Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Chuck Norris reyiz :D yerli markalarımızı yerden yere vurmayın bence çünkü böyle yaptıkça işleri iyiye gitmez daha kötüye gider, iyiye gitmeyince de kendilerini geliştiremezler. Mesela ben RKS aldım, ilk deneyimim, titreşim nedir bilmiyorum ki soruyorlar titriyor mu diye ben de ne biliyim gaza basınca gidiyor işte diyorum, zaten bunları alanların çoğu da benim gibi yeni başlayan ve ya bütçesi az olanlardır bırakın öğrenene kadar binsinler :D
Ben 20 yıldır kullanıyorum motosiklet.Son iki motorum çinli dedikleri türden.Bu forumda yazılan çiziler saçma sapan karalamalarla hiç alakam olmadı.Motor işte...125 CC ne bekliyon ki,ne olmasını istiyon.Neden 3 e almak varken 5-6 vereyim...Chuck Norris mi la bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Yav aga, tamam yerden yere vuran yok, kalitesini tartışan yok tamam da, bari ismini FARKLI KOYSAYDI yahu... YEBERE diye isim mi olur
Yazıldığı gibi okunur One yazıp van demekten iyidir Ejnebice olunca baya bişey sanıyoz bazı şeyleri.Türkçe mealini okuduktan sonra anlıyoz gerçeği