmadım. gayet memnunum, tavsiye ederim.
    2xl derken xxl mı diyorsun ben yüz kiloyum aynı montun xxl ı bana olmamıştı tek başıma çıkaramıyordum özellikle koldan (gerçi kol 42 cm )
    SULH bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Abi bende seninle aynı boydayım ama maddi olarak öğrenci olduğumdan 500 lira veremiyorum monta daha önce kullandığın memnun kaldığın mont varmı 1,93 cm boy kilo:95 belden soğuk yemeyeceğimiz
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2xl derken xxl mı diyorsun ben yüz kiloyum aynı montun xxl ı bana olmamıştı tek başıma çıkaramıyordum özellikle koldan (gerçi kol 42 cm )
    yanlış beden giymişsindir. benim kolum 45 cm. gayet rahat oluyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı Avanged adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende seninle aynı boydayım ama maddi olarak öğrenci olduğumdan 500 lira veremiyorum monta daha önce kullandığın memnun kaldığın mont varmı 1,93 cm boy kilo:95 belden soğuk yemeyeceğimiz

venom kullandım. bazen sırtlık bazen bellikle kullandım o yüzden alttan rüzgar alıyo mu bilmiyorum. 200liraydı aldığımda. 4 mevsimdi. yazın terliyodum kışın üşüyodum:D

Motosikleti
    yanlış beden giymişsindir. benim kolum 45 cm. gayet rahat oluyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

venom kullandım. bazen sırtlık bazen bellikle kullandım o yüzden alttan rüzgar alıyo mu bilmiyorum. 200liraydı aldığımda. 4 mevsimdi. yazın terliyodum kışın üşüyodum:D
    kesin xxl cı denedim pazı çapı yani (45 cm ) abi eminim oradaki çıt çıtı açınca anca ucu ucuna oturuyordu ama çıkarırken montu tek çıkaramıyordum bel ölçüm 100 cm oradan oturuyordu sıkıntı yok tu ama dediğim gibi koldan sıkıntı yapıyordu
    SULH bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı Avanged adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de 2.el bakmanı öneririm uygun fiyata kaliteli montlar bulabilirsin. Yalnız birkaç konuda uyarayım bazı satıcılar var montun sana çok bol olacağını bilse de bir şeyler uydurup satmaya çalışabiliyorlar. Birde bazı markalarda beden ölçüleri farklı olabiliyor. Ben Roleff Safetec Kodra kullanıyorum boy 1.78 kilo 75 small bedeni tam oluyor içine kazakta giyebiliyorum. Denemeden almanı önermem.
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin xxl cı denedim pazı çapı yani (45 cm ) abi eminim oradaki çıt çıtı açınca anca ucu ucuna oturuyordu ama çıkarırken montu tek çıkaramıyordum bel ölçüm 100 cm oradan oturuyordu sıkıntı yok tu ama dediğim gibi koldan sıkıntı yapıyordu
    ben o kolda ki çıtçıtı kapatıyorum bide ben hala ısrar ediyorum denediğin xxl olamaz.
    bende mağazacılıkla uğraştığım için biliyorum oluyo böyle şeyler, keşke bi tane daha deneseydin 2xl aynı model aynı renkten. etiket yanlış dikilmiş olabilir.
    benden zayıf birisine küçük gelmesinin imkanı yok.

bi tane daha fotoğrafımı paylaşayım bak nasıl duruyo. başkalarıda fikir sahibi olsun.

Motosikleti
    bir daha kontrol ettireceğim mağazadan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)