Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

küçük yaşta motor kullanımı ve ehliyet görüşüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Yine yasak.Başka bir fikir yok.Başedemezsen yasakla.Yasak nedir ? Eğitim bu kadar mı zor mu ki her halta yasak ?

Bende ehliyetsiz velettim başladığımda.Gayette efendi kullanıyordum.Sürücü kursları çok mu iyi eğitim veriyor ? Onlara saydıracağınıza 20 yaş olsunmuşmuş.

Siz Kenan Sofuoğlu kaç yaşında motosiklete başladı biliyormusunuz ? Yada Toprak Razgatlıoğlu kaç senedir yarışıyor ve şu an kaç yaşında ?

Devlet bize ötv iteliyor yok neymiş kask montmuş.Ondan da birileri zengin olur zaten.Okul gibi tek tip mont.Kuzey Kore gibi geziniriz ortalıkta...

Buyrun toprak kardeşimizin videosu.Kaç yaşında başlamış izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=0uhc3Dg0TkA
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Motoru 15-16 yaşlarında öğrenmek daha iyi bence, saten Türkiye'de çoğu ehliyet kursu motor direksiyon derside vermiyor , öğrenmek için illa 18 veya 20 yaşı beklemek mi gerek ?
    Benim 12 yaşımda fırsatım olsa o zaman öğrenirdim

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onun arkasında babası var yani adam her halükarda yanında bekliyor eğitiyor bir kaç kendini bilmez de kız meslek önünde hava atcam diye şebeklik yapıyor
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine yasak.Başka bir fikir yok.Başedemezsen yasakla.Yasak nedir ? Eğitim bu kadar mı zor mu ki her halta yasak ?

Bende ehliyetsiz velettim başladığımda.Gayette efendi kullanıyordum.Sürücü kursları çok mu iyi eğitim veriyor ? Onlara saydıracağınıza 20 yaş olsunmuşmuş.

Siz Kenan Sofuoğlu kaç yaşında motosiklete başladı biliyormusunuz ? Yada Toprak Razgatlıoğlu kaç senedir yarışıyor ve şu an kaç yaşında ?

Devlet bize ötv iteliyor yok neymiş kask montmuş.Ondan da birileri zengin olur zaten.Okul gibi tek tip mont.Kuzey Kore gibi geziniriz ortalıkta...

Buyrun toprak kardeşimizin videosu.Kaç yaşında başlamış izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=0uhc3Dg0TkA
    anaconda84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ehliyeti alayım :)
    Bir soru sormak istiyorum benimde ehliyetim yok ailede motor süren adamda yok o yüzden seleye bile oturmadım hiç ama ben bu işi öğrenmek istiyorum kurslar çok mu berbat hiç bir şey öğretmiyorlar mı yani bizim ailede kimse motor bilmediği için kurstan sonra anca motor sürebilirim e siz diyorsunuz ki kurs bir şey öğretmiyor yani süremez miyim ne yapmam gerek benim 1998 doğumluyum 1sene sonra mı ehliyete girebiliyorum yardım eder misiniz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)