Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ses montaj mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Dicem ama sesin geldiği kadarda hız var :/ Ama bukadar büyük bir makina o 10-15cmlik yerlerden nasıl geçiyor bisikletin zor geçebileceği yerlerden adam gaz kesmeden geçiyor :/ çarpıyorda müzikten küfürleri duymuyozmu ki kaçıveriyor galiba ben pek anlamadım fizik kanunlarına aykırı bi video ya şahsen benim 150cclik motorumla girmiceğim aralara makineyle giriyor arkadaş

stalnoy kon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    İşte arabaların motosikletlere bu denli kin tutmaları belki de bu yüzdendir.Hatta ne belkisi bu yüzdendir.Lütfen bilinçlenelim.Trafikte bu ve buna benzer hareketler yapmaktan kaçınalım.Belkide şunu görürüz kim bilir: trafikteki apaçi motorcular azalırsa arabalarda motosikletlere saygı duymaya başlar.
    EG50 ve dental_land bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    3-5 defa izledim bu videoyu. İzlerken hem küfür ediyorum: ışıklarda durmuyor, hoşgörülü davranmıyor, şehir içinde bu kadar ters kullanıyor. Hem de, taktir ediyorum. O yollarda, nasıl oluyor da bu kadar korkusuz kullanabiliyorsa artık..
    dental_land bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Boşverin böyle şehir çakkallarına özenmeyin. Yaptıkları yetenek falan değil tamamen hayatıyla kumar oynamak. İstese herkes yapar. Bir park halindeki aracın kapısı açılana kadar hakları var.
    dental_land ve Samet Özkan bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hiçmi ghost rider izlemediniz , işi ustasından izleyin

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Bu videoyu daha öncede izlemiştim. Bu örnek kötü bir örnek arkadaşlar. Eğer böyle motor kullanıyorsa arkadaş çok uzun yaşayacağını zannetmiyorum. Trafik kurulları, şehirde yaşam kuralları, toplumsal saygı kuralları hiçe sayılmış burada. Birde arkadaş çekip internete koymuş sanki çok güzel bir iş yapmış gibi. Bilinçsiz genç arkadaşlar izleyip kendisini örnek alacağını düşünememiş sanırım. Apaçilere kızıyoruz ama onlar bile bunun yanında masum kalırlar bana göre. Yazık gerçekten yazık.
    gitaryolcusu bunu beğendi.

Başkası ile karıştırmışım.
    düzeltme.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Video hızlandırılmış ancak yine de tehlikeli sürüyor. Nasıl şans varsa adamlarda bi tane mi kapı açılmaz yahu. Ben ayda yılda bir zor kaldığımda denerim mutlaka ya bi kapı açılır ya da bi tane çaycı fırlar iki arabanın arasından.

ss Motor Kullanmak Akıllı İnsanın Yapacağı İş Değil:D

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    böyle kasksız yetenekleri pistlerde görmek isterim. oturur tribünden izleriz ne kadar yavaş kaldıklarını...
    ha bu arada hep iyi insanlara denk geldi. bana denk gelirlerse ben ayağımı gazdan çekmem, sıkıştırıverir kendini ya arabaların arasında ya da lastikle asfalt arasında.. dünya mikroptan kurtulmuş olur...

trafikte ve hayatta sorumluluk iyidir... insanı adam yapar...

http://www.youtube.com/watch?v=a8QxZJZfU5Q izleyelim ders alalım ne olur...
    Ahmet Abi ve kngsze bunu beğendiler.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Angara ağzıyla konusacam buna. Mal bebe kendi düşse kırsa kafasını Kasımpaşa. Beni korkutan bi yayaya çarpıp yaralaması. Çık otobana ne bok yersen ye
    kngsze ve sdirer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video hızlandırılmış ancak yine de tehlikeli sürüyor. Nasıl şans varsa adamlarda bi tane mi kapı açılmaz yahu. Ben ayda yılda bir zor kaldığımda denerim mutlaka ya bi kapı açılır ya da bi tane çaycı fırlar iki arabanın arasından.

Kapı açılsaydı zaten videoyu izleyemezdik muhtemelen abi. Sıkıntı yok o yüzden.

Motosikleti
    tvs apache
    sonuna kadar izledim gözümede öyle kötü birşey denk gelmedi açıkçası ss makinanın yapması gerekeni yapıyor ayrıca sürati maximum 50 60 size hızlı gibi geliyor

Abi o değilde aklım o kelde kaldı bomboş biniyo agustaya videoyu çekenide bi kaç kere solladı

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bunlar yüzünden aile ikna edemiyoruz :D
    kngsze ve gitaryolcusu bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bir konuda bu videodaki adamın motor kazası sonucu öldüğünü duydum.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Şahıs bu; http://facebook.com/enhizlisi Videoki isimden merak ettimde arattığımda video kullananın bu arkadaş oldunu öğrendim.

stalnoy kon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Aslında öyle 15 cm lik falan yerler değil, kamera açısı biraz panoramik o yüzden öyle görünüyor, kadrajda kısa mesafede olsada bir perspektif var...

Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dicem ama sesin geldiği kadarda hız var :/ Ama bukadar büyük bir makina o 10-15cmlik yerlerden nasıl geçiyor bisikletin zor geçebileceği yerlerden adam gaz kesmeden geçiyor :/ çarpıyorda müzikten küfürleri duymuyozmu ki kaçıveriyor galiba ben pek anlamadım fizik kanunlarına aykırı bi video ya şahsen benim 150cclik motorumla girmiceğim aralara makineyle giriyor arkadaş

http://www.youtube.com/watch?v=WuSYy7uaHTY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)