Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Forumu Araştır ' Bi Baksanıza

Motovento
    REKLAM ALANI
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Merhaba öncelikle şu an işi gücü bıraktım ofiste bu konuyu yazmak için vakit harcayacağım patrondan da laf yemek umrumda değil ,

Çok sık rastlar oldum genellikle benim başıma da geliyor şahsım adına söylüyorum merak ettiğim şeyleri konu açıyorum evet fakat bu hiç araştırmadan açtığım anlamına gelmez diğer forumlar sayfalar v.s. de bakıyorum fakat tatmin etmeyen cevaplar bulursam tekrardan kendim görüş almak için açıyorum konuyu ha dersin bire bir aynısı forumda gene sorulmuştu sen forumlarda araştırma yapmada becerikli olabilirsin fakat kaç yıllık forumda ben araştırma yaparken 2006-7 de yazılmış bi cevaptan tatmin olmuyorum o zamanla bu zaman arasında çok şey değişmiş olabiliyor , ayrıca bu güne kadar motor almak benim için bir hayal olduğu için araştırma yapıp kendimi kandırmak istememiştim kendi hayatım kendi kontrolümde olmasına rağmen 10 yaşında çocuk gibi motor almak için ağlayarak izin istedim ve alacağım motor da baba parasıyla değil arkadaşlarım güzel güzel paralarını ezer eğlenirken ben köşede durdum fazla para gitmesin diye gel gör ki bir şeyleri merak ediyorum aha güzelde forum herkes herkese yardımcı oluyor pat diye 'Forumu araştır' bütün hevesimi kırıyorlar ki sorduğum şeyler saçma olsa bile cevap verme zahmetinde bulunan nice insanlar var yargılamaktansa bence hiç bir şey deme yardımcı olma ben bunu tercih ederim.
    Bi nevi kendimi savunma ihtiyacı duydum belki saçmalamış olabilirim belki haksızım da fakat bu benim herkesin görüşü kendine sonuçta...
    Rastgele
    sSameT bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Genede milletin eline koz vermişsin.Noktalama işaretlerini kullanmamışsın,büyük küçük harf kurallarına uymamışsın vs.
    Bukadar alınmana gerek yok arkadaşım.Araştırmadan konular bundan sonra da açılacak,bundan sonra da niye açtın araştırmadan diyen olacak.Bu tarz bir konunun altına yazabilirdin düşünceni.Daha etkili olurdu.Kızan kişiye direk cevap verebilirdin.
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    Apache *11
    Doğru söylüyorsun , zaten bir daha konuda açmam büyük ihtimalle.Ayrıca konunun altına yazmış olsam çirkefliğe vurmuş gibi bir şey olacaktı.
    'Bu kadar' )

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun , zaten bir daha konuda açmam büyük ihtimalle.Ayrıca konunun altına yazmış olsam çirkefliğe vurmuş gibi bir şey olacaktı.
    'Bu kadar' )
    Danıdım senü

Okumuşsundur veya okumamışsındır, o sorduğun soruda ki formül hesaplama neyse odur, oraya buraya çekilesi bir hesaplama değil sonuçta.

Bu forumdaki kişilerde genelde bilgi edinmek, paylaşmak için herşeyi okur, ortak özellik motosiklet sonuçta.

Hak vermelisin ki, açılan bir çok konu var, forumda benden daha önceki yıllar üye olmuş kişiler ve görmekten sıkıldığı konularda mevcut.
    Önceki konulara baktıysan genelinde en azından 2 3 üye ''Kendini tanıt önce, kendini tanıttın mı'' gibi yorumlar vardır.
    Sonuç olarak toplayamıcam, öyle işte diyim. forumu seviyorum

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    forumu araştırma o zaman, google'a yaz panpa..

"alacağım motor da baba parasıyla değil arkadaşlarım güzel güzel paralarını ezer eğlenirken ben köşede durdum fazla para gitmesin diye"

Bende böyle yaptım ve bunu hiç bi yerde belirtmedim, burası yetenek sizsiniz gibi bi ortam değil, acıtasyon sökmüyor.. 3 250lik arasındaydım, cbr/ninja/hyo.. Açtım motosiklet modellerinde konularını tek tek okudum, 12897128 sayfa yazı yapıyor. Gelip de pat diye hyo/ninja/cbr hangisi diye sormadım..

Bi ara ninja 300e niyetliydim, özel mesajla alper ve oğuzla tartıştık konuyu, çok pahalı oldugu için 300, yine hyo'ya döndüm.. Bilmiyorum belki param olursa mt-07de alabilirim hala. Herşey paraya bakıyor.. Alper ve Oğuzu tanımıyordum, burdan tanıştım. CEM'le de aynı şekilde, şakayla karışık hyo bulursam izmirde beraber gidicez dedim hatta cem'e

Eski yeni tüm üyelerden tek istediğimiz biraz araştırma yapılması, forumun kirletilmemesi. Araştırma yaparken aklınıza bişey takılırsa hyo 250 mi ninja 250 mi diye konu açılacağına, araştırman sırasında denk gelen 2sini de kullandım diyen bi kullanıcıya özel mesaj atın.. Çünkü hyo mu ninja mı sorusu moto-sohbet 2. sayfada var, 3. sayfada var 5. sayfada var 10. sayfada var. 250bin tane bu konudan var (örnekler temsilidir)..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Aslında zor olan ne istediğini bilmemek.2-3 model beğenirsin forumda kullanıcılarının sayfasına girersin ne istersen sorarsın.Burada konu açılınca daha çok kafa karıştırıldığının farkına varamıyorlar aslında.Bana drift sayfasından ulaşamayan çok arkadaş özel mesaj atarak sorularını soruyorlar.Cevapsız kimseyi bırakmadım.
    Forumda İlk tavsiye zaten ybr ya da cbf bunu bilmeyen yoktur.Ama en önemlisi çin malı da alsan capon malı da alsan bu motosikletleri devrinde,sıkıştırmadan kullanmak.Bakımlarını aksatmamak.Kaç CC motosiklet aldığının farkında olup üst seviyelerde beklentide bulunmamak en öncelikli ve önemli konulardır...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende şuan 600 lük bir motor arayışındayım.
    Bu siteden birsürü kişi ile özel mesajdan konuşuyorum.
    Gelipte lap diye konu açmıyorum. Kimin hangi motoru kullandığını takip edip, yazılarıda ciddi ise, güveniyorsam o kişiye mesaj atıp bilgi istiyorum.

Çok zor bir şey değil diye düşünüyorum.
    linkinpark20 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şuan 600 lük bir motor arayışındayım.
    Bu siteden birsürü kişi ile özel mesajdan konuşuyorum.
    Gelipte lap diye konu açmıyorum. Kimin hangi motoru kullandığını takip edip, yazılarıda ciddi ise, güveniyorsam o kişiye mesaj atıp bilgi istiyorum.

Çok zor bir şey değil diye düşünüyorum.
    satınca cıbırına talibim motosiklet almış olmazsam

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satınca cıbırına talibim motosiklet almış olmazsam
    peki abi. Fakat yine Bursa Mt den Yunus Emre de talip benim motora. Fiyat falanda konuştuk fakat o motorunu hala satamadı. Benim alma işim anca yazın olacak.

Eğer Emre yle uymazsa tarihler, sizinle uyarsa buluşup konuşabiliriz

Motosikleti
    Apache *11
    Eyvallah.Fakat şöylede bir durum var ben örneklerde tabi tutuğunuz gibi aşırı abest bir soru sormuyorum ha belki benim sorularım size öyle geliyordur onu bilmem

Acıtasyon felan yaptığım ha belki sen alışkanlık halina getirmiş yada çevrendeki herkes öyle olduğu için o şekilde algılamışda olabilirsin

Galiba çok uzatmışım tek söylemek istediğim yardımcı olmayacaksan da yargılama.Şahsi görüşüm...

'Her insan farklıdır. Dolayısıyla her üye de farklıdır. Kimi araştırır, kimi sorgular, kimi acele eder. Kimi 30 kimi 16 yaşındadır. Kısaca, hoşgörü hiçbirimize hiçbirşey kaybettirmez.'

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    1208971209 tane olan başlıktan açtığın için gelip de söven/dalga geçen arkadaşları da sen "hoş" gör o zaman kardeşim.. Uzatmayacağım, gönlüne göre olsun, senden bi tane yok birinize laf anlatsam ötekiniz patlatıyor, yönetim sessiz, hakkınız, sonuna kadar yardırın.

"Tuvalete gittim solo/selpak hangisiyle sileyim" başlığı görene kadar MT devam..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    kardeş sen hiç başlık açmasan iyi edersin.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki abi. Fakat yine Bursa Mt den Yunus Emre de talip benim motora. Fiyat falanda konuştuk fakat o motorunu hala satamadı. Benim alma işim anca yazın olacak.

Eğer Emre yle uymazsa tarihler, sizinle uyarsa buluşup konuşabiliriz
    Yunus emre kardesim talipse öncelik onundur. Hayirli olsun simdiden ikiniz icin de . En kisa zamanda bulusmak dilegiyle.

Motosikleti
    Yunus emre kardesim talipse öncelik onundur. Hayirli olsun simdiden ikiniz icin de . En kisa zamanda bulusmak dilegiyle.
    Evet yunus emre yle epey konuştuk. Fakat tarihler sıkıntı olacak. O hemen almayı düşünüyor. Büyük ihtimal uymayacak. Fakat sizinde söylediğiniz gibi ilk on söz verdim.

Fakat tarihler uymaz ise yine konuşuruz. Eğer motorunuz yok diye gelmiyorsanız gezilere , artçı olarak alabilirim sizi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Berkut kardeşim çok teşekkür ediyorum sana zahmet vermeyeyim sanırım Altınşehir'de oturuyordun sana zahmet vermeyeyim. Ben artık buluşmalara şimdilik 4 tekerle gelirim. Aslında Ben de yaza alacağım motor. Eğer Yunus kendisine erken motor alırsa seninle görüşürüz.

Bir de ben adliyedeyim, yani Honda Duran Motor'un hemen yanında. Orada bir işin olursa mutlaka beklerim. Kpss için dershane falan düşünürsen de haberim olsun. ihtiyaç akademide çok sağlam bir referansım var lise düzeyi ve üniversite düzeyi için çok çok uygun fiyata ayarlayabilirim.
    beko12345 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gene tatmin olamadın arkadaşım yazılanlardan sorularına bi cevap bulamadım

Motosikleti
    Berkut kardeşim çok teşekkür ediyorum sana zahmet vermeyeyim sanırım Altınşehir'de oturuyordun sana zahmet vermeyeyim. Ben artık buluşmalara şimdilik 4 tekerle gelirim. Aslında Ben de yaza alacağım motor. Eğer Yunus kendisine erken motor alırsa seninle görüşürüz.

Bir de ben adliyedeyim, yani Honda Duran Motor'un hemen yanında. Orada bir işin olursa mutlaka beklerim. Kpss için dershane falan düşünürsen de haberim olsun. ihtiyaç akademide çok sağlam bir referansım var lise düzeyi ve üniversite düzeyi için çok çok uygun fiyata ayarlayabilirim.

Evet Selim abi Altınşehirde oturuyorum. Biliyorum adliyeyi.

Abi sen yeterki binerim ben de hiçbir zahmeti yok bana merak etme. Hem yolda bende sıkılmam
    Zaten yaptığım yolun %90 ı artçılı yaptım. Eğer binmekten çekiniyorsan için rahat olsun tecrübeliyim epey o konuda

Dershaneye gidiyorum bu sene fakat , sanırım istediğim yeri tutturamayacağım bu sene. Seneye tekrar girme olasılığım var. Öyle bir durum olursa şayet haberleşiriz ozaman Selim abi. Çok teşekkür ediyorum.

Bu arada Berkut Şentürk , facebook tan eklersen geziler veyahut diğer şeyler için daha erken haberleşebiliriz.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1208971209 tane olan başlıktan açtığın için gelip de söven/dalga geçen arkadaşları da sen "hoş" gör o zaman kardeşim.. Uzatmayacağım, gönlüne göre olsun, senden bi tane yok birinize laf anlatsam ötekiniz patlatıyor, yönetim sessiz, hakkınız, sonuna kadar yardırın.

"Tuvalete gittim solo/selpak hangisiyle sileyim" başlığı görene kadar MT devam..
    Yonetim sessiz derken? Konu acmak ve soru sormak herkesin hakkı. Bu forum kuralları ihlal edilmedigi surece herkes icin gecerli. Gordugumuz tum sacma, yersiz konulara mudahale ediyoruz. Benzer konular acildigi hepimizce malum, tıpa tıp birbirinin aynisi olmadigi surece kimsenin konusunu silemem.
    Acitasyonu sevmiyormussun lakin, cocugumu kucagimda uyutmaya calisirken bu mesaji sana yazdigimi soylesem, acitasyon yapmis mi olurum, yoksa elestirinizin yersiz oldugunu mu belirtmis olurum?
    smiles bunu beğendi.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Yazıyı 3. Okuyuşumda zor iştirak ettim,imla ve yazım kuralına uyalım.Bu arada arkadaş başlık açmış,altında motosiklet pazarlığı yapılıyor,özel mesaj var bildiğim kadarıyla forumda ama?

Motosikleti
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı 3. Okuyuşumda zor iştirak ettim,imla ve yazım kuralına uyalım.Bu arada arkadaş başlık açmış,altında motosiklet pazarlığı yapılıyor,özel mesaj var bildiğim kadarıyla forumda ama?
    sanırım bizim için dediniz.

Özür dilerim verdiğim rahatsızlıktan ötürü.
    Ordaki amacımız pazarlık yapmak falan değildi aslında.
    Zaten geri kalan muhabbetimizi özellikle burayı dağıtmamak için facebookta devam ettirdik.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)