Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gaz kesme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese hayırlı cumalar bir kaç gündür yolda motor tekleme gibi gaz kesme mi desem bilemedim yolda sürerken egzozdan pat pat yapıyor sonra motor stop edicek gibi hafif yığılma oluyor karbüratörö pislik mi var diye alt tahliyeden benzini bosalttik buji değişti sorun yok gibiydi bugün yolda tekrar devir rolantiye düşmeye başladı buji piposunda çatlak var sıkıntı cikarir mi ayrıca motoru biraz kapalı tutunca tekrar yola devam edebiliyorum cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim imla hataları için kusura bakmayın mobildeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Ateşleme sistemi
    Ateşleme zamanlaması
    Karburator ayarı
    Subap ayarı

Bunlarla alakası olabilir.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ı buji piposunda çatlak var sıkıntı cikarir mi
    Sorunun kaynağını yazmıssınız zaten pipodaki çatlak neden olur yazdığınız şeylere değişti mi geçer.

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun kaynağını yazmıssınız zaten pipodaki çatlak neden olur yazdığınız şeylere değişti mi geçer.
    çatlağa pek bakmamıştım şuan baktım sıkıntı vericek bir şey değilmiş karbüratörü sökücez heralde subaplar serviste yapılmıştı 2. bakımda

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Benzin depo kapağından içeri hava alıyormu. Biraz durup düzeliyorsa giden benzin içeride vakum yapıp akışı kesiyor olabilir. Benim başıma gelmişti aynısı.

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin depo kapağından içeri hava alıyormu. Biraz durup düzeliyorsa giden benzin içeride vakum yapıp akışı kesiyor olabilir. Benim başıma gelmişti aynısı.
    ilk ondan şüphelenmiştim orada sıkıntı yok dün 20 km kadar motosiklet sürdüm canavar gibi gidiyordu bugün eve gelene kadar sıkıntı çıkarmadı olmadık zamanda gaz yememeye başlıyor gazı salıyorum stop etme gibi bir şey yok rolantide çalışıyor gazı biraz açtığım an tak diye stop ediyor kontağı kapatıp 1 dk kadar bekliyorum tekrar çalışıyor sıkıntı görünmüyor 2 kez tamirciye gittim adamın yanında hiç stop etmedi

beyler aynı sorun devam ediyor bugün 30 km yol yaptım hiçbir şey olmadı kontrol etmediğim yer kalmadı fikri olan var mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)