Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa Px200 Hakkında bildikleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    Merhaba, Bugun ilk sahibinden temiz denebilecek 24000 km de 1993 model px200 aldım Araştırıken sağlam vs cok övgü begeneni mevcut bende beğendiğim için aldım Lastikleri iyi durumda değildi iki adet yeni lastik te aldım motosiklet yuksek surate cıkıldıgında yalpalıyor gibi... lastiklerine balans işlemi yapılmadı gidonda hafif boşluk var bu savrulmalar nedendir? normalmidir 90-100 km süratlerde baslıyor zaten max 120 km yapabilir Ayrıca bu motosiklet hakkında bildiginiz onerebileceginz bilgiler varsa memnun olurum
    Honda CBF 250, Keeway Superlight 150, Stadion M48 1975

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Bildiğim, 10" lastiklerle 80-90 hele ki bir de 100km/sa hız yapılmasının hiç sağlıklı olmadığı.
    Hayırlı geceler.
    madcenter ve c3nk bunu beğendiler.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    1993 güzel bir yıl px için. Sanırım yağı ve benzini ayrı koyuyorsunuz benim motorumun handikapı daha eski olduğu için benzine yağ karıştırılıyor. Tek tavsiyem o scooterla 80-90km hızı geçmeyin sonuç olarak keyif motoru almışsınız ancak hız için uygun bir araç değil.
    madcenter bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ön düzen ve şasi bağlantıları, ön göbek, ön süspansiyon ayarı ve bağlantıları laçkakaştığı için bu çok normal.

baştan aşağı elden geçmesi gerekir sadece balans ve lastik ile düzeltemezsin.

ama çok sağlam ve çok şık bir scooter aldığını zaten biliyorsun

hayırlı olsun.
    madcenter bunu beğendi.

bu motosikleti arkadaşın babası 20 yıl kullandı. çok sağlamdır.
    madcenter bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    bi fotoğraf koyarsan sevinirim
    benim de ilgilendiğim bir motor
    madcenter bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi fotoğraf koyarsan sevinirim
    benim de ilgilendiğim bir motor
    Elbette Gündüz Fotoğrafları Çekip Eklerim

---------- Post added at 02:47 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

Yorumlarınız için Teşekkür Ederim. Bu motoru çok hor görüyorlar nedir bu küçük motosikletleri geçme arzusu büyük motosikletlere egoları yetmiyor sanırım! Herşey bir yana bir başkaymış bu motosiklet italyanlar gerçekten güzel yapmışlar yalnız saga güzel dönüyorda sola o kadar güzel dönmüyor buna alışmak biraz zaman alacak birde "ön fren" telli oldugu için zayıf eski motorun frenini iki parmak ile kontrol etmeye alıstıgımdan bunu genelde durduramıyorum onada alışacagım bakalım

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Kardeş... Muhteşem bir motordur! Esasında kötü İtalyan motoru bulamazsın. İki yıl öncesine kadar bende de vardı bir tane. Gelgelelim İtaltan motorların Türkiye'deki tek ve en büyük problemine.... Distrübitörlerin yedek parça fiyatını başlık parası kıvamında tutması ve servislerin de onlara uyması. Ha, bu lafıma illa bikbik eden çıkar. Bizim millet bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı çok sever ama canı yanmış biri olarak "para derdin yoksa gir, aksi halde uzak dur" derdim. Gerçi sen almışsın.. O zaman sana bir kıyak.. Şirinevler'deki Motoay'a bir uğra, burda bazen olmadık parçalar bulabiliyorsun, Ferco piyasaya yedek parça vermez çünkü.. Bir de Dolapdere'deki Abdullah Usta'yla tanış, esnaf adamdır... Benden bu kadar. Güle güle bin, nazlı ama muhteşem bir motor aldın ;-)
    madcenter bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Çok teşekkürler aynen dediğiniz kişilere mutlaka gideceğim birini bulmalıydım çünkü bugun Kadıkoy-Kızıltopraktaki bir vespa servisine ugradım elinde parça yok sipariş üzerine ve fiyatların ucuklugunu gordum ebay uzerinden inceliyordum bir parça siparişi verdim bakalım ne olacak dilerim gumruge takılmaz ön camurluk ebayda 28 dolar sahibinden.com da 155 TL Ferco da 438 TL miş gerçekten ayıp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)