Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen yardımcı olun. Öneri ve bilgilendirme istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Uzun zamandır aklımda motor almak vardı ama askerlik,iş vs. derken yeni yeni fırsatım oldu. Şimdi ise kararsızım. Hem kalite hem model açısından bana yardımcı olur musunuz ?

Ben aslında model olarak chopper düşünüyorum ama yakın çevremdeki arkadaşlar kullanışlı ve dayanıklı olmayacağını söylüyor. Ben hem arada bir şehir dışı yapabileceğim,hem de günlük işe gitmek içi 20-30 km yapacağım bir motor istiyorum. Chopper olarak Regal Raptor' un modelleri çok hoşuma gidiyor. Ama kaliteli olsun dediğim zaman da Honda Cbr 125 R çok makul geliyor. Hem tipi de Cbf 150' ye göre çok daha hoş.

Chopper konusunda ikna olursam mutlaka chopper almak istiyorum ama kafam çok karışık. Bütçem 4000 lira civarında.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Hyosung gv250 al

Çok pahalı gelir bu bana dostum. Ama daha alt modellerine bakabilirim eğer Hyosung iyi bir markadır diyorsan.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı ilyassenbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır aklımda motor almak vardı ama askerlik,iş vs. derken yeni yeni fırsatım oldu. Şimdi ise kararsızım. Hem kalite hem model açısından bana yardımcı olur musunuz ?

Ben aslında model olarak chopper düşünüyorum ama yakın çevremdeki arkadaşlar kullanışlı ve dayanıklı olmayacağını söylüyor. Ben hem arada bir şehir dışı yapabileceğim,hem de günlük işe gitmek içi 20-30 km yapacağım bir motor istiyorum. Chopper olarak Regal Raptor' un modelleri çok hoşuma gidiyor. Ama kaliteli olsun dediğim zaman da Honda Cbr 125 R çok makul geliyor. Hem tipi de Cbf 150' ye göre çok daha hoş.

Chopper konusunda ikna olursam mutlaka chopper almak istiyorum ama kafam çok karışık. Bütçem 4000 lira civarında.

4bin civarına ybr-cbf idealdır, chopper derseniz Regal Raptor dd150, Hyosung gv250 alınabılır.

Peki Regal Raptor' un kalitesi nasıl ? Bir arkadaşım markasını hatırlamadığım bir motor almıştı, daha taksiti bitmeden akıl almaz sorunlar yaratmaya başlamıştı. Gaziosmanpaşa' dan Maltepe' ye gelemez olmuştu. Sürekli arıza veriyordu. Regal Raptor nasıl bu gibi konularda ? Servis ağı iyi midir İstanbul' da yaşayan biri için ? Maltepe' de oturuyorum ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-regal-raptor-150-e-144782592/detay

Bu çok makul ve aradığım cins. Ne dersiniz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Diger cinlilerden biraz daha iyi diyorlar, ama goruntu cok hos cok karizmatik

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günlük kullanım ve başlamak için chopper tavsiye etmem, çünkü kesinlikle chopper diye ölmüyorsun. çok da farketmiyorsa chopper kullanmak yorar başlangıç için. bajaj boxer fiyatına göre iyi bir motosiklete benziyor. reklam kampanyasında uzun ömürlü ve sorunsuz olması kullanılıyor.

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha ybr esd'lere de bakabilirsin yakıt ve kullanış açısından iyi motor.

Sanırım tüm yorumları incelersek en ideal ve kullanışlı olanı Cbr 125 R benim için. Yamaha' nın şekli Cbf 150 gibi o yüzden pek ilgimi çekmemişti. Bajaj Boxer da aynı hemen hemen. Cbr 125 R için vibrasyon çok sorun oluyor diyorlar ama günlük kullanım için şehir içinde gayet seri ve kullanışlı olur diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

Kuba nasıldır peki ? Modelleri çok güzel ama üretici firma ne derece güvenilir bilmediğim için pek araştırmadım.

Sanırım tüm yorumları incelersek en ideal ve kullanışlı olanı Cbr 125 R benim için. Yamaha' nın şekli Cbf 150 gibi o yüzden pek ilgimi çekmemişti. Bajaj Boxer da aynı hemen hemen. Cbr 125 R için vibrasyon çok sorun oluyor diyorlar ama günlük kullanım için şehir içinde gayet seri ve kullanışlı olur diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

Kuba nasıldır peki ? Modelleri çok güzel ama üretici firma ne derece güvenilir bilmediğim için pek araştırmadım.
    http://www.sikayetvar.com/firma/detay/kuba-motor

Bir bak istersen.

Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyi oldu baktığım Eyvallah

Kafa yine karıştı. Ben bu gidişle motor alamıycam

Ben de bütün araştırmalarım sonucun da uygun gördüğüm Yamaha ybr esd alacağım kısmetse 2014 model.

O da çok güzel ama şekli biraz fazla büyük.Abartılı geldi bana.

Cbr alacağım dersen grenajları pahalı bir motor diye biliyorum Allah korusun düşşen motor parasına yakın parçaları yamaha o kadar değilEk olarak youtube'ye gir altın elibeseli adam yaz almak istediğin motoru yaz varsa videosu daha detaylı bilgilenebilirsin

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Tvs apache RTR 150 modelinede bakın derim..

Apache' nin servis ağı ve kalitesi nedir acaba ? Güvenilir bir marka mı ? Eğer öyle ise chopper modellerine de bakabilirim. Bu model de gayet güzel. Cbf denginde gayet iyi.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Kullanan herkez mennun 150 cc sınıfında en güçlü olanı..Tvs kendini kanıtlamış bir marka apache topiğine girin kullanıcı yorumlarını okuyun daha net bir fikir sahibi olursunuz..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1410.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)