Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kaski nasil alirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cf moto 400
    Bu urunu almak istiyorum kdv falan raziyim odemeye ama nasil ve nereye odeyecegim ? Bilgisi olan varmidir arkadaslar ?

http://www.motoin.de/Helmets/Integra...ON::14627.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    sahibinden.com da marushin marka kask veya herhangi bi ürün satan dukkanlara birer birer sorarak, onlardan edinmeye çalışmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı orhanay06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com da marushin marka kask veya herhangi bi ürün satan dukkanlara birer birer sorarak, onlardan edinmeye çalışmanı tavsiye ederim.
    Bu urun turkiyede var ve yetkili saticida 500 euro aradaki fark cok fazla boyle almak bana daha karli olacak ama gumruk islerini hic bilmiyorum ve istanbulda yasamiyorum bu yuzden cekiniyorum. Eger daha once bu islemi yapmis birisi varsa tecrubeleri cok yardimci olur.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu urunu almak istiyorum kdv falan raziyim odemeye ama nasil ve nereye odeyecegim ? Bilgisi olan varmidir arkadaslar ?

motoin'i anlamadım, Tr'ye gönderiyolar mı göndermiyorlar mı ama fc motodan 360 dolar kask + 50 dolar kargo + 70 dolara yakın vergi. Vergiyi kapıda ödersiniz büyük ihtimalle yada gümrük işlerini sizin için yapalım şeklinde ararlar mail atarlar Tr'ye girince. Pek sıkıntı olmuyor gümrük işlemleri.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Kask üretileli baya oldu ya, raf ömrü konusuna özellikle akrbon kasklarda dikkat etmek gerekli diye biliyorum.

Ebayden falan direk spariş ver, zaten herhangi bir ödeme yapılması gerekiyorsa sana ptt'den ayzı geliyor. Çağırıyorlar ödeme yapman için.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

45 lira kargo ücretiyle gönderiyolar gibi gözüküyor. Gümrüğe takılırsa gider %20 vergisini öder alırsın. Bu da (674 + %20 vergi + 45 kargo = 850 küsüre denk geliyor. Bildiklerim bunlar.

Motosikleti
    cf moto 400
    Abi turkiyeye gonderiyorlar ama bu gümruk isleri korkutuyor beni. Soyle daha once alisveris yapip gumrukde islem yapmis birisi bilgilendirse bizi super olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Yok mu kesin bilgi gümrük isinden anlayan kimse yok mu :((

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Eğer ürünü standart posta veya ptt ile anlaşmalı postalardan birisiyle gönderirse ürün direk verdiğin adrese kadar geliyor. Gümrük ücretini ürünü teslim ederken elden alıyorlar. Artı olarak yapman gereken hiçbirşey yok. Hangi kargoyla gönderdikleri önemli.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ürünü standart posta veya ptt ile anlaşmalı postalardan birisiyle gönderirse ürün direk verdiğin adrese kadar geliyor. Gümrük ücretini ürünü teslim ederken elden alıyorlar. Artı olarak yapman gereken hiçbirşey yok. Hangi kargoyla gönderdikleri önemli.
    Gümrükte kalan mallar ne oluyor peki ? Cok kisinin urunu kalmis diye okumustum gumrukte.Neden kaliyor gumrukte urun

Kask alman mali mi??

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı Thomas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask alman mali mi??
    Site alman kaski bilmiyorum fakat cok kaliteli burada 1300 lira civari.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)