Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 kask arasında seçim

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün sizin de yorumlarınızla pcx almaya karar verdim. Kısmetse yarın alıyorum. yalnız motor arayışımla beraber kaskta arıyordum. Şu iki kask arasında kaldım fiyatlar aynı. Hangisini önerirsiniz ?

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    -----------------------
    http://www.motomaxonlineshop.com/sco...i-kask-pmu2089

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    + olarak aynı paralara AGV-K3

atreyu bunu beğendi.

Güneş vizörleri için tercih ettim bunları. Varsa güneş vizörlü önerileriniz tabiki dikkate alırım illa bunlar olucak diye bişey yok. Ama araştırdığım kadarıyla bunlar arasında kaldım. Siyah tercihimdir

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    tabiki marushin, gerçi sharp testlerine baktığımda o modeli göremedim ama 5 yıldız aldığı yazılmış resimde

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Marushin tnt800 modelini kullandım yıllar önce. Alt padlerin deriye benzer yüzeyleri çok çabuk deforme olup atma yapmıştı ve arka kısmındaki havalandırma kanalı (pilastik) olan kısım ufak bir darbede çatlama yaptı.

Kullanıcı olarak yorumum bu yönde olur marushin için.

Agv ile 2 kazaya karıştım. 2 kaskımda süs oldu ne yazıkki... Bu yüzden agv-k3 dedim. Tekrar kask alıcak olsaydım yine k3 halmet alırdım

Motosikleti
    Honda Cbr250r
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marushin tnt800 modelini kullandım yıllar önce. Alt padlerin deriye benzer yüzeyleri çok çabuk deforme olup atma yapmıştı ve arka kısmındaki havalandırma kanalı (pilastik) olan kısım ufak bir darbede çatlama yaptı.

Kullanıcı olarak yorumum bu yönde olur marushin için.

Agv ile 2 kazaya karıştım. 2 kaskımda süs oldu ne yazıkki... Bu yüzden agv-k3 dedim. Tekrar kask alıcak olsaydım yine k3 halmet alırdım
    süs oldu derken ne anlamda anlayamadım açıklayabilir misiniz?
    "Nothing is True, Everything is Permitted"

Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki marushin, gerçi sharp testlerine baktığımda o modeli göremedim ama 5 yıldız aldığı yazılmış resimde
    Bu modeli ben de göremedim hiç bi yerde yanlış yazılmış olabilir mi dicem ama 777'lerle aynıdır heralde biraz da o yüzden kafam karıştı. Yoksa marushin bi tık önde

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süs oldu derken ne anlamda anlayamadım açıklayabilir misiniz?
    Bilinirki; kazaya karışan, darbe alan kaskı tekrar kullanmayın derler otoriteler... Araç şasisi gibi düşünün. Oynama olduğunda bitmiştir ? Aynı hesap...
    Birisini darbe dayanıklılığı için test kaskı yaptık. Diğeri boyandı, cilalandı süs olarak görevini görüyor şuan...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Ben de ikisi arasında kalmış ikisini de kafasına takmış denemiş birisi olarak Scorpion aldım ve çok memnun kaldım. Ortalama 10.000 kmdir kullanıyorum. Başta malzeme kalitesi çok iyi. Bence şansın varsa ikisini de tak kafana incele öyle karar ver. Exo-500 ün Vizorü ve güneş vizörü çok kaliteli, cam sanki kapalı değil. + olarak intercom kullanıyorum iyi uyum sağladı.

Ciddi ciddi marushin 779 nx bulamıyorum hiç bi yerde.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    zor karar ikiside iyi

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    yakın fiyatlı karşılaştırmaya katmalısınız bence
    http://www.n11.com/arama/ara?categoryGroup=0&q=s900c

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    exo 500 kullanıyorum west dom modeli.Hatta şuan koca monitörümün üzerinde duruyor Benim bu kaskı alma nedenim Ankara'da ya 200 lira altı veya 700 lira üstü kasklar var.Ya ls2 alacaktım yada agv falan.Agv'nin özelliklerine baktım ismi ve 4 yıldızından başka hiç bir özelliği yoktu.İstanbul'dan Shark getirtecektim onuda denemeden almayayım diye eledim.Gözümü kararttım gittim motomaxa baktım,kafama taktım mağazadan çıktığımda elimde 2-3 poşet ve kask vardı

Ama şuan diyorum ki iyi ki almışım.Yanak pedlerini hiç kullanmadım,güneş vizörünü sık sık kullanıyorum,dandik değil bildiğin pahalı gözlüklerin camlarından.Konforu,hava sirkülasyonu vs herşeyi dört dörtlük.Sağlamlığını hiç deneme fırsatı bulamadım Allah'ta denetmesin hiçbirimize.

Özet:bu fiyata bundan daha iyisini bulamazsın aynı kalitede sadece shark 900c var..
    suerte7 ve madlive bunu beğendiler.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Fox V2 Moto Circus iyi kaskmıs duyduguma göre

Bulursan banada haber ver

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Scorpion kask almak motorla ilgili alışverişimde en çok memnun kaldığım şey oldu
    Bu adamın çoğu videosunda kask scorpion
    soycan bunu beğendi.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scorpion kask almak motorla ilgili alışverişimde en çok memnun kaldığım şey oldu
    Bu adamın çoğu videosunda kask scorpion
    http://www.youtube.com/watch?v=20XsaHpRQC8
    Sponsoru ona parasını verip prenses tacı tak dese takmak zorunda. Sözleşme falan hani bu adam kullanıyosa kesin süperdir demeyin bi markaya, profesyonelliğin girdiği yerde rant döner..

Not: Belirtmek isterim scorpion kaska bi garezim yoktur, sadece böyle profesyonel(sponsor geliriyle işini yapan) amcaların taktığı kask, kullandıgı ekipman mükemmel olmuyor her zaman..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sponsoru ona parasını verip prenses tacı tak dese takmak zorunda. Sözleşme falan hani bu adam kullanıyosa kesin süperdir demeyin bi markaya, profesyonelliğin girdiği yerde rant döner..

Not: Belirtmek isterim scorpion kaska bi garezim yoktur, sadece böyle profesyonel(sponsor geliriyle işini yapan) amcaların taktığı kask, kullandıgı ekipman mükemmel olmuyor her zaman..
    1. O adam taktığı için değil 10 aydır ben taktığım için süper diyorum.
    2. LS2 de sponsoru olabilirdi sanırsam böyle hareketler yapan biri kafasını iyi koruyacak bir şey seçmiştir.

Motosikleti
    Honda Cbr250r
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinirki; kazaya karışan, darbe alan kaskı tekrar kullanmayın derler otoriteler... Araç şasisi gibi düşünün. Oynama olduğunda bitmiştir ? Aynı hesap...
    Birisini darbe dayanıklılığı için test kaskı yaptık. Diğeri boyandı, cilalandı süs olarak görevini görüyor şuan...
    o mevzuyu biliyorum zaten fakat süs olması ile kaliteyi bağdaştıramamıştım şimdi anladım, sanırım 2 defa kaza yaptım hayatta olduğuma göre güvenirim demek istediniz..
    "Nothing is True, Everything is Permitted"

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı suerte7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sizin de yorumlarınızla pcx almaya karar verdim. Kısmetse yarın alıyorum. yalnız motor arayışımla beraber kaskta arıyordum. Şu iki kask arasında kaldım fiyatlar aynı. Hangisini önerirsiniz ?

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    -----------------------
    http://www.motomaxonlineshop.com/sco...i-kask-pmu2089
    Ben AGV K-3 kullanıyorum.Kafana tam oturanını alırsan ne ses ne rüzgar sıkıntısı yaşatmıyor.Kesinlikle tavsiye ederim.Zaten senin paylaştığın kasklarla aşağı yukarı aynı fiyattalar.
    Bi arkadaş n11.com un linkini paylaşıp sana s900c önermiş.Ben Agv yi alırken bana uyan bedeni yoktu shark s900c nin.Yoksa onu alacaktım.Şimdi fiyatıda düşmüş. Agv ile aynı malzemeden üretilmiş.Artı olarak güneş vizörü var shark ta. Onada bakmalısın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)