Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Regal Sahibi oldum ama kullanamıyorum:( Sanırım dahada kullanamayacağım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Mr.Wish,tek problem ne biliyormusun,kendine güvenin yok çık boş bir araziye koruma elbiseni kaskını kafana geçir yavaş yavaş düşe kalka bnu işi kendin çöz derim en aznıdan kendine olan güvenin artar.Bana kimse göstermedi ben 17 sene önce çimlerin üstünde düşe düşe öğrendim 20 km hız ile denemesi beleş motor var boş arazide vardır kaskını ve elbiseni giy başla,ne olur boyada bir iki çizik ama sonuçta sen başarmış olacaksın
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    Mr.Wish,tek problem ne biliyormusun,kendine güvenin yok çık boş bir araziye koruma elbiseni kaskını kafana geçir yavaş yavaş düşe kalka bnu işi kendin çöz derim en aznıdan kendine olan güvenin artar.Bana kimse göstermedi ben 17 sene önce çimlerin üstünde düşe düşe öğrendim 20 km hız ile denemesi beleş motor var boş arazide vardır kaskını ve elbiseni giy başla,ne olur boyada bir iki çizik ama sonuçta sen başarmış olacaksın
    Sevgili arkadaşım, bunun güvenle bi alakası yok. Birincisi senin sansına çayırlık bi alanda ikamet ediyormussun, ama ben motoru ilk aldığımda Cağaloğluna getirdim ki bırak deneme yapacak motoru koyacak yer bulunmuyordu. Akşam ancak otoparkta araçlar çıktıktan sonra çalışabiliyordum. Ev ise kısıklıda her yer yokuş düzlük bulmak bi ayrı problem bırak çayırı çimeni.. Ayrıca 17 sene önce olsaydı bence hiç bir şeyi dert etmez kellemi koltuğuma alır her türlü denemeyi yapardım ama bu saatten sonra o dediğin zor oluyor. Verilmiş sözler, yapılacak işler, ödenecek borçlar, bakıma ihtiyacı olan bitki ve hayvanlarım sırtımdayken kendimi yekpare tutma hususunda kaygılarım olması normaldir. Boyanın çizilmesini ise hiç dert etmiyorum zaten çizik ama benim motorum beleş diil.
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler