Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gittiğiniz yerlerde motoru sağlama almak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    kingGuardın kalın 1metre kilidini arka lastikten çanta demirine bağlıyıp direksiyon kilidine alıp üzerine birde branda atıyorum yeter fiddle için gidip o kilidi açıp benim motoru alacak varsa benden daha çok ihtiyacı vardır bu motora derim anahtarla ruhsatıda yanında veririm

Alacak varsa ama bir zahmet kalan kredi borcunu da ödesin

Şaka ya 9 ay bekledim o motor için elim ayağım oldu istanbulda satmak eve kapanmakla eş değer benim için
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    samsun merkezde olsaydım bende zincirden halata kadar herşeyi takardım ama..köyde ve en yakın ev 1km uzakta olduğundan garajda anahtarı üstünde duruyor (burda bunu görüpte çalmaya gelecek olan varsa söyleyeyim dikkat köpek var hemde koccaman ) çarşamba içindede zaten sayılı 10 15 motoruz herkes tanıyor elleşmiyolar hatta şunuda söyleyeyim yarım saat kontak açık şekilde babam unutmuş motora kimse ellememiş

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutmuşum alarmda var zincir+alarm iyidir herhalde?
    sen bendene de beter çıktın..

Ben simdilik sabit bıraktığımda direksiyon kilidi, alarmlı disk kilidi, zincir kilit ve branda kullanıyorum..

Alarm ve grade 80 zincir ve sağlam bi sürgülü asma kilit alacağım..

Tabi senide takip edicem.. Nasıl olsa ekstra birşeyler daha bulacağa benziyorsun..

Benim bu kadar güvenlik önlemi almamın sebebi.. Evime hırsız girdi... para ve altınların yanında 2. ay önce 10 taksite aldığım notbuku çaldı.. Çalındıktan sonra 8 ay boyunca taksitlerini ödemeye devam ettim..

Malum motosikleti yeni aldık.. Taksidi bitmeden çalınmasını yüreğim kaldırmaz.. hık, hık der giderim...
    kngsze ve hasanrs bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bendene de beter çıktın..

Ben simdilik sabit bıraktığımda direksiyon kilidi, alarmlı disk kilidi, zincir kilit ve branda kullanıyorum..

Alarm ve grade 80 zincir ve sağlam bi sürgülü asma kilit alacağım..

Tabi senide takip edicem.. Nasıl olsa ekstra birşeyler daha bulacağa benziyorsun..

Benim bu kadar güvenlik önlemi almamın sebebi.. Evime hırsız girdi... para ve altınların yanında 2. ay önce 10 taksite aldığım notbuku çaldı.. Çalındıktan sonra 8 ay boyunca taksitlerini ödemeye devam ettim..

Malum motosikleti yeni aldık.. Taksidi bitmeden çalınmasını yüreğim kaldırmaz.. hık, hık der giderim...
    Hocam geçmiş olsun , kusura bakma istemsiz olarak güldüm birazcık

Allah düşmanın başına vermesin , bir şeyleri çaldırmak gerçekten kötü.

Ben 2 metrelik ortalama baş ve işaret parmağımızla yuvarlak yaptığımız kalınlıkta bir kilit aldım(130TL)
    Ön teker jantlar ve amortisörden doladıktan sonra park yerlerindeki demirle sabitliyorum.
    Direksiyon kilidi+branda
    Salih_T bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    AVM'ler de bişi olmuyor disk kilidi yeter çarşıdada ben 1-2 esnafla tanışıyorum nerdeyse artık kask-mont bırakıyorum motoruda önüne kilitliyorum hatta bodrumda motor otoparkları var bırakıp gidiyorsunuz anahtarı alın yeter kask mont üzerinde dursada oluyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)