Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Çoook büyük trafik kazası geçirdim.Hayatınıza değer veriyorsanız lütfen okuyun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun kardeşim, çok üzüldüm, inan okurken içim acıdı.
    Koruma çok önemli gerçekten, korumayı takmak bile yetersiz kalabiliyor, bizim milletimiz ise kask takmaktan aciz.
    İnşallah sağlığına tez zamanda kavuşursun.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Geçmiş olsun arkadaşım. Öyle olsaymış, böyle olsaymış diyenlere bakma sen. Olan olmuş,artik bundan sonrasına bakılır. Kazasız sürüşler.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

xmotoredx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mcx roadracer
    geçmiş olsun hocam
    ErknOzyurt bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    çarpan şerefsize ne oldu ?
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 2 gün gözaltında durdu.Sonra serbest bırakıldı.Davacı olacağım.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Çok geçmiş olsun kardeşim.Allah korumuş,kazasız sürüşler dilerim..
    ErknOzyurt bunu beğendi.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım. Öyle olsaymış, böyle olsaymış diyenlere bakma sen. Olan olmuş,artik bundan sonrasına bakılır. Kazasız sürüşler.
    Evet ya doğru söylüyor. Vıdı yapmışım biraz.
    Sen işini bilirsin.
    şimdi dinlen.
    Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.
    === Eğitim Şart ===

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca beni ziyaret bile etmediler eve çıktığımdan beri.Daha da sinirlendim

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Çook büyük geçmiş olsun...
    Anlattığına göre hata otomobil sürücüsünün...Çeker zaten cezasını,bizim ekstra giydirmemize gerek yok...
    Viraj yapıcaz demişsin yazına başlarken,buda senin kazada pay sahibi olduğun nokta...
    Gördüğüm kadarıyla,viraj yapmak,slider eritmek gibi işler otoyolda yapılacak şeyler değil.Sende CANLI örneği olmuşsun...
    İstediğimiz kadar iyi viraj alalım,istediğimiz kadar iyi bi motosiklet kullanıcısı olalım yollar tehlikelerle ve sürprizlerle dolu...
    Hele hele konu motosikletse ne kadar tecrübeli olursak olalım düşme ihtimalimiz her zaman ve herkes için var.En çok tanıdığımız Rossi bile düşüyor...
    Rossi ölmüyor,hafif yaralanıyor,üç günde ayağa kalkıyor..Çünkü pistte düşüyor,kendi hatasıyla düşüyor,yada başka bi motosiklet dengesini bozup basıp gidiyor..

6 ay kadardır motosiklet üstündeyim ve çıkardığım ders şudur; "Maksimum zevki minimum riskle alabilme sanatıdır motosiklet"

Viraj yapmak isteyen,düşünen,yapan arkadaşlar yeri değil otoyollar,çünkü kendi hatamızla düşsek bile bizi öldürmeye hazır bekleyen bir sürü şey var etrafta...

İstanbul park gibi bir pistimiz var ve o pist dünyanın en iyi sürücülerini tatmin etmiştir.Hala tadı damaklarıda.Sizide edicektir ve en önemlisi öldürmeyecektir...

Tekrar geçmiş olsun...
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çook büyük geçmiş olsun...
    Anlattığına göre hata otomobil sürücüsünün...Çeker zaten cezasını,bizim ekstra giydirmemize gerek yok...
    Viraj yapıcaz demişsin yazına başlarken,buda senin kazada pay sahibi olduğun nokta...
    Gördüğüm kadarıyla,viraj yapmak,slider eritmek gibi işler otoyolda yapılacak şeyler değil.Sende CANLI örneği olmuşsun...
    İstediğimiz kadar iyi viraj alalım,istediğimiz kadar iyi bi motosiklet kullanıcısı olalım yollar tehlikelerle ve sürprizlerle dolu...
    Hele hele konu motosikletse ne kadar tecrübeli olursak olalım düşme ihtimalimiz her zaman ve herkes için var.En çok tanıdığımız Rossi bile düşüyor...
    Rossi ölmüyor,hafif yaralanıyor,üç günde ayağa kalkıyor..Çünkü pistte düşüyor,kendi hatasıyla düşüyor,yada başka bi motosiklet dengesini bozup basıp gidiyor..

6 ay kadardır motosiklet üstündeyim ve çıkardığım ders şudur; "Maksimum zevki minimum riskle alabilme sanatıdır motosiklet"

Viraj yapmak isteyen,düşünen,yapan arkadaşlar yeri değil otoyollar,çünkü kendi hatamızla düşsek bile bizi öldürmeye hazır bekleyen bir sürü şey var etrafta...

İstanbul park gibi bir pistimiz var ve o pist dünyanın en iyi sürücülerini tatmin etmiştir.Hala tadı damaklarıda.Sizide edicektir ve en önemlisi öldürmeyecektir...

Tekrar geçmiş olsun...
    İSTANBUL PARK yeni adıyla İNTERCİTY park'a motosikletlerin girmesi yasak.Arabada yasak öyle bisiklet falan alıyorlar şuan.Şuan ki yarışlar İZMİR ÜLKÜ PİSTİ denilen "otobanlarımız daha iyi bu pistten" insanlar burada yarışlara katılıyor.Öyle ahım şahımda uzun değil pist

Yani pist yok.Trafikte ne arbaalar görüyorum pist yapmıyorlar BURSA gibi şehre 7.40, mustang, ferrari,corvette m5,m3 neleri var ve hergün görürsün.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Arkadaşlar trafik kazalarında acaip bir ülkedeyiz.
    işte başka acaipliklerin olduğu bir ülke.

kazların sebebinin sorulmayacağı bir video.
    Sadece olduğu.

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İSTANBUL PARK yeni adıyla İNTERCİTY park'a motosikletlerin girmesi yasak.Arabada yasak öyle bisiklet falan alıyorlar şuan.Şuan ki yarışlar İZMİR ÜLKÜ PİSTİ denilen "otobanlarımız daha iyi bu pistten" insanlar burada yarışlara katılıyor.Öyle ahım şahımda uzun değil pist

Yani pist yok.Trafikte ne arbaalar görüyorum pist yapmıyorlar BURSA gibi şehre 7.40, mustang, ferrari,corvette m5,m3 neleri var ve hergün görürsün.
    En kötü pist otobandan iyidir.Araba yok en azından.Gelip sana çarpmazlar...

İstanbul parkın takimine baktım sahiden motosiklet için pist günü görünmüyor...

Piste çıkmak isteyen adam çok ama pist yok deyip viraja yatmamak lazım.Çünkü senden de bi tane daha yok...

Başkasıda önermiş sanırım; motosiklet federasyonun şefkatli kollarına bırakacaksın kendini onlar sana pistte bulur virajda...

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsin inşallah, allah ailenede sabır versin bi daha yaşatmasın
    ErknOzyurt bunu beğendi.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Yani pist olmamasi otobanda slider eritmeyi haklimi cikariyor? Sen ne kadar usta olsanda bi lavuk cikar karsina o carpar boyle. Yaptigin kazadan kurtulman Allahin Sana bir sans daha vermesidir. Bunu iyi degerlendir.
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimlerini içim kaldırmasa da helal olsun böyle bir konuya hele de sezonun açılıp milletin ortalığa don gömlek çıktığı bir zaman çok ihtiyaç vardı. Biz burada eğitim ve tam koruma diye mabadımızı yırtarken hala karşı çıkan ve artizlik peşinde koşan arkadaşlara ders olur umarım.

Tekrar büyük geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın, umarım tekrarı olmaz.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    ErknOzyurt ve DusenAdam bunu beğendiler.

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağa virajdasın doğal olarak sağa yatıyorsun soldan gelen araç nasıl motora değılde sana vuruyor???ayrıca senın motorun cbr 125 tı.....
    ErknOzyurt bunu beğendi.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Cok gecmis olsun acil sifalar dilerim.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Alıntı maxiscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağa virajdasın doğal olarak sağa yatıyorsun soldan gelen araç nasıl motora değılde sana vuruyor???ayrıca senın motorun cbr 125 tı.....
    Değişti hacım. motor yandan sürtüyor valla anlamadık ki bayılmıstım ben görende yok.Bilir kişi heyeti raporladı durumu

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Aldigin kamerayi taksaydin herseyi gorurdun sonra.

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmış olsun...
    ErknOzyurt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)