Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr esd 125 lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    öncelikle herkese merhaba,

Bir çoğunuz biliyorsunuzdur ybrlerin fabrika çıkış lasitkleri naylon olduğu için lastikler tırt,tabi nerden bilicek allahın japonları bizim asfaltımızın kireç taşından yapıldığını nerden bilicek ))

neyse konuya gireyim lastik seçimim michelin pilot street lastiği daha önce kullanan veya kullanmakta olan arkadaşlarım öneride bulunurlarsa çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ben kullanıyorum çok memnunum meğersem biz firen sıkamıyormuşuz diyorsun takınca

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum çok memnunum meğersem biz firen sıkamıyormuşuz diyorsun takınca
    aynen fren tepkisini lastikten dolayı hissedemiyorum,dün bmw x6 ya arkadan patlıyodum

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki yumuşak zeminli yerlerde nasıl lastik ? Toprak yola hiç girdiniz mi ? Ya da çakıl taşlı asfalta ? Tozlu yolda hiç sürdünüz mü ? kusura bakmayın çok soru sordum ama kullanan birilerinin yorumunu almak isterim. Streette hiç diş yok o yüzden söylediğim ortamlarda sıkıntı oluşturur mu merak ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)