Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

dunlop yunlu bot

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    arkadaslar gecen gun serviste ici yunlu su gecirmez dunlop marka bot gordum 65 lira.bu botu kullanan arkadaslarimiz varmi aramizda.eksi ve arti yonlerini yazabilecek.ozellikle su ve soguk direncini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Sanırım çizme. içi yünlü olanı alma koku yapıyor yünsüz al kalın çorap giyersin.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım çizme. içi yünlü olanı alma koku yapıyor yünsüz al kalın çorap giyersin.
    zaten yarin iki takim termal iclik, corap alicam.
    bide servis 60 lira dedi yunsuzune.biraz fazla gibi geldi bana .sonucta pvc malzeme

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    lastik avcı çizmesi kullanıyorum yünlü. bide termal corap.. miss miss ne su ne rüzgar (25 tl)

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik avcı çizmesi kullanıyorum yünlü. bide termal corap.. miss miss ne su ne rüzgar (25 tl)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...96411914_n.jpg
    guzelmis.yarin karakoye gidicem daha karar veremedim nasi bisey alicagima sizin avci botu guzel gozukuyo.kisa olmasi motor ustunde surus rahatligi saglar gibi duruyo

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzelmis.yarin karakoye gidicem daha karar veremedim nasi bisey alicagima sizin avci botu guzel gozukuyo.kisa olmasi motor ustunde surus rahatligi saglar gibi duruyo
    ben gunde 15km gidis 15 km gelis yol yapicam.kisa mesafede koku yapmaz herhalde yun.normal botlarimda terleme koku olmuyo ayaklarimda

Motosikleti
    CRF 250 L
    15 liraya nalburdan al aynı malzeme bildiğin naylon kalın çorap giyince canavar olur zaten motosiklet aksesuarcılarında çar çöp bile pahalı hemen itekleme derdindeler.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 liraya nalburdan al aynı malzeme bildiğin naylon kalın çorap giyince canavar olur zaten motosiklet aksesuarcılarında çar çöp bile pahalı hemen itekleme derdindeler.
    aynen kardesim zaten yagmurlugumuda ismonttan aldim.on numara gram su islemiyo

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ıcı yunlu olanlar terletıyor ve su içinde oluyor ayakların,

fakat nalburdakı cızmeler ıle dunlop arasındakı far,
    koku yapmıyor ve kaucuk kalıtesı ıle gunesten yanma olmuyor,,,

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıcı yunlu olanlar terletıyor ve su içinde oluyor ayakların,

fakat nalburdakı cızmeler ıle dunlop arasındakı far,
    koku yapmıyor ve kaucuk kalıtesı ıle gunesten yanma olmuyor,,,
    yani yunsuz almak daha mantikli.baktin sicak tutmuyo bi cift corap daha giyersin ustune

Motosikleti
    bırde motosıklet ıcın en uygun ve rahat urunler DECATHLON mağazalarından alınabilir,
    Motosiklet ruzgar almaz yelek 70-90 tl,
    dalgıç yeleği, 35-50 lira,

motosiklet su geçirmez korumalı botlar 130-150 lira,

kayakçı su geçirmez hafif sünger korumalı %100 su almaz bot 90 lira...

http://www.decathlon.com.tr/Kasklar---Koruma-Ekipmanlari,LA_1649-2.html#labels=1649-2
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    dockerengin ve serkanADH13 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda ben kulanıyorum bu botun CIRT'lı modelını,
    ve 2 yıldır kullanıyorum...
    cenkito bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar nacizane küçük bir bilgi;motosikletlerde kullanacağımız bot ve ayakkabılar,bir yerler takılma ihtimaline karşı,bağcıklı olmamalı.bilginize.
    cenkito ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nacizane küçük bir bilgi;motosikletlerde kullanacağımız bot ve ayakkabılar,bir yerler takılma ihtimaline karşı,bağcıklı olmamalı.bilginize.
    avcı botu.spor ayakkabı da doğru tercih değildir,doğru tasarlanmış motosiklet botları ile bunlar arasında dağlar kadar fark var.ikisi arasındaki 100-150 Tl.lık fiyat farkı ile yapılan tasarruf ile riske atılan ayaklar kıyaslanmaz bile,daha gecenlerde Malkara'da kaza yapan bir hanım motorcunun ayak parmaklarını yoldan tek tek topladılar.
    ha motosiklet botları da ısıtmaz tam olarak ,benim önerim içine neopren patik veya yün çorap giymektir.
    Ahmanamra ve wolrath bunu beğendiler.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Ayak bilek aşık kemiği, topuk ve parmaklar korumalı sert malzeme çok önemli diye düşünüyorum. Durduğun yerde, kırmızı ışıkta bile ızgara arası olur, ayak çukura denk gelir yana yatabilirsin ve denk gelirse çat bilek gider.
    Kolay kolay da eskiyen malzeme değiller. Biraz pahalılar ama biraz gayret ile alınırsa uzun yıllar giyilebilir.
    Ben yazlık ayrı kışlık ayrı yerine su geçirmez kışlık bir malzeme aldım. Sıcakta tutuyor, şirkete de bir ayakkabımı götürmüştüm, gider gitmez değişiyorum. Koku yapmasın diye. Eve dönerken değişip tekrar botlarımla dönüyorum.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Arkadaşlar bu botlardan kullanan veya bilgisi olan var mı? Benim ne zamandır Yds Diablo 11 modeli aklımda ama buradaki Nitro, Akito ve Forma uzun turing botları da dikkatimi çekti. http://www.motomaxonlineshop.com/bot...&fiyat=100_250

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu botlardan kullanan veya bilgisi olan var mı? Benim ne zamandır Yds Diablo 11 modeli aklımda ama buradaki Nitro, Akito ve Forma uzun turing botları da dikkatimi çekti. http://www.motomaxonlineshop.com/bot...&fiyat=100_250
    nitro aldığıma bin pişmanım diğerleri de aynıdır eminim sağından solundan atmaya başladı üst taraf okey ama alt tabanlar açılıyor ve üst deriler soyuldu o ince tabaka dikişli olsa belki içeri su girmezdi ama o yapıştırıcılar yumuşadı ben olsam decathlondan su geçirmez uzun bot alırdım -20 derece soğuğa dayananı bile 80 lira falan

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı Agv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nitro aldığıma bin pişmanım diğerleri de aynıdır eminim sağından solundan atmaya başladı üst taraf okey ama alt tabanlar açılıyor ve üst deriler soyuldu o ince tabaka dikişli olsa belki içeri su girmezdi ama o yapıştırıcılar yumuşadı ben olsam decathlondan su geçirmez uzun bot alırdım -20 derece soğuğa dayananı bile 80 lira falan
    Yorumun için cok teşekkürler hocam. Ben de şuan soğuktan ve yağmurdan korunmak için decathlondan aldığım quechua forclaz 500 botunu kullanıyorum. Ancak söylediğimiz gibi bunlar sadece soğuktan ve yağmurdan korur darbelerden korumaz. 4-5 sene önce 150 liraya style martin motosiklet botu almıştım. Gayet güzel çıktı ama bu kadar zamanda çok yıprandı. En iyisi yine Yds galiba.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Yds Diablo derim,yeni aldım malzeme kalitesi ve korumaları iyi gibi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)