Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

trafikte ilerlerken

Motovento
    REKLAM ALANI
    caferacer21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan toprak wrc 125
    benim trafikte en çok sıkıntı çektiğim konu bu..hava mis gibi akşam güneşinin ışıkları yollara vuruyor,caddelerde tatlı bir telaş alıyorsun motoru bir kaç tur atayım diyorsun ama yok arkama bakmaktan motorun zevkini çıkaramıyorum.müsaitse yol veriyorum ...
    e bu sefer de arka da debelenen herif benimle hızımı sabitleyip motora bakıyor ya da kasklı halime falan..bas git işte..sırf rahat süreyim diye yeşilden sonra allah ne verdiyse açıyorum arayı...yine geliyorlar yine geliyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    saatte 125 km hızla demir bilya atan bi tabanca aldık nişanlımla o arkadayken dibimize giren araca sıkıyo acıması da yoktur bi sefer ön cam dağıttı plaka da kapalı zaten.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    İstanbul mecidiyeköyde ikamet ediyorum - Cevahir avm de bir mağzada calısıyorum işten cıktım 23:00 sularıydı ev yakın cevahire ışıkların orda taksici bir kalktı ki park halındeyken bıranda motorcunun onune dogru hiç düşünmedi böyle ah ulan dedım o motorcu yerıne bi harfiyat kamyonu olaydı sana bi gömüp paket edeydı senı gorurdun o zaman yola fırmalayı bazen üzülüyorum bu taksıcılere trafik polisi ceza kesıyo ulan dıyorum be vicdansız adam sabaha kadar direksıyon Sallıyo ekmek parası ıcın. Ama böyle goruncede bazen ıyı oluyo dıyorum

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saatte 125 km hızla demir bilya atan bi tabanca aldık nişanlımla o arkadayken dibimize giren araca sıkıyo acıması da yoktur bi sefer ön cam dağıttı plaka da kapalı zaten.
    ben boya tabancası almayı düşünüyorum
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben boya tabancası almayı düşünüyorum
    Boya tabancası iyi fikirmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Yada en temizi bir tabela yada kayan yazı yaptırmak. Yaklaştığın da basacaksın düğmeye "geri dur lan" diye yanacak

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün daha manyak birisi çıkar, mermi atanıyla indiriverir, tam olur.
    Bir kere o söylediğiniz silahları taşımak yasak. İkincisi, yaptığınız şey, adam öldürmeye teşebbüs. Çok rahatlıkla kaza yapmalarına neden olabilir, en basidinden...

Çaba ve eyleme geçiş takdire şayan, ancak daha basit sonuçları olan bir şeyler bulmak lazım... Sonunda adamın size tampon koymasına neden olmayacak bir çözüm, v.b...

Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boya tabancası iyi fikirmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Yada en temizi bir tabela yada kayan yazı yaptırmak. Yaklaştığın da basacaksın düğmeye "geri dur lan" diye yanacak
    Dün aynı şey aklıma geldi, çanta bakarken youtube'deki led sinyal v.s. videolarını görünce...
    Çantanın sollu sağlı iki leflektörünün içine matrix şekilde led döşeyip, bir mikro denetleyiciyle kayan yazı yapılır... Tam da aklımdan geçen ifade o.ç ifadesi oldu.
    Senin fikrinle birleştirilebilir, patentini paylaşır zengin oluruz.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)