Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Benzine bir indirim daha geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 8-9 kuruş indirim yapılacak.

REUTERS

http://ekonomi.milliyet.com.tr/benzine-indirim-geldi/ekonomi/detay/1767902/default.htm

Hayırdır bunların başına taşmı düştü ne oldu anlamadım fena zam gelecek gibi duruyor
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Heyecanla elimizde bidonlar bekliyoruz
    stubborn ve wolrath bunu beğendiler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar düşüyor çünkü.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Eywahhhhhhhhhh.........................

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar düşüyor çünkü.
    Dolar düştüğü zamanlarıda biliyoruz zam üstüne zam yapıyorlardı bu işin sonu hiç iyi değil
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    seçimler yaklaşıyor ondan dolayı ama seçimden sonra yine acısını çıkartacaklar

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bana kalırsa kurban bayramından sonra iyi bir zam geçirirler Bayramlık indirim yapıyorlar

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fiyatları devlet belirlemiyor ki !
    Petrol fiyatı dolar ve petrolün brend petrol müdür nedir onun varilinin fiyatı ile alakası var.
    Kızılacak şey devletin petrol ürünlerinden aldığı vergi oranıdır. Niye zam yaptın diye yazıldığında komik oluyor.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Maliye bakani gecenlerde aciklama yapti.
    Akaryakittaki verginin dusurulebilmesi soz konusu bile olamaz , ekonomimiz vergiye dayali ve boyle bir kalemin eksikligini kapaticak kaynak yok .
    Didi.
    satoyama ve UNdocab bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Geçen sene yedek parça fiyatlarıyla bu sene çok farklı.Yurtdışı alışverişinde keşke geçen sene alsam dediğim parçaların fiyatları uçmuş.
    Aslında fiyatlar aşağı yukarı aynı da, genede ufak bir zamlanma var, e dolarda uçtu yaktı bizi

Maliye Bakanıda tövbe.. ağzımı bozduracak şimdi.
    Utanç tablosu şu benzin fiyatları.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    iyi bari depoyu fullemeye eriniyidum yarin fulliyim barii

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatları devlet belirlemiyor ki !
    Petrol fiyatı dolar ve petrolün brend petrol müdür nedir onun varilinin fiyatı ile alakası var.
    Kızılacak şey devletin petrol ürünlerinden aldığı vergi oranıdır. Niye zam yaptın diye yazıldığında komik oluyor.
    E peki bu petrolden dünyanın en yüksek vergisini alanda petrol şirketleri mi? Sen petrolden bu kadar çok vergi almasan kimse fiyat artırdığında laf etmeyecek zaten.
    Dünya rekoru diyorum bak! Bizden sonra Norveç geliyor adamların milli geliri bizim resmi açıklanın (ki gerçekte öyle olmadığı hepimizin malumu) 5-6 katı. Bu insanlar ne kadar sövse hakkıdır.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akaryakittaki verginin dusurulebilmesi soz konusu bile olamaz , ekonomimiz vergiye dayali ve boyle bir kalemin eksikligini kapaticak kaynak yok .
    Didi.
    Maça yemez tabi tatlı para yıllık 40 50 milyar tl.

Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E peki bu petrolden dünyanın en yüksek vergisini alanda petrol şirketleri mi? Sen petrolden bu kadar çok vergi almasan kimse fiyat artırdığında laf etmeyecek zaten.
    Dünya rekoru diyorum bak! Bizden sonra Norveç geliyor adamların milli geliri bizim resmi açıklanın (ki gerçekte öyle olmadığı hepimizin malumu) 5-6 katı. Bu insanlar ne kadar sövse hakkıdır.
    Hocam kalın yaptığım yer yanlış diyorum sadece
    Fiyatı arttıran ile fazla vergi alanlar farklı kişiler. Petrol fiyatı şuan serbest isteyen zararına 1tl ye de satar.isteyen 10tl ye de satar.Bunun devlet ile alakası yok.
    Alâka devletin soktuğu %60 üzerindeki vergi. Vergiler düşürülsün diye yazsın arkadaşlar buraya ben bu yazıyı yazmamış olurdum.
    Ama devlet niye zam yaptı dersen hata düzeltmek için yazarım ki tepki vereceksek bile doğru kişiye tepki verelim.
    ver gazı... ver çoşkuyu

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    e benzin ne zman 4 lira olacak...

haber ajanslarının şu başlığına bakın bu bile yalan dolan

Zamla da mutlu olmaz, indirimlede bizim halkımız.
    Hatta bedava yapsan altında birşey ararlar.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Didi.
    Memleketin gelir getiren bütün kurumları babalar gibi çatır çatır satılırsa tabiki kaynak olmaz.
    Didim.
    M.balibey bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleketin gelir getiren bütün kurumları babalar gibi çatır çatır satılırsa tabiki kaynak olmaz.
    Didim.
    Bedavaya sattı sanki.
    Bir zonguldak lı olarak ttk da çalışıp sabah kart bastıkdan sonra evine uyumaya giden binlerce lira maaş alan insanlar geliyor gözümün önüne.
    Ziraat bankasında vergi dairesinde, telekomda çalışıp mesai saatinde örgü ören kadın geliyor gözüme..
    Devletin bazı kurumlarında modeli 1960 küsür olan araçlara yapılan yedek parça ihaleleri geliyor gözüme.. motorlar şanzımanlar, onlarca adet.. 100 er takım piston segmanlar.. sırf bazı kişilerin ihalede cebine para girsin diye yapılan.. senin benim cebimden alınan vergilerden alınan.. adı ihale olduguna bakma.. malzemeyi verecek firmanın elinde olup eşe dosta kaşelettiği tekliflerin oldugu ihaleler..
    Sizin bakış açınız farklı oldugu icin göremezsiniz.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu sorunları çözmek yerine kurumları satmak mı çözüm?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    bizim gibi devletin malı deniz yemeyen keriz mantığındaki.topluma devlet kurumu gerekmez.
    bu konuda bir başka durum daha var asıl mesele şu. vergisini vermeyenler yüzünden devlet direk alabileceği paraya yöneliyor.
    devletin ticaretçi yönü olmaz. öncü olur özel sektörü destekleyerek istihdamı arttırır. fakat tüccar değildir.
    görevi denetim ve düzenin sağlanmasıdır. bu sebeple devlet kurumları gerekirse halkın menfaatine zarar edecek şekilde de hareket eder.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Didi.
    sevgili kardeşim madem devletin ekonomisi vergiye dayalı o zaman buradan sesleniyorum devlet yetkililerine herkesden alsınlar şu vergi denilen zıkkımı.
    devletin tek bildiği garibanın sırtına çökmek ,belini bükmek.belli bölgelerden vergi alır başka bölgeler de ne elektirik öder ne de su .insanını kazanalım diye trafik cezası kesil[e]meyen yerler var.
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)