Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü !

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Aracı pert edesim geldi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar bir yazı hazırlayında gönderelim emniyete şerefsizin başı yansın

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizzat bende sorguladim. Arac kapali kasa olarak geciyor ama yanlis gormediysem bu koltuklu camli (camlar koyu filmli) van. Eger oyleyse muayenesi de yoktur bunun. Kredili almis araci. Zaten cep telefonuyla konusuyor.

Edit: 8. Ayda muayeneye girmis ama sonucu yazmiyor. Ruhsat icin proje falan cizilmesi lazim.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlu arkadaş ısrarla peşinden gidip tekrar fren yapmasını mı bekliyor o yaratığın? Az önce yapışmadım bu sefer yapışayım istiyor galiba.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Yazıklar olsun be. İnsan değil bunun gibiler. Ya kaza yapıp bişey olsaydı. Otoban a çıkıyo fren yapıyo ya. adam düşse arkadaki yüzde 70 ezdi adamı.

Emniyet Genel Müdürlüğüne

18.01.2014 tarihinde youtube vasıtası ile izlediğim bir video da 34VB4054 plakalı aracın trafiği tehlikeye atarak ve can güvenliğini tehlikeye düşürecek hareketler yapması nedeniyle gerekli işlemlerin yapılması gerektiğini bildirmek isterim.Ayrıca biz motosiklet kullanan kişilerin üstümüze giydiğimiz korumalar dışında başka güvenlik önlemimizin olmaması da bu gibi durumlarda bizleri ölüme götürebilecek sonuçları da beraberinde getirmektedir.İzleyeceğiniz videoda da durumun vahameti ortadadır.
    Gereğinin yapılmasını;
    ARZ EDERİM.

Arkadaşlar biraz rahatsız olduğumdan dolayı eksiklikler olabilir.
    Eksik yerleri sizlerin doldurarak bu işi sonuçlandırmayı düşünüyorum.

Herkese hayırlı akşamlar.

Motorcu Biraz Korkak Çıkmış.Durduracakdın O Vatandaşı Adamı Bir Güzel Benzeticektin Sonra Arabasını.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    şu başlığın altındaki bazı yorumlara bakın ve hergün tek parça evinize döndüğünüz için şükredin arkadaşlar.

https://eksisozluk.com/34-vb-4054--4198932

bir tanesi demiş ki herkes motosikletlerden nefret ediyor, benim de üzerime kırıyorlar ben niye kimseyi mahkemeye vermiyorum. Ulan mal sana araç içinde çarptıklarında üzerinden grayder geçme ihtimali mi var. Onun bunun evlatları akşam akşam deliriyorum bunları görünce.

Motosikleti
    kanuni gt 170
    önce adamın kafaya odunu vurcan hafızayı yitirecek sonra hafızayı yerine getirirken olum bak bu senin araç sen bundan inmezdin al belki belki hafızan yerine gelir, sonra o yapmış olduğu hareketin aynısını yapıcan ama kesin arka camdan içeri sokucan heralde hafızası yeribe gelmiştir

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    egm ye ilgili maili yolladım.
    yukarıda arkadaşımız paylaşmış beyler sizde yollayabilirsiniz.
    bunun gibi itlerin yaptıkları yanına kalmasın.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kimse dobloyu savunduğumu sanmasın ama....görüntülerde tam anlayamadığım..

motosikletli arkadaş da 4 tekerliye orta parmak hareketi mi yapıyor??

yani ilk başta dalgınlık yada yanlışlıkla yapılan bir çıkış (ne olursa olsun kabul edilemez ama) sonrasında karşılıklı küfürleşmeyemi dönmüş?? tam anlayamadım..

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    bi tane balyoz alıcan indiricen arabanın camlarını bak bi daha yapıyormu şerefsiz.
    İnsan hayatına böyle kasteden vatandaşlara ciddi ciddi işkence yapmak lazım tırnaklarını sökmek ne bileyim vücudunda kesikler açıp o kesiklere tuz basmak lazım ocakta yeni kaynamış suyu kafasından aşağı boca etmek lazım yada hadım etmekte olabilir.

Gece gece sinirim ayağı kalktı Allahım sen böylelerinden bizleri koru.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Motorlu arkadaşta niye kimse hiç suç bulmuyor? Bence arkadaş suçlu. Doblo yola çıkmış ama önüne atlamamış.Dar br şekilde motorcunun yoluna kaymadan ana yola geçmiş. Motorcu arkadaş aşırı tepki göstermiş ve öfkesinin kurbanı olmuş.Arabaları tahrik ederek kendimize zarar veririz.
    Tekrar izledim, Doblo'daki telefonla konuşuyor.Tabiki aynalara bakmaz,yada dikkatli bakmaz.Trafikte görünmez olduğumuzu unutmayalım.
    zerzura bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra 2024 forza 250
    ybr ıle buyuk hata parmak felan yapıyor bıde cesaret valla bu kadar actıon a gerenk yok sıkısık trafıkte cozulebılır dı bu olay dıkız aynası kaporta yarası gıbı

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Gönderdim maili bende. inş. güzel bir sonuca ulaşırız !

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlu arkadaşta niye kimse hiç suç bulmuyor? Bence arkadaş suçlu. Doblo yola çıkmış ama önüne atlamamış.Dar br şekilde motorcunun yoluna kaymadan ana yola geçmiş. Motorcu arkadaş aşırı tepki göstermiş ve öfkesinin kurbanı olmuş.Arabaları tahrik ederek kendimize zarar veririz.
    Tekrar izledim, Doblo'daki telefonla konuşuyor.Tabiki aynalara bakmaz,yada dikkatli bakmaz.Trafikte görünmez olduğumuzu unutmayalım.
    motorcunun yolu ney la? illa geçebileceğin kadar aralık kalması şerefsizin yola atladığı gerçeğini değiştirmiyor. motosiklet sürücüsü acemi olsaydı tehlikeye odaklanıp adama çarpabilirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu başlığın altındaki bazı yorumlara bakın ve hergün tek parça evinize döndüğünüz için şükredin arkadaşlar.

https://eksisozluk.com/34-vb-4054--4198932

bir tanesi demiş ki herkes motosikletlerden nefret ediyor, benim de üzerime kırıyorlar ben niye kimseyi mahkemeye vermiyorum. Ulan mal sana araç içinde çarptıklarında üzerinden grayder geçme ihtimali mi var. Onun bunun evlatları akşam akşam deliriyorum bunları görünce.
    çünkü kendileri de motorcuları sevmiyorlar. çünkü kendileri de aynı hareketleri motorculara yapıyorlar ve aynı küfürleri kendileri de yiyorlar. tabiki de böyle yorum yapacaklar.
    çelikatlı bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Benim motor cub olduğu için öyle orta parmak hareketi fln yapamıyorum çünkü kaçamam yalnız bugünde benim başıma geldi sağda duran bi şahin aniden atladı yola bende gidonun anca sığacağı yere girdim sonra açtım vizörü -dayı hayırdır ne yapıyon görmüyonmu bizi bi arkana bak dayı kafa salladı haklısın gibisinden arkada da jandarma aracı vardı motorlu artistlik yapma devam et buyur burdan yak ....

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcunun yolu iyiymiş valla tır gelirse dur yola atlama motor geliyosa 1mt pay bırak zıpla yola

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor cub olduğu için öyle orta parmak hareketi fln yapamıyorum çünkü kaçamam yalnız bugünde benim başıma geldi sağda duran bi şahin aniden atladı yola bende gidonun anca sığacağı yere girdim sonra açtım vizörü -dayı hayırdır ne yapıyon görmüyonmu bizi bi arkana bak dayı kafa salladı haklısın gibisinden arkada da jandarma aracı vardı motorlu artistlik yapma devam et buyur burdan yak ....
    "dayıya arkana bak deyince jandarmayı görmüş olsa gerek ki sadece başını salladı allah korumuş geçmiş olsun

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Böyle adamlarla karşılaşınca ben sağa çekip uzaklaşmasını bekliyorum yoksa çok sinirlenip kontrolü kaybediyorum. Ayrıca canımızı sokakta bulmadık arkadaşlar böyle insanlar sürüşün keyfini kaçırıyor.

Allah ona o arabaya bidaha binmeyi nasip etmesin. Böylede ağır konuşurum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler