Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni GT 170 Kullanıcı Bilgisi rica edeceğim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    :) yok ama olacak inşallah
    Merhaba arkadaşlar,

Kanuni GT 170 kullanıcıları motor ilgili bilgi verebilir mi ? Şehiriçi kullanım için uygun mudur ? Motor'da sıkıntı var mıdır ? Tavsiye eder misiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Ybr-Cbf'ye alternatif. 1 litre ile 30km~ gider. Konfor ve titreşim konusunda japon motorlar kadar olmasa da cuplardan daha iyidir. Gerekli şartlar sağlandığında sorunsuz 30bin götürür. Az daha ekleyip cbf-ybr almak daha mantıklıdır.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Abi neden her konuda ybr cbf sıkılmadınızmı .Şahsen tipinden dolayı bedava verseler ybr yede cbf yede sitim sene binmem.Taşlayabilirsiniz beni buyrun .
    NECOCAN bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kanuninin yedek parçası biraz pahalıdır sitesinden yedek parça fiyalarına bak arka janta 280 lira demiş

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    bir yakınıma almayı düşünüyoduk rks titanic 150 ile gt170 arasında kaldık 2 motoruda deneyip rks titanic almaya karar verdik titreşimsiz ve daha konforlu geldiği için sende motoru deneyip forumdaki gt170 sayfasını okursan istediğin bilgilere ulaşıp kara verebilirsin

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi neden her konuda ybr cbf sıkılmadınızmı .Şahsen tipinden dolayı bedava verseler ybr yede cbf yede sitim sene binmem.Taşlayabilirsiniz beni buyrun .
    Taşlıyorum hocam. Sıfır çin malı fiyatına 2. el japon malı tercihimdir. Misal, Piyasada doğru düzgün 151rs kalmamışken honda kinetikler hala katır gibi geziniyor, diğer japon motorlarda aynı şekilde. Japon üreticiler 125-250cc klasmanında birçok parçayı çinden alıyor ancak kaliteyi üretim maliyeti belirliyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşlıyorum hocam. Sıfır çin malı fiyatına 2. el japon malı tercihimdir. Misal, Piyasada doğru düzgün 151rs kalmamışken honda kinetikler hala katır gibi geziniyor, diğer japon motorlarda aynı şekilde. Japon üreticiler 125-250cc klasmanında birçok parçayı çinden alıyor ancak kaliteyi üretim maliyeti belirliyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Çinden parça almıyor!!! Tümden Çin'de üretiliyor. O Ybr buram buram Çin kokuyor, hatta kung fu bile biliyor Cbf dediğin motorunda bi farkı yok. Gt 170 performans açısından 2 sinide 8 e katlar. Ne bu Ybr hayranlığı? Kanuni pis Çinli Ybr varsın çinli olsun ohooo
    HEROCAN35 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Gt 170 almayın, aldırmayın. Dökülüyor abi.
    Ahmet Abi ve güvenyahya bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt 170 almayın, aldırmayın. Dökülüyor abi.
    Sahte Capon Ybr mi alsın? kung fu'cu cbf mi?

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jokzilla, ya Kanuni bayisisin ya da hakikaten motordan anlamiyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jokzilla, ya Kanuni bayisisin ya da hakikaten motordan anlamiyorsun.
    Kanuni bayisi degilim! Motordanda anlarim! Ybr'ye de bindim 400 km yol gittik! Cbf'ye de bindim. Neyin ne oldugu ortada! Sen hala Capona biniyo saniyosan ne diyim. Mal ortada zaten, Ayrica mondial cub'a biniyorum 2006 dan beri.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Daha pazartesi günü dükkana bir GT 170 geldi 3800 km de. Furş takımı dağılmış, bilyalar leblebi gibi ufalanmış değiştirdim. Her yerinden zangırdıyor motor. Grenaj desen malum. Kaç tane GT 170, geldi hepsi mi aynı?! Almayın abi o paralara Çin'de de yapılsa Kenya'da da yapılsa malının arkasında duran firmanın ürününü alın. CBF, YBR fanatiği değilim her ikisini de sevmem binersem mecburiyetten binerim. Ama mal sağlam işte.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    GT170 iyi motor değil, alma. Fuardan önce birşey alma zaten...

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni bayisi degilim! Motordanda anlarim! Ybr'ye de bindim 400 km yol gittik! Cbf'ye de bindim. Neyin ne oldugu ortada! Sen hala Capona biniyo saniyosan ne diyim. Mal ortada zaten, Ayrica mondial cub'a biniyorum 2006 dan beri.
    400km'yle ybryi yargıladıgın için tebrik ediyorum seni. 25bin km gidip sanayiye girmemesiyle ünlü ybr.. Made in China yaa o tamam bu da çinli gibi ahkam kesiyosun bi çok başlıkta, yapma.. Bu konu daha önce tartışıldı, senin düşüncendir, eyvallah ama insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Kimse sana kalkıp da "ybr çinde yapılmıyor, haaooovvv heeeeyyy" demiyor. Ybr çinde yapılsa da gerçek çinli bi ton motora kök söktürür diyor, sen hala tamam o özelliği var ama çinli motor diyosun. Yakışmıyor bu karalama politikası..

Ybr "de" belli bi hızdan sonra titrer, her motor gibi (ybrde titreşim yok diyen arkadaşları selamlarım). Ama ybr kadar sanayi/usta düşmanı bi motosiklet yok, o yüzden şu çinlilerle ybryi karşılaştırma işinden vazgeç, millet inanacak sana ve ybrden vazgeçip çinli alıp bütün moto hayatını bitireceksin, yediğin beddua da çıkar bi yerden illaki..

Çinlilerde düzgün motor hiç mi yok dersen, elbet var. hepsine çamur atmıyorum. Sadece cbf, ybr her ne kadar çinde üretilse de DAHA SAĞLAM motorlar, daha kullanıcı dostu..

Günlerdir okuyorum başlıklara yazdığın mesajları, bi cevap vereyim dedim artık, duracağın yok yoksa..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    linwelin güldürdün

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Linwelin hocam Forum'da Basta turkish39 hocam sen ve Tr_select abilerim sizi kisa zamandir taniyorum ama cokta kanim isindi, beni savundugunda oldu. Bi kusurum olduysa affola. Seni seviyorum biliyosun

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bir GT170 sahibiyle sohbet etme imkanım oldu. Motorunu satmaya götürüyordu. Motoru daha 1000 km yapmadan "çözülemeyen sorunlardan bezdim" demişti. Arka amortisörde oluşan boşluk nedeniyle korkudan viraja giremiyorum demişti. Tamirinin yapılamadığını söylemişti.

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Ben gt170 kullanıyorum motosiklet konusunda çok tecrübesizim gt170 ilk motorum daha 300km yaptım kendisiyle ben şu ana kadar bir sorun yaşamadım başka motorlar nasıldır bilemem sadece eğitimde gis akademide ktm duke 200 kullandım onunla da kıyaslamak abes olur zaten...ama gt170 o denli yerden yere vulacak bir motor değil bence biraz titreşimi var doğrudur hissediyorum ama gidonda değilde ayaklarda titreşim oluyor bende bir seferde arkadaşım artçı olarak bindi arkama o söyledi ayaklarıma çok titreşim vuruyor diye...şöyle de birşey var motor ilk aldığımdan daha farklı km yaptıkça sanki alışıyor gibi titreşim git gide azalıyor rölantideki sesi bile değişti daha rodajı devam ediyor 500km olunca ilk yağ değişimini yapacağım söylenene göre ilk yağı değiştikten sonra motorda bariz değişiyormuş ama bilemiyorum sizler daha tecrübelisiniz....benim gt170i tercih etmemdeki en büyük etken lastiklerinin büyük olmasıydı ben biraz iri olduğum için ybr altımda resmen bisiklet gibi durdu ilk motor içinde uygun olabilecek fiyat seviyesindeydi o yüzden gt170 tercih ettim...teşekkürler saygılar sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Arkadaşınızın motorunun garantisi yokmuymuş da tamire ne gerek varmış garantiden değiştirsinler arasın kanuni müşteri ilişkilerini anlatsın durumu...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gt 170 her ne kadar görünüşüyle sınıfındaki çoğu motordan gösterişli olsa da, sağlıklı ve masrafsız uzun kmler yapılacak bir motor değil. Ybr ile görünüş açısından karşılaştırılabilir fakat, sağlamlık ve masrafsızlık konusundan kıyaslamak abes kaçar.

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Haklısınız dediğim gibi yeterli tecrübe ve bilgiye sahip değilim ybr cbf uzun yıllardır kullanılan herşeyi ile test edilmiş en ufak sıkıntısı bilinen motorlar ben alırken kendim estetiği kriter olarak seçtim gerisi biraz piyango gibi oldu çünkü daha yeni bir motor ...kullanıcı sayfasında da gözlemlediğim ana sıkıntı titreşimdi birde gösterge tablosu arızalı oluyormuş onu bile test edemedim çünkü daha 80km hızın üstüne çıkmadım rodajda diye basmıyorum....uzun km yapılırmı yapılmaz mı bilemiyorum ama görüntüsü gerçekten güzel bir motor...Tercih yine son kullanıcının )))

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    İyi günler gt170 kullanıcısıyım motor gerçekten güzel 12 13 beygir civarında fabrikasına mesaj attığımda yakıt tüketimi ortalama 100 km/ 3,8 lt olduğunu öğrendim.Çekişi çok iyi (motorunu güzel açarsan).Bizim teknik serviste bir abi vardı 150 yi gördüğünü söyledi benim motorla tavsiye ederim siyah rengini internetten bakmışsınızdır fiyatına 3500 TL civarı yazıyordur.Yazın o fiyat 3700 TL deydi kış gelince düşürdüler fiyatı yükselmeden almanızı tavsiye ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)