Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2014 Kawasaki Ninja 250 RR Mono

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ben Türkiye'ye geliceğini düşünüyorum. Nede olsa düşük cc li motorlar Türkiye'de çok satılıyor bu fırsatı tepmezler. Bu modelinde çok satıcağından eminim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski kasa ninja için orası kötü burası kötü yok göstergesi kötü,bu yüzden almadım diyen vatandaşların,bu motoru almalarını bekliyorum,eğer almazlarsa onlarda bir yamuk var demekki

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    bir an önce gelse de yesek...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa ninja için orası kötü burası kötü yok göstergesi kötü,bu yüzden almadım diyen vatandaşların,bu motoru almalarını bekliyorum,eğer almazlarsa onlarda bir yamuk var demekki
    Niye ki almak zorunda mı insanlar ? sırf şekli değişti diye Bana göre hala ibresi kötü ve tek silindir olması başka bir - ama şeklini beğendim Ankara'da bayisi yine getirmez yolda geçerken görürüz anca.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    cbr' den en az 3000 tl daha pahalıya geleceği kesin, barkın abinin dediği gibi honda nasıl yapıyor bilmiyorum ama bu motorları diğerlerinden ucuza satmayı başarıyor.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sonunda gösterge panelini degiştirmişler güzel olmuş

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ki almak zorunda mı insanlar ? sırf şekli değişti diye Bana göre hala ibresi kötü ve tek silindir olması başka bir - ama şeklini beğendim Ankara'da bayisi yine getirmez yolda geçerken görürüz anca.
    Arkadaşım 250R ınıda çift silindir çok yakıyor diye alınmıyor millet az yakıyor die cbr alıyor. Eeeee adamlar tek silindir yaptı. Hafifliğinin avantajı ilede 250R kadar hızlıda. Daha başka ne bahaneler olabilir? Ben açıkcası CBR alıcağıma bunu alırım.
    Kısaca ben;

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    kawa sonunda yaptı bee. Bence fiyat ayarını iyi yapabilirlerse iyi bir ivme yakarlar. Cbr ile ninja 250 r arasında kalanlar neden cbr'a yöneliyordu 1- yakıt ee bu tek silindir az 250r a göre az yakar 2-göstergesi gerçekten çok kötüydü şimdi dijital gösterge yapmışlar 3- yedek parça bu konuda çok bir şey değişmez ama göz ardı edilme olasılığı var artık. 4- fiyatı . fiyat cbrın 3 aşağı 5 yukarı aynısı olursa ki cbr'ın da artık fiyatı düşük değil şimdiden 12.000 tl oldu hacı bu motor satar

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Beni anlamadınız sanırım ben üründe ki iyileştirmelerin bazı insanları etkileyip yanına çekeceğini, bazılarını ise etkilemeyeceğini düşünüyorum. Her başlangıç veya 250 cc yükseltmek isteyeni ilk alması gereken motor olması kavramına karşıyım siz cbr 250 sevmeye bilirsiniz ama seveler de mutlaka vardır veya diğer 250 cc motorları sevenler.

az yakması aslında benim düşünmedim bir kavram o konuda haklısınız motoru biz biraz da ekonomik olması için alıyoruz, ama ses ve görüntüde ekonomi kadar önemli.

Cbr250 ile aynı fiyatta olsa dahi insanlar yedek parça için ve 2.el için yine CBR'ı tercih eder diye düşünüyorum. Kawasaki marka olarak türkiye için hondanın gerisinde. Bu arada çok beğendim. Kesinlikle yakışıklı olmuş

Motosikleti
    kazazede
    böyle kendi aramızda tartışanlar olarak değilde binip deneyenler olmak isterdik...

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr' den en az 3000 tl daha pahalıya geleceği kesin, barkın abinin dediği gibi honda nasıl yapıyor bilmiyorum ama bu motorları diğerlerinden ucuza satmayı başarıyor.
    diğer 250 liklerden ucuz olabilir ama cbr 250 12.000 tl fiyatı haketmiyor.pek çok motosiklet gibi...

İlk çıktığında 8.500 tl dan satılırken ucuzdu ona lafım yok
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ninja nın artık CBR dan tek eksik yanı yedek parça fiyatları. Yani o da normal kalite meselesi
    Şekil ve ses olarak bence Kawasaki önde. Ayrıca daha dayanıklı motor. Bu yüzden yedek parça fiyatları görmezden gelinebilir bence.

haberde açıkca yazdığı üzere asya pazarı için üretilmiş. malesef asya pazarı ürünleri bizim ülkemize avrupa standartları gereği giremiyor. yani bu model ülkemize gelmeyecek. teknik olarak gelmesi mümkün değil. Avrupanın bolbol zararını çekiyoruz böyle
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    kazazede
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberde açıkca yazdığı üzere asya pazarı için üretilmiş. malesef asya pazarı ürünleri bizim ülkemize avrupa standartları gereği giremiyor. yani bu model ülkemize gelmeyecek. teknik olarak gelmesi mümkün değil. Avrupanın bolbol zararını çekiyoruz böyle
    Hiç şaşırlımamalı değil mi ???

EG50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmet
    Çift far olmaması bence tipi biraz kaydırmış.Ama 1950 gösterge yerine far tercih ederim Ninja 300 düşünüyorum bende fiyatta uçuk fark olursa 250 alırım.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Asya için diyor biz avrupalıyız ya!
    Bence 300R SP herşeyiyle 10 on numara

4400 dolara sahibinden de satılmaya başlanmış

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı kutsalkutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4400 dolara sahibinden de satılmaya başlanmış
    Euro olacak
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87991692/detay

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)