Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bütçem 7.000 tl ne almalıyım sizce ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Küçük motor çabuk değiştirilir, o sebeple satarken pazarı iyi olan bir şey al, pulsar rüzgarına pek kapılmanı tavsiye etmem, çabuk dökülecek bir hali var, bence cbr125, cbf150, ybr125 falan bak ben apache kullanmıştım sıfır almıştım, titremekten çabuk dökülüyor bunlar, şekle aldanmayın, titreşimsiz motor alın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Bu fiyata en iyisi Pulsar diye birşey yok. Şekil arıyorsan, 125cc şekilli motorlar da bu fiyata satılıyor. Ya da ikinci el Wolf, çok iyi bir alternatif fiyat ve şekil olarak ayrıca 250cc, torku daha yüksek,arka tekeri daha geniş vs (Pulsar 200cc). Sıfır olarak 200cc'de bu fiyat aralığında başka bir motosiklet de yok. Sadece Duke 200 var o da farklı bir klasman, şuan kampanya yapıyorlar ama son bir kaç yıl 250cc sınıfının en pahallı motosikletiydi. Şuan 13000 TL fiyatıyla CBR250 (galiba).

YBR,CBF'den iyi diye birşey de yok, bunlar 125cc ve fiyatları Pulsar'dan uygun, ayrıca dünya turu yapabileceğin sağlamlıkta motorlar. Ya da en azından parça servis sıkıntın olmıyacak.

Ama 7000 liram var, Pulsar alayım mı diye konu açtıysan o ayrı. Genelde insanlar birşeye karar verip, bunu onaylatmak için forumlara yazıyorlar. Sonra söylenenleri dinlemeyip kafalarının dikine gidiyorlar.

Ayrıca ekipmanın var mı yok mu anlaşılmıyor. Motosiklet bir araç, kafan ya da diğer uzuvların ne kadar değerli, bunları da bir düşün. Ekipmanın yoksa, 7000 TL lik motor almanın mantığı da yok.

He, sen ne olursa olsun Pulsar alıcam diyorsan da, git al. Kimseye sormana gerek yok. Birde 7000 TL'ye Pulsar da alamıyorsun, 7371 TL + plaka ruhsat sigorta.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Pulsar alan arkadaşlara danışabilirsin.Kullanmadığı motorlarla ilgili yorum yapan marka fetişlerine fazla kulak asma yeter.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Kredi nedir hangi banka yıllık faiz oranı nekadar bende çekmeyi düşünüyorum.
    Alıntı Eightarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala kararlaştıramadım ay sonuna kadar fırsatım var yoksa bi daha motor alamam ( kredi ay sonuna kadar indirimli)

Aklımda bajaj pulsar 200 ns var. enjeksiyonlu felan güzel motora benziyor araştırdım ama kararsız kaldım

sizcde 7000 tl ye bundan daha iyi bir şey alınabilir mi ?

not : sadece konu hakkında cevap atın.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sıfır alacaksan 8,000 tlyi gözden çıkarmış olmalısın 2 el temiz Sym Wolf al birde rüzgar camı uydur nakedde rüzgar yemek biraz sinir bozucudur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)