Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

200-250 tl arası mont seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yaşadığım yer fethiye malum kış fazla sert geçmiyor fakat oldukça fazla yağmur yağıyor nemden dolayısıyla 15 dereceyi 5 derece hissedebiliyorsunuz sabahları yazları ise oldukça sıcak oluyor şimdi gelelim konumuza 200 250 tl arası mont arıyorum bir kaç seçenek var aklımda karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum

öncelik sıram
    1-güvenlik
    2-kışın soğuktan koruma rüzgar almama su almama
    3-tasarım (kurye montu olmaması tercihimdir)

bunlarda benim aklımda olanlar

http://www.hudsonderi.com/?urun-1666...olt-Siyah.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...tik-Ceket.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-3196...ket-Siyah.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-3197...isa-Ceket.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-3152...isa-Ceket.html
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yardımcı olabilecek kimse yokmu

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    3. seçenek güzel bence forumda da biri incelemişti kullanıyordu memnundu

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    tam karar veremiyorum eksiği fazlasıyla yazarsak daha netleşecek fikirim

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    son seçenekteki fileli ve içliği var diye biliyorum aslında senin için en ideali o olacak gibi
    sıcak olunca içliği çıkarırsın fileli giyersin soğuk olunca takarsın

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    evet o mevsimsel açıdan güzel koruma olarak zayıf geldi ama bana

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fazla koruma bekleme bunlar öyle olur fileli olanlarından al genelde kurye gibi görünürsün ama yapacak bişey yok milletin ne diyeceğine bakma bende dizlik takıyorum eldiven mont kask millet bana gülüyor bende onlara gülüp geçiyorum

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    bu seçeneklerden hangisi sizce? olması gereken sizin yaptığınız

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    bugun motomaxdan 4rider. 199 luk kışlık mont aldım ellerinde tek pantalon vardı. ama cıt cıt bozuktu

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Link varmi arkadasim aldigin mont nasil

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

bi yardım eden yokmu arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

birisi allah için yardım edemez mi ya nasıl hız yaparım nasıl ön kaldırırım diye mi soralım ille adam gibi bir şey soruyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hepsi birbirine benzer bunların hoşuna gideni al Motomax var birde oraya bak

http://www.motomaxonlineshop.com/ceketler-pmk146

Arkadaşlar ben de Bodrum'da yaşıyorum. Güne içerisinde max 15 dk süreceğimden yazlık mont alıp içime içlik ve de üzerime yeri geldiğinde yağmurluk alıp giymeyi planlıyorum.

Mont olarak şunu düşünüyorum.

http://www.motomaxonlineshop.com/bering-aero-yazlik-ceket-pmu566

Dediğim şekilde kullanabilme imkanım var mıdır?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ben prohel mont aldım 250 tl ye mont güzel rüzgar geçirmiyor suda almıyor memnunum nette bulaiblirsin
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı mcmstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de Bodrum'da yaşıyorum. Gün içerisinde en fazla 15 dk süreceğimden yazlık mont alıp, içime içlik ve üzerime yağmurluk alıp yeri geldiğinde giymeyi planlıyorum.

BERING AERO' yu bu şekilde kullanabilme imkanım var mıdır?
    Güneş altında kullanmak için tasarlanmış birşey.

Bodrumda da olsan, 15 dk da kullansan üşürsün bu mevsimde. Hatta yaz akşamlarında bile üşürsün bununla, bence başka birşey bak

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yukarıda verdiğim seneçenlerden hangisini tavsiye edersiniz bizim bölge için

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Venom xpro bi de hudson hlk olani begendim. Giyme sansim olmadi ikisini de.. sitenin aciklamalari kadar biliyorum. Antalya motomax'e gidip, gorup deneyip alma sansiniz olur mu?
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    1 ay içinde gideceğim antalyaya ama o zamana kadar montsuz yapamam hemen almak istiyorum internetten beden konusunda sıkıntım yok sadece hangisine karar vereceğim onu bilmiyorum

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bende mugladayim bi ay daha sabredersin ya. Kis gelmedi o kadar bayram ertesi yagan yagmura bakma bizim memlekete kıs aralikta gelir. Bence ustune giy, hangisi tamam hissi veriorsa onu al. Motorda bahsedip duruyoruz his his diye. Kiyafetlerde de onemli bence.. Hakkinda hayirlisi ve gonlune gore olmasi dilegiyle..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Venom Dynamic montu 2012 Nisan ayından beri giyiyorum. Yaz-Kış sırtımda. Yazın güneşin altında trafikte beklemiyorsan iyi. Aksi halde terliyorsun ama zaten o durumda çıplak olsan bile terlersin.
    Kışın ise içliğini takıp kullanıyorum. Kesinlikle ama kesinlikle rüzgar geçirmiyor. Hatta meret öyle bir şey ki, kumaşına ağzımı dayayıp üflemeye çalışıyorum, olmuyor. Sanki conta takılmış gibi.
    Yalnız, bu içliğin iç malzemesi sanırım elyaf benzeri bir madde. Ve içeride nemden dolayı oluşan bir terleme yapıyor. Özellikle sizi terletecek ortamlara girdiğinizde içliğin su içinde kaldığını görebilirsiniz.
    Korumaları yerli yerinde. Sırt korumasını biraz iyi bir şeyler değiştirmek yerinde olur.
    Kısacası fiyatına göre güzel bir mont.
    Listedekilerden Prohel montu tavsiye etmem. O modeli miydi yoksa bir başkası mı bilmiyorum ancak benim Venom'u alırken bir prohel mont denemiştim.
    Üzerime tam oturmadı, korumaların yerleri doğru değil gibiydi vs. Belki bu modeli değildir ama o markaya karşı bir güvensizlik oluştu bende.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıda verdiğim seneçenlerden hangisini tavsiye edersiniz bizim bölge için
    Ben olsam bu seçenekler arasından herhalde Hudsonun şu kendi yaptığı Cordura kumaşlı olanı alırdım.

Havalandırmaları da çok iyi yerlerde ve yeterince var. Diğerlerinin daha rahatsız edici detayları var, sırf janjan olsun diye plastik bağlantılar falan kullanmışlar çok uzun ömürlü gelmediler bana :/

Sadece o robocopumsu acaip şeyler okadar göze batmasaydı dedirtiyor, tipini görmezden gelmeye çalışıp yinede onu alırdım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)