Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kros kask için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Cehaletimi mazur görün. Sorunun cevabı çok basit olabilir ama ben bilmiyorum.
    Gözlüklü bir motorsiklet kullanıcısı olarak en büyük sıkıntım buğu. Gözlük kullananlar bilir. Düşük hızlarda seyrederken veya ışıklarda durunca sadece vizör değil gözlük camıda buğulanıyor. Gözlük olmasa vizörü aralık bırakırsın veya tam açarsın ama gözlük camının buğulanması büyük tehlikelere yol açabiliyor.
    Özetle buğu sorunundan kurtulmak için kros kask almaya karar verdim. Ama kros kaskın gözlüğünün altından kendi gözlüğümü takabilir miyim?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Hava 12-13 derecenin altındayken motosiklet sürememe sebebim. Buğu çözücü de fayda etmiyor. Ağzımdan aşağıya tahliye borusu yapıcam ordan nefes alıp vericem en sonunda.
    esc ve kaytmazbatur bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Ağıza tahliye borusu kolay da burunu ne yapacağız?

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Gözlüklü olunca sıkıntı daha da artıyor ben balaklava kullanıyorum ve vizörü hafif açık bırakıyorum o zaman bir nebze olsun çözüm oluyor ama vizör kapandığı an buhardan önümü göremiyorum

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Ben cross kaskı kullanıyorum ve kendi numaralı gözlüğümün üstüne cross gözlüğünü takabiliyorum biraz gözlükleri ayarladıktan sonra hiç sorun olmuyor. Buğu olayı balaklava takınca biraz olabiliyor ama önünü göremeyecek kadar değil zaten cross gözlüğünün hem alt hem üst tarafında boydan boya hava girişleri var. Size önerim gidip denemeniz her numaralı gözlük çerçevesi aynı değil ama büyük ihtimalle olacaktır.
    kaytmazbatur bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cross kaskı kullanıyorum ve kendi numaralı gözlüğümün üstüne cross gözlüğünü takabiliyorum biraz gözlükleri ayarladıktan sonra hiç sorun olmuyor. Buğu olayı balaklava takınca biraz olabiliyor ama önünü göremeyecek kadar değil zaten cross gözlüğünün hem alt hem üst tarafında boydan boya hava girişleri var. Size önerim gidip denemeniz her numaralı gözlük çerçevesi aynı değil ama büyük ihtimalle olacaktır.
    Eyvallah Turan kardeş. Baya açıklayıcı oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)