Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross alcam tavsiyeleriniz....

Motovento
    REKLAM ALANI

Bana yardımcı olurmusunuz cross motor almayı düşünüyorum.hangisinden alayım motorlardan pek anlamam onun için diyorm birde sıfır km almayı düsünüyorm fiyatı 5000 civarı tavsiyede bulunurmusunuz bana ? su an SALCANO- CROSS 250 , mondial X-Treme MAX ve Falcon Wonder 170 var aklımda... teşekkürler.:cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-emsalini-bulana-bedava-verecegim-honda-xl200-155448375/detay

arkadşım cross alıcaksan arazi dusunuyomusun yoksa benım gıbı atraksyon peşindemisin :D arzide hiç biri iş görmez aylık usta masrafın bır kredi öder sehir içi çok zorluyor bir kere trafıkte kaçması guzel ama vıraj kabılıyetın sıfıra ınıyor asfaltta. bırde motoran xf-250 modellerıne bak derım fıyat olarak 1000 tl daha cıkarsan. asya rx 250 kullandım ama pek yaramaz. yinede alıcaksan en makulu mondıal dığerlerıne bakma bıle.

evet bizim buralar tam cross yapmalık.mondial içinde fiyatı 3.800 diger ikisi 5000 civarı yanlış bilmiyorsam özellikleri aynı gibi sencede öylemi ?

eger alınca elimden kolay cıkarıcam derdın yoksa daha yaşlı daha kaliteli olan yamaha suziki honda vs. bir bak ben suziki dr 350 almayı planlıyodum crossdan vazgeçtım sonradan ama bana göre ktm yi saymassan crosun aga babası modeline göre tabiki sahibindeni bir aç fiyat aralığı model cc belırle bi araştır. bilgisi olana sor yinede acemi alıcı olmamak lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)