Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4 motor arasında kaldım yardım eli uzatın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır alacaksanız illa Salcano wolf ama o bütçeyle ikinci el bir ybr de alabilirsiniz..Salcano Wolf düşünmüyorsanız Mondial 125 Drift tavsiye ederim..
    ikinci ele çok güven olmuyor ya o yuzden 0 almak istiyorum keşke param yetse de 0 ybr alabilseydim neyse bu mondial drift 125 i çok tavsiye eden oldu nedir acaba özellikleri ben ona hiç bakmadm direk 150liklere baktım hep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı kosovalı1992 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci ele çok güven olmuyor ya o yuzden 0 almak istiyorum keşke param yetse de 0 ybr alabilseydim neyse bu mondial drift 125 i çok tavsiye eden oldu nedir acaba özellikleri ben ona hiç bakmadm direk 150liklere baktım hep
    Aşağıdaki linkini verdiğim konuyu inceleyiniz

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/82147-mondial-125-mh-drift-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Lifan em150 l derim, teknik bilgim yeterli degil ama cbf motoruna benzedigi soyleniyor dusuk devirde sanirim 5500d/dk da maximum tork a ulasiyor sehir icinde ara hizlanmalarda tatminkar olabilir, arkadasim kullandigi icin yeterli kullanma imkanim oldu, diger motorlar hakkinda yeterli bilgim yok bu arada lifan em150l de sikistirdiginizda yag yakiyor bilginize

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler