Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

G.İ.S Akademi eğitim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Çok sevinirim. Bende zaten 18 nisandan sonra gis'e katılmayı dusunuyorum yada mayıs haftası gibi olucak bu . Malum maaş geçim derdi . Seni özelden eklıyım hocam arkads lıstesıne eğitimden sonra konuşalım muhakkak. Şimdi baktım gis eğitim parkuruna.

Kemerburgaz-Cendere Yolu, Sinan Paşa Mh.Cendere Cd. No:64 Eyüp İstanbul / Türkiye .. Yakınım buraya bu hafta içi bi gidip görüşücem hocalarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Aşağı yukarı fiyatları nedir peki bu gis akademinin ?

Aslında bende düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet var motor ekıpman herşeyim mevcut zaten ninja250 sahıbıyım kendı motorumla gıderım gıbıme gelıyor eğitimede. Direk 2. seviye ala bilmemiz güzel bi avantaj . Daha sonrasında 3 e geçeriz zaten 3 seviye oldugunu soyluyorlar . Çok saol verdiğin link deki bilgiler içinde. Önümüzde ki ay paramı denkleştiril katılmayı ıstıyorum. 1e1 fiyatı 600 yazıyor toplu eğitimde 350 diyor fakat ben toplu egıtımlerın yetersız olduguna ınanıyorum. Cok saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Hmm 3 seviye var . her seviye 1e1 de 600 tl . 1200 e gis'den mezun oluruz . Eğitimi seven biriyim şimdi bilmıyor değilim sürmeyi istanbulda sürüyoruz sonuçta feleğin çemberi fakat eğitimleri, bu işi daha bilinçli daha profösyonel yapmayı sevıyorum. Yarın birgün kardeşimize yeğenlerimze öğretirken işte banada bakkal mustafanın büyük çırağı öğretti demek istemıyorum bu işi .. Dostum sen 2 seviyeye gittim demiştin dimi 1 ve 2 . . Bu eğitimler 1 gün mü sürdü sabah 9 aksam 5 olmak uzere ?
    Evet 1 ve 2. seviye grup eğitimlerine katıldım ve sabah 9:30 gibi başlıyor akşam 17:00 gibi bitiyor. Aralarda muhabbette olduğu oluyor. Ayrıca yaklaşık 30-45 dakika kadar öğle yemeği arası var.
    Nomad_41 bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz daha gençsiniz tabiki yararı olur sözümü geri aldım, herkezi kendim gibi sanıyorum bazen , siz yinede eğitim alın çok önemli ehliyetin yanı sıra ilgili eğitmenlerden iso belgesi sonra agredite falanda olmak lazım aslında motor sürme konusunda
    Bende ya bu eğitimdeki şeyleri ben zaten biliyormuşum, bildiğim şeylere isim koymuşlar dedim içimden.
    Bu sitede çok bilmişleri çoook gördüm. Ukala ve eğitim konularında ahkam kesen adam da çok gördüm. Ancak böylesini ne gördüm ne duydum. Eğitim almak istemeyebilir, veya eğitmenlerinden senden iyi olmadıklarını bile iddia edebilirsin? Ancak burada sayıları binlerle ifade edilen her yaştan üyesi olan bir yerde ulu orta eğitimi ve eğitim alanları aşağılayıcı cümleler kurman çok yanlış. Zaten eğitim konusunda çekinceli bir milletiz, zaten eğitim almak bazılarına manen bazılarına ise madden zor geliyor.

Üstatların yanında konuşamayacak kadar az, yeni başlayanlara şunu şöyle yapmalısın diyecek kadar tecrübe sahibiyim çok şükür. Ancak maddi gücüm elversin her ay bir eğitime katılırım.

Senin gibi eğitim ve koruma ekipmanı konusunda konuşan bir çok arkadaş şu anda maalesef aramızda değil. Lütfen sende aklındaki bu düşünce tarzını kır ve kendin almak istemiyorsan bile ulu orta yerde diğer insanların hevesini kıracak gibi konuşma.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Ahmet Abi, ectuna, dockerengin ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Grup eğitimi denilen 5-6 kişilik grup o yüzden ben olsam 1e1 almazdım.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağı yukarı fiyatları nedir peki bu gis akademinin ?

Aslında bende düşünüyorum.

Toplu eğitim 350. 1e1 600 yazıyor sitesinde gis'in . İndirim vs yapılırmı bılmıyorum ama
    beko12345 bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar www.bonubon.com sitesinde gis akademinin indirimli eğitimleri var site üzerinden satın alınınca bir kod veriyor bu kodu bildirip eğitim alabiliyorsunuz..ayrıca % 50 indirim de verebiliyor site...oldukça uyguna geliyor..ben aldım..eğitim gününün gelmesini bekliyorum

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar www.bonubon.com sitesinde gis akademinin indirimli eğitimleri var site üzerinden satın alınınca bir kod veriyor bu kodu bildirip eğitim alabiliyorsunuz..ayrıca % 50 indirim de verebiliyor site...oldukça uyguna geliyor..ben aldım..eğitim gününün gelmesini bekliyorum
    Selam,

Motosiklet hakimiyet eğitimini mi satın aldınız? Fuarda ben de GIS yetkilisi ile görüşmüştüm sonra bonubondan satın aldım. 6Nisan da yağmurlu olmazsa hava eğitim gerçekleşicek, grup eğitimi şeklinde. Kendi motorumla katılıcam.

Muhtemelen Feyza Hanım sizinle iletişime geçicek.

Aynı tarih olursa haber verirsiniz en azından forumdan tanışıklık var deriz

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Ayrıca Motomax'den 1000 TL'lik alışveriş yapana ücretsiz kursta veriliyor.

Alıntı redmachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca Motomax'den 1000 TL'lik alışveriş yapana ücretsiz kursta veriliyor.
    Bu olay varmıydı yoksa birkaç gün içindemi çıktı?
    Geçen hafta çanta,çanta demiri derken bayağı harcama olduda.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı Wiking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olay varmıydı yoksa birkaç gün içindemi çıktı?
    Geçen hafta çanta,çanta demiri derken bayağı harcama olduda.
    Geçen yazdan beri var. Faturayla ibra edersen bedava eğitim alıyorsun.
    cousinecruis bunu beğendi.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Selamlar

Bende temel eğitim + ehliyet (B sınıfı ehliyete A2 ekletmek) için gis akademiye dün kaydımı yaptırdım. Merak edenler ve buradan eğitim+ehliyet almak isteyenler için durum şu;

Gereken evrakları toparlayıp 850 TL ile gis akademinin herhangi bir bürosuna başvuruyorsunuz. Size gerekli bilgilendirmeyi ve kaydınızı burada yapıyorlar. Akademinin uygun olduğu bir gün size de uygunsa eğitim tarihi belirliyorlar. Ekstradan pratik için eğitim haricinde 2 saatlik bir pratik saati de veriyorlar. Bunu da sınav öncesi bir hatırlatma ve pratik için sınava yakın bir tarihte alabilirsiniz.

Beşiktaş büroda Özlem Hn. ile görüşüp kaydımı yaptırdım. Kendisi çok cici ve yakın ilgilenen bir hanım. Biraz da sohbet ettik. Ehliyet aldıktan sonra motosiklet almaya yakın beceri geliştirme ve hakimiyet eğitimlerini de almayı düşünüyorum. Bu eğitimlerin fiyatlarını sormadım. Merak edenler telefon yada kendi siteleri üzerinden bilgi alabilir.

22 Ekim de temel eğitim alacağım , 7-8 Kasım da direksiyon sınav tarihi. Bu tarihte katılacaklar için bilgi paylaşımı yapmak maksatlı tarih veriyorum. Varsa katılan ve iletişim kurmak isteyen şukulasın :D

Saygılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)