Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

işin içinden çıkamıyorum lütfen akıl verin

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    herkese merhabalar. abilerim kardeşlerim son 2 senedir araştırma içindeyim. bütçeme uygun olarak araştırmalarımı gerçekleştirdim hep. arada kaldığımda size danıştığım oldu, kullanıcı yorumlarını okuduğum oldu ve en sonunda iki modele düşürebildim. haziran sonunda motorumu almış olucam büyük ihtimalle. arada kaldığım motorlar ise rks titanic ve bajaj discover. bu iki motordan birini alıcam.

bütçemi daha fazla arttıramıyorum çünkü ekipman almam lazım ve daha fazla beklemek te istemiyorum o yüzden ybr cbf lütfen önermeyin. bu iki motordan hangisini alsam bana daha az sorun çıkartır hangisinden daha memnun kalırım? yakıt olsun performans olsun titreşim olsun herşeyi göz önünde bulundurursanız siz olsanız hangisini alırdınız?

bütçe kısıtlı olduğu için alıp bi sene sonra değiştirme imkanım yok. aldığım zaman en azından 3-4 sene beni minimum sorunla idare etmesini isterim. yardımcı olursanız çok sevinirim. işin içinden çıkamıyorum çünkü. iki motorunda kullanıcı yorumlarını okudum ve arada kaldım. şimdiden herkese çok teşekkür ederim kazasız sürüşler.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Rks almanı tavsiye etmem . Bajaj alman daha mantıklı . Çinli motorlardan 2 gömlek üstte . Bajaj parasına temiz bi ybr veya cbf alsan daha iyi olur ama

Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    Rks den uzak dur bajaj iddaali amma ezio41 e katiliyorum +1
    Ezio41 bunu beğendi.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    geçende cup motor için birsürü konu açtıydın . senin ilaç cup motorda. 90-95 yardırırsın hem 100de 2lt yakarsın. kaçınılmaz olan kazadan fazla zararda etmezsin.

ha illa yukarıdakiler dersen rks çok yakar sonra 2.el de zor satarsın. bajaj hertürlü rksden iyidir.

daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar. abilerim kardeşlerim son 2 senedir araştırma içindeyim. bütçeme uygun olarak araştırmalarımı gerçekleştirdim hep. arada kaldığımda size danıştığım oldu, kullanıcı yorumlarını okuduğum oldu ve en sonunda iki modele düşürebildim. haziran sonunda motorumu almış olucam büyük ihtimalle. arada kaldığım motorlar ise rks titanic ve bajaj discover. bu iki motordan birini alıcam.

bütçemi daha fazla arttıramıyorum çünkü ekipman almam lazım ve daha fazla beklemek te istemiyorum o yüzden ybr cbf lütfen önermeyin. bu iki motordan hangisini alsam bana daha az sorun çıkartır hangisinden daha memnun kalırım? yakıt olsun performans olsun titreşim olsun herşeyi göz önünde bulundurursanız siz olsanız hangisini alırdınız?

bütçe kısıtlı olduğu için alıp bi sene sonra değiştirme imkanım yok. aldığım zaman en azından 3-4 sene beni minimum sorunla idare etmesini isterim. yardımcı olursanız çok sevinirim. işin içinden çıkamıyorum çünkü. iki motorunda kullanıcı yorumlarını okudum ve arada kaldım. şimdiden herkese çok teşekkür ederim kazasız sürüşler.

Şimdi kardeş sen önce gerek RKS nin gerekse bajaj ın hangi modellerini istiyorsun yada kıyaslıyorsun onu bi de hele bizde ona göre yorum yapalım 2 markanında değişik modelleri var sonuçta .

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı daghas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi kardeş sen önce gerek RKS nin gerekse bajaj ın hangi modellerini istiyorsun yada kıyaslıyorsun onu bi de hele bizde ona göre yorum yapalım 2 markanında değişik modelleri var sonuçta .
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada kaldığım motorlar RKS Titanic ve Bajaj Discover. Siz olsanız hangisini alırdınız?
    Ben olsam bu ikiliden Bajaj Discover alırdım.

Bütçem kısıtlı, iki markadan fiyat/verim anlamında bir motosiklet önerirmisiniz desen Bajaj Boxer 150 derdim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-47.html

Burayı da okuyup kendin karar vermelisin bence.
    Bana kalırsa RKS derim. Neden bu kadar önyargı ile yaklaşıyorlar anlamıyorum. Boxer'ın görünüşü hiç hoşuma gitmiyor. Rks ise çok daha şık ve kalıplı duruyor bana kalırsa.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Cevap ve önerileriniz için teşekkür ederim. Diğer abilerim ve kardeşlerimin de yorumlarını öğrenmek isterim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)