Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOSİKLET ALICAM ACİL YARDIMMM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Baban üzerine alirsn skinti olmaz
    Mahalle arasında trafik polisi gezmez diğer polisler kolay kolay cevirmez .ehliyet alcam calisiyoum dersim vize dedikleri gibi muayene...Allah korusun birine çarparsn başın beladan kurtulamaz tek sorun bu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Sosyete59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben a2 yeni eklettim dosya duruyo çıkartıcam ama hiç kasma kendini kaskını tak adam gibi kullanınca çevirmezler zaten gezici polislerden korkma uygulamaya girme yeter
    Kardeşim bizim mahallede hiç çevirme felan kesinlikle olmaz ümraniye civarında sadece devriye polisleri gezer ben sürersem ekipman full sürcem motorda düzgün sıfır gibi sorun olurmu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baban üzerine alirsn skinti olmaz
    Mahalle arasında trafik polisi gezmez diğer polisler kolay kolay cevirmez .ehliyet alcam calisiyoum dersim vize dedikleri gibi muayene...Allah korusun birine çarparsn başın beladan kurtulamaz tek sorun bu...
    Kardeşim o dediğinin aynısı oldu ehliyetsiz bi çocuk burda adama çarptı ama adamda hasar yoktu parayla ikna etti polis çağrılmadı aralarında anlaştılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)