Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 rr kafa nasıldır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar 2010 model 37 binde cbr 125 rr kasa var yani ön kafası değişik olandan motor ustasından, gerekli bütün bakımları yapılmış motoru acılmış fakat usta garanti veriyor motor çil çil fakat km ve motor kısmının açılması biraz tedirgin etti ne yapmalıyım sizlere soruyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı cbfeses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2010 model 37 binde cbr 125 rr kasa var yani ön kafası değişik olandan motor ustasından, gerekli bütün bakımları yapılmış motoru acılmış fakat usta garanti veriyor motor çil çil fakat km ve motor kısmının açılması biraz tedirgin etti ne yapmalıyım sizlere soruyorum
    Kaç model. Kaç para. Senın dediğin CBR 125 R orta Kasa. benım Tavsiyem Acılmıs motor alma. Nette 4500-5500 arası o kasalardan var. Gewçen 4200 e pazarlığını yapmıstım ama elimdek CGL yi cıkartamayınca kaldı makıne. 27 bindeydı. 2011 model gümüş siyah R kafalı idi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motora 5 bin istiyor 2010 model motor ustasından motor baya Ciğerli duruyor yine de sizlere sormak istedim

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı cbfeses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora 5 bin istiyor 2010 model motor ustasından motor baya Ciğerli duruyor yine de sizlere sormak istedim
    5000 cok istiyor. Açılmıs makıne bide. geç o işi. makınenın durusu 10 numaradır ama binmeden ciğerlimi ciğersiz mi beli olmaz... hem neden adam makıneyi açmıs ki. Alırsanız elinizde kalır satamazsınız filan fistan. 5000 i qözden cıkarttınız ıse az daha zorlayın yenı kasalara bakın.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)