Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2014 Zealsun 250-R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial z one 180s
    daelim düşünüyorum aslında sym ler pahalı 6 bin tl civarı düşünüyorum ünüversite okuyorum kendimi kasmak istemiyorum 6 bin tl nakit var :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Bumoto, calibre değil mi bu yav
    yaesu bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o paraya sym yok. rks titanic 200 var. arada sadece 25cc oynuyor. ama güçleri aynıdır. seramik silindir diyenlerde var. keeway motoruymuş.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Yalnız deponun üstünde Zelsun mu yazıyor a sı düşmüş mü :D

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Vay canına goruntu super ama kendısının o kadar kalıtelı olduguna ınanmıyorum

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    görüntü super evet ama ??
    aynısını kırmızısı bizim iki kuryeye vermişlerdi test için üçüncü güne varamadı makina noldu bilmiyom test yapanlarda sanki hiç onlar değilmiş gibi boş ver sorma deip geçiyolar yani pek iyi bişey değil galiba...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    üzerinde zealsun değil zelsun yazıyor dikkat
    semih2424 bunu beğendi.

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    ben bgun gıdıp bayıde gordum motoru markası zealsun ama zelsun yazıyor gercekten hava sogutmalı yakından bakınca hosuma gıttı goruntu olark cok felaket ama grenajlar plastık hor kullanılmazsa ıdare edıcek bı motor bence calibrenın kopyası :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

ayrıca calıştırdıkta sesi gercekten mukemmel bu konuda hakkını yıyemem yenı egzosa gerek yok hıc kendı sesı cok iyi

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    5 bin tl bütçem vardı honda'ya biniyordum (2012 cbr125). bütçeyi 8.000'e çıkardım, yine honda'ya biniyorum (2012 cbr250). yakında 22.000'e çıkarıyorum, bineceğim motor yine honda (NC700).

bütçenin yettiği en gösterişli makina değil, en sağlam makinaya bakmalısın bence. ybr'ye bin bir süre. cbf kullan bir süre. 5'e alırsın, 5.5'a satarsın, 7'ye alırsın 8'e satarsın, böyle böyle büyütürsün makineyi. çinli'yi 5'e alırsın, motordan soğursun.

çinli kullanıp memnun olan çok fazla arkadaş vardır mutlaka, şahsen ben yaklaşmam asla. alana da saygı duyarım.
    yaesu bunu beğendi.

Motosikleti
    ben zaten almak ıcın bakmadım :D yukıyı merak edıyordum yukının 2014 spıtzera baktım onuda gorunce bakayım dedım ole :D ama ayrıca yenı bısı ogrendım yukı kore malıymıs ayrıca su sogutmalı uretmeye baslamıs racıng modelını.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Vodka soğutmalıda yapsa yukidir ederi bellidir

Bütçe de bellidir bence ikinci el olayına in en basiti servis sıkıntısı yaşamazsın 6.000 tl az bir bütçe değil

125lik discover bajaj alırsın keyfine bakarsın ekipmanına da bütçe ayırmış olursun.

Heyecan arama bence
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    ben cbr dusunuyorum valla meraktan baktım sadece onlara

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bunun tekeri düz basmaz
    Ros1n2 bunu beğendi.

Motosikleti
    amacım sadece motorlar hakkında bılgı toplamak o yuzden her markayı gormeye calısıyorum

Motosikleti
    zealsun 250r

bence iyi bi motor

motordan çok anlamam yalnız dağda bayırda her yerde suruyorum Bi sıkıntısı yok gücü sesi çok iyi hıza gelince bişey soyliyemicem sağlamlığa gelince 90 100 le giderken on tekerin çukura girmesi sebebiyle motoru yatırdım motor 2takla attı sonra 5 10 metre sürüklendi hasar olarak sadece yan plastikler çatladı hafif kırıklar var. Bence idare eder çok iyi demiyorum ama iyi yani

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yanlış anlamada megelliden sonra zealsun 250cc (bumoto calibre 250 aynısı forumda yeterince bilgi var milletin elinde nasıl patladı hepsini okudum tüm sayfaları ) yi de kara listeye alıyorum soranları uyarmıyacağım kesinlikle son uyarımdır çöpe atacak paran varsa al kardeşim
    Serdar06 bunu beğendi.

Motosikleti
    zealsun 250r

bana sorarsanız almayın 2 3 daha koy cbr 250 alın

Jjvnvgbbcvvv

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    zealsun değil

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşların yazdıkları doğru ama farklı bir bakış açısından yorum yapıyım bu motorun motoru yuki dış kaplaması zaten fiks aynı bumoto ile diğer piyasadaki çinli grenajlı racer makinalarla..

içi commuter dışı şekil yapmışlar .. kısaca 3-4 bin tl ye bulunursa bence alınabilinir öğrenilir satılır fazlada zorlanmaz nazik davranılırsa uzun ömürlüde olur gibime geliyor.. 3-4 bin tl yede bu tarz şekilli afilli motor alınmaz..

ama 3-4 bin tl den fazla da arkadaşlar yukarda demiş gidin ikinci el cbr125 alın cbf alın ybr alın bajaj alın.. kısaca aldığınız şeyi bilirseniz ne olduğunu sorun olmaz fazla..

Bm Calibre 250 r
    Maranta Turanter 250 r
    Kadırga 250 r
    Yuki Sprizer 250 r
    Zealsun 250 r

alayı aynı.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşların yazdıkları doğru ama farklı bir bakış açısından yorum yapıyım bu motorun motoru yuki dış kaplaması zaten fiks aynı bumoto ile diğer piyasadaki çinli grenajlı racer makinalarla..

içi commuter dışı şekil yapmışlar .. kısaca 3-4 bin tl ye bulunursa bence alınabilinir öğrenilir satılır fazlada zorlanmaz nazik davranılırsa uzun ömürlüde olur gibime geliyor.. 3-4 bin tl yede bu tarz şekilli afilli motor alınmaz..

ama 3-4 bin tl den fazla da arkadaşlar yukarda demiş gidin ikinci el cbr125 alın cbf alın ybr alın bajaj alın.. kısaca aldığınız şeyi bilirseniz ne olduğunu sorun olmaz fazla..

Bm Calibre 250 r
    Maranta Turanter 250 r
    Kadırga 250 r
    Yuki Sprizer 250 r
    Zealsun 250 r

alayı aynı.
    Gecen yilin temmuz ayi konusu gardas. Adam belkide bunun ustune iki tane motor degismistir.
    Ama şunu soylemekte fayda varki: çin mali motorlar o govdeleri ve motor hacimlerine gore yeterli tork ve gucleri veremiyor. Ben alinmama taraftariyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)