Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öhlins amortisör montajı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Selam arkadaşlar, uzun bir ara oldu bloga yazı yazmayalı. Dün akşam Tenereme Öhlins amotisör montajı yaptık. Ve tüm ayrıntıları elinden geldiğince yazdım. Konu hakkında bilgi almak isterseniz.

http://tenerext660z.blogspot.com/ yada Tenere grubumuz https://www.facebook.com/groups/633212356700734/

turkish39 bunu beğendi.
    Aklın Yolu Bir .

Dört Teker Bedenini, İki Teker Ruhunu Hareketlendirir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Güzel bir çalışma olmuş eline saglık blogunu inceledim belliki tenere aşıgı birisin bende xt 600 aşıgıyım 2 tane var bende düşün artık
    xt 600 e 0,50 piston baktım dün hiçbiyerde yok olanda sacma sapan fiyatlarda eski japona binince şu parca sorunu beni deli ediyor.
    komple yardım motoru bi piston yüzünden bekliyorum e bay da var gelmesi zmn alır.ben mekanigini söküp masasya yatırmadıgım motora binemiyorum
    cenkito ve yamyamaha bunu beğendiler.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    güzel çalışma, ancak keşke nerden neyi ayarlayacağımızı da birer cümle ile yazsaydın. Aslında amortisörü alan neyi ne yapacağını da bilir ama yazının zenginliği açısından iyi olurdu

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Tabiki üzerinde 2 tane ayar düğmesi bulunuyor. Bunlardan 1.si çukura girdiğinizde yayın ne kadar esneyeceğini ayarlıyor yani sertlik yumuşaklık ayarı. 2.si ise esnemeden sonra yayın tekrar eski konumuna ne kadar tepkime ile geri salınım yapacağını belirliyor.
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)