Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Buna Cesaret Edebilecek Var mı Aranızda ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Önce düşük cc'de kendilerini kanıtlamaları lazımdı... Yanlış strateji...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    uçan kartal hahahahahaha

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    bence bu motordan sonra artık sıralı dört silindir binlik race üretme zamanı gelmiş çin'lilerin off düşüncesi bile kötü.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    destro bile adam gibi çalışmıyorken bunu alacak adamın aklına şaşarım.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim monero bile 2. viteste debriyajsız tekere geliyor, hayabusamı gelmeyecek?
    Video atar mısın? Bu makine sport touring yani güçten çok kullanıcının konforu ön planda. Aynı motor bloğunu hafif ve spor bi şasiye koyarsan değil tekere gelmek olduğu yerde takla atar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayabusa tekere gelemiyor mu? hmmmm komedya 2. perde...

http://www.youtube.com/watch?v=HW2PRRQI4ek
    Attığın videoda adam debriyajla kaldırıyor şaka mısın?

Ayrıca ben gelmez demiyorum "zor" gelir.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse 2 sene oldu Yakından inceledim , resimlerle alakası yok , kalite bildiğimiz hyosung kalitesi gayet yeterli ama o benzin deposu daha çirkin olamazmış , resimlerde normal görünsede canlısı çok çirkin.
    Kayalar sattı bir tane oda zorla . Zaten dediklerine göre 2 tane gelmiş gerisi yok.
    Ben hiç yakından görmedim ve ölümüne merak ediyordum.Fena reklamını yapmışlardı.Tam bir klasik bilmem ne filan diye...Fiyatı da tahmini çok yüksektir ondan satılmamıştır

Ben modialle mukayese bile etmem hyoyu.Bu fiyata 5000kmde er6f-n alınır.Saçma sapan şeyler.Yok neymiş bu motosiklet kaliteli.Kim kullandı arkadaş.Cf moto kim ne firması...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Gecen hafta jetmaxi inceledim , standart cinliden yarim gomlek daha iyi , yalniz gidis olarak beklentinin cok altinda , malzeme kalitesi ve iscilik kabuledilebilir seviyede , hosuma bile gitti taaki fiyatini gorene kadar , en azindan sym joyride a tercih etmem icin sadece mp3 calar disinda bir sey goremedim ki oda devede kulak .
    Bizdeki bu hakli onyargi oldukca 10 bin tl bile vermek cook dusundurucu.

Motosikleti
    Gecen hafta jetmaxi inceledim , standart cinliden yarim gomlek daha iyi , yalniz gidis olarak beklentinin cok altinda , malzeme kalitesi ve iscilik kabuledilebilir seviyede , hosuma bile gitti taaki fiyatini gorene kadar , en azindan sym joyride a tercih etmem icin sadece mp3 calar disinda bir sey goremedim ki oda devede kulak .
    Bizdeki bu hakli onyargi oldukca 10 bin tl bile vermek cook dusundurucu.
    Biraz marka olduklarında işin cılkını çıkarıyorlar...160dolara gümrükten soktukları malı 1000dolara binlerce sattılar...Yürür halde sayılı kaldı piyasada.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    “It is harder to crack prejudice than an atom.”

― Albert Einstein

Şahsı mümtaz, zat-ı kerim demişki önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zor. Atomu parçaladıktan sonra da atomu parçaladım ama görünen o ki bir önyargıyı parçalayamacağım demiştir.

Mondial'in kendisi motor üretmiyor, sadece ithalat yapıyor ki bunu herkes biliyor babam dışında. Tartıştığınız model CF MOTO'nun bir modeli 45 Kw lik bu motoru kullanarak CF MOTO'nun asya ülkelerinden yakaladığı başarıyı gözden kaçırıyorsunuz arkadaşlar. Heleki 2011 ' den sonra getirdiği modellerle mondial Japon malına parası yetmeyen biz gariplerin göz bebeği olmaya devam edecek.

650 cc üretmek teknoloji meselesi olaylarını geçelim dudes, Dünyanın en büyük 3 teknoloji ülkesinden birinin çin olduğunu unutmayalım. Mondial kullanıcısı vs Yamaha kullanıcısı isimli eserimi sizlerle paylaşmak isterdim ama bu hafta 2 tane midterm'üm var. İlerde inşaalah.

19.000 Tl 'lik fiyat bence biraz da bizim vergi sistemimizin kurbanı olmuş. Ama bu motorun sağlamlığını tartışmayalım. Azıcık Google amcayı kullanalım. Katıldığım tek nokta ise ''servisler''. Uzaydan ufo da getirtse mondial, bu servislerle bir yaz sezonunu çıkaramadan yedek parçalığa ayrılır ufo :D
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MG125 (Bilinçli Sürücü)
    Yanlız ses ayyynı Ninja 250

heineken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Haga bunlar türkiyede mi üretiliyor ?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “It is harder to crack prejudice than an atom.”

― Albert Einstein

Şahsı mümtaz, zat-ı kerim demişki önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zor. Atomu parçaladıktan sonra da atomu parçaladım ama görünen o ki bir önyargıyı parçalayamacağım demiştir.

Mondial'in kendisi motor üretmiyor, sadece ithalat yapıyor ki bunu herkes biliyor babam dışında. Tartıştığınız model CF MOTO'nun bir modeli 45 Kw lik bu motoru kullanarak CF MOTO'nun asya ülkelerinden yakaladığı başarıyı gözden kaçırıyorsunuz arkadaşlar. Heleki 2011 ' den sonra getirdiği modellerle mondial Japon malına parası yetmeyen biz gariplerin göz bebeği olmaya devam edecek.

650 cc üretmek teknoloji meselesi olaylarını geçelim dudes, Dünyanın en büyük 3 teknoloji ülkesinden birinin çin olduğunu unutmayalım. Mondial kullanıcısı vs Yamaha kullanıcısı isimli eserimi sizlerle paylaşmak isterdim ama bu hafta 2 tane midterm'üm var. İlerde inşaalah.

19.000 Tl 'lik fiyat bence biraz da bizim vergi sistemimizin kurbanı olmuş. Ama bu motorun sağlamlığını tartışmayalım. Azıcık Google amcayı kullanalım. Katıldığım tek nokta ise ''servisler''. Uzaydan ufo da getirtse mondial, bu servislerle bir yaz sezonunu çıkaramadan yedek parçalığa ayrılır ufo :D
    Birçok kişi biliyor zaten cf moto olduğunu .
    Japona altenatif olabilmesi için en azından fiyatları aynı olmamalı.
    En basitinden nc 700 ile neredeyse aynı para ve ikisini kıyaslamak için bu işi bilmiyor olmaktan fazlası lazım.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Birçok kişi biliyor zaten cf moto olduğunu .
    Japona altenatif olabilmesi için en azından fiyatları aynı olmamalı.
    En basitinden nc 700 ile neredeyse aynı para ve ikisini kıyaslamak için bu işi bilmiyor olmaktan fazlası lazım.
    Bence de.Fiyatlar muhakkak biraz daha düşük olmalı.Baktın motosikletten memnunsun,alan memnun satan memnun o zaman honda gibi 6 ayda bir güncelle fiyatları.Mondial kullanıyorum diye söylemiyorum ama servisleri on numara işe yaramaz.Biraz,çok değil,azıcıkın ilgi gösterseler,işi savsaklamasalar bende onlara bakımını yaptıracam.Bak şimdi kış geldi gelde uğraş yağ değişimi için.
    Bundan önceki motorumu sattığımda Uzunköprüde bi servise götürmüştüm arkadaş hemen ilgilenince şaşırmıştım o zaman yanlış yere mi gelmişim diye o derece yani.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bizim bildiğimizi onlar bilmiyor mu? Bence bu modelleri getirmeyecekler. Mondial adı orda burda geçsin diye getirecez deyip bizi yiyorlar.
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alın size naked modelin testi : http://www.youtube.com/watch?v=-ytaj_up-I4

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim bildiğimizi onlar bilmiyor mu? Bence bu modelleri getirmeyecekler. Mondial adı orda burda geçsin diye getirecez deyip bizi yiyorlar.
    Tamamıyle doğru...
    Sırf reklam kokan hareket...
    Bak bizim büyük kocaman ,CC li motorumuzda var ama biz ekonomik olsun diye küçük getiriyoruz....
    Hesabı...
    Yemedik ..
    Arda_Karaca ve flame bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video atar mısın? Bu makine sport touring yani güçten çok kullanıcının konforu ön planda. Aynı motor bloğunu hafif ve spor bi şasiye koyarsan değil tekere gelmek olduğu yerde takla atar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

dostum sen hiç hayatında HAYABUSA gördün mü ?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görmediğinden konuşuyor işte ses etmeyin... ;) 1,3 lt hacmin ne olduğunun farkında bile değil!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biraaz daha çabalarsan forum sana çok kolay gelecek.....
    Bilmediğin konuda neden sallar durursun ki ?...
    celikat ve flame bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraaz daha çabalarsan forum sana çok kolay gelecek.....
    Bilmediğin konuda neden sallar durursun ki ?...
    Bir kaç gün önce bir arkadaşla konuştuk başka bir konuda.Bende orada kolay tekere gelmez dedim.Fakat bu istemsiz kontrolsüz tekere gelmeydi.Yoksa teker için dola gazı bak pati çekerek nasıl geliyor :D Herhalde ondan etkilendi arkadaş Olur böyle şeyler adaş abim
    alp_tunay bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)