Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    arkadaşlar hero motoru da büyük ihtimal asya motor getiricek böle duyumlar var..NE KADAR DOGRU BİLEMEM :d

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu ve bajaj pulsar 200 ns benimde ilgimi cekti 200 CC 23 HP pek cok kisiye hitap edebilecek bir naked.Herkes gibi benide dusunduren acaba fiyati ne olacak? hani kalkip 8-9 civari fiyattan piyasaya girecekse pek sansi yok.Merakla ulkeye gelisini ve fiyatini bekliyorum takipteyim.
    Bumoto calibre diyorum. 7-8 bin verip alan var diyorum.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar tasarım karizma zaten ona lafım yok ama performans olarak beklentileriniz varsa bu videoyu izlemenizi öneririm

http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=KsRC0Ftqu2U

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tasarım karizma zaten ona lafım yok ama performans olarak beklentileriniz varsa bu videoyu izlemenizi öneririm
    beklenti olarak hız beklentisi beklemek cok yanlış bu tipteki bu motosiklet için.
    hedef kitlesi cok geniş bir motosiklet olacak.

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bumoto calibre diyorum. 7-8 bin verip alan var diyorum.
    var satarken de 4.5 bin tlye satıyorlar.
    motosiklet fan acmıyor fan müşüründe sorun var
    ee ne anladım bu işten?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ne var ki videoda ? Gayet doğal olarak 250 cc modeller önde, onların arkasında sınıfının en seri motoru KTM Duke 200 ve arkadan da Bajaj Pulsar 220 ile Bajaj NS200 gelmiş. Bu arada adam NS200'ün önü kapalı olamasa Pulsar'ı rahat geçiyor diye yazmış. Bence çok güzel sonuç almışlar. İnşallah fiyatları da 5 - 6 bin TL civarında kalır.

Bu arada kalite olarak da Calibre ile NS200'ün kıyaslaması olmaz. Bajaj'ı Çin malları ile bir tutmayın.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    gelirse bu modeli çok iş yapar

Mustafa Kemal Atatürk

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hepsinden önemlisi motorun sorunsuz olması. TVS'nin de çok servisi yok, yedek parçaları pahalı ama kimse inim inim inlemiyor çünkü motor sağlam, sorunsuz. İstisnaları saymıyorum, genel söylüyorum. Bu biraz servisi çok olan Arçelik marka beyaz eşya almak ile servisi az olan baba marka almak arasındaki fark gibi. Birinin servisinden çok memnun olursunuz, diğeri servis görmez üründen memnun olursunuz.

Bajaj iyidir, kaza yapmadıkça servisle işiniz olmayacaktır. Siz dua edin de o kadar güzel model varken gidip Euro3 saçmalığı yüzünden 125 cc'lik gariban modeller gelmesin.
    Tvs ve Bajaj sıradan herkesin tamir edebileceği tek silindirli motora sahip.Hyosung öyle değilki.Teknoloji bambaşka.Süper sorunsuz değil o ayrı konu ama tam bir karmaşa ve farklılık.Eğitimsiz çin malı cup tamircisi ne anlar bu işten...Hyonun adam gibi servisini bırakın motorundan anlayan tamirci sayısı Türkiye çapında 2 elin parmaklarını geçmez...Durum vahim...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    İYi hoş-güzel de çok ÇAKMA olmuş...On far ve çerçevesi Honda cb 1000r, arka kuyruk ve stop 2004 Suzuki sv 650s' in benzeri değil---bire bir COPY' si...
    Bu Hintli kardeşler Esinlenme(emek hırsızlığı) konusunda Çinli'leri de geçti...
    The Power of The Dreams.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hatırlarsanız bir önceki motosiklet fuarında mondial ve diğer çinliler 600 lük 4 silindir ve 650 lik çift silindir naked tanıttılar ve 2013 te getirecez dediler
    forumda çok tartışıldı herkes yok şu fiyat olursa satılır bu fiyat olursa satılmaz diye yorum yaptı
    bende dedim ki mondial 600 lük getirsin sözüm söz ilk ben alacam diye
    2013 bitmek üzere halen ne motor var nede söylentisi
    bajaj bu kırmızı motoru getirtsin söz veriyorum ilk ben alacam buraya da resmini koyacam
    (resimlerdeki kırmızı motor resmen çakma kawasaki 750 olmuş)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlk resimdeki motor gerçek değil. Onu fantazi olsun diye başka motorla birleştirip Photoshop ile yapmışlar.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben Motorcu48 arkadaşın verdiği ilk resimden bahsediyorum. Arkadaki kırmızı çatal...

Haber yayınlandığından beri Bajaj ve Hero Honda motorlarını inceliyorum. Bajaj NS200 güzel motor ancak enjeksiyon yok. Buna karşılık su soğutmalı ve 3 bujili bir motora sahip. Enjeksiyon olmaması hariç çok başarılı bir model.

Hero'nun da en üst modeli Karizma ZMR. Bu da 225 cc ve enjeksiyon var. Kasa zaten CBF150 kasasının biraz giydirilmişi, arkada gazlı amortisörler var, gösterge tablosu çok güzel. Kullanıcıları rahatlığını ve özellikle torkunun yüksekliğini çok övüyorlar. Gerçi torklar hepsinde birbirine yakın ama bu model 6000 devirde maksimum torkunu veriyor, muhtemelen o yüzden kullanırken daha torkluymuş izlenimi veriyor. Motor ve 5. viteste 40 km hızdan 130 km'ye kesilmeden vites küçültmeye gerek kalmadan hızlanıyormuş, ayrıca çok da konforluymuş ve üst süratlerde bile kasılmadan gittiğini söylüyorlar. 5000 km'lik bir test yazısı okudum, ortalama tüketim 2.7 litre civarı çıkmış. Kullanıcılar genelde 1 litre ile 35 - 40 km gittiğini söylüyorlar. 225 cc motor için çok iyi değerler bunlar. Bunun bir de ZMR olmayanı var, onda enjeksiyon yok ve arka fren kampana. Görüntüsü aynı CBF150 ama altta sakal gibi birşey var. Karizma, Bajaj NS200'den çirkin bir motor ama daha rahat. Merak ediyorum acaba onu kim getirecek ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajajlar da bizi opecekmi? yoksa gelmeyen 180 lik abs li apaciye kapakmi olacak?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bajaj'ın 125 cc motoru bile 13 BG gücünde. Piyasayı bayağı bir sallayacağı kesin.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ne zaman gelir bu firma nın motosikletleri türkiye ye 2015 i bulurmu bir gelişme varmı bilgide yok fazla nette bir tek burda var bilgi gerçekliği hala muamma,

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    yetkililer bu hafta Hindistana gitdiler 1 hafta icinde dönecekler büyük ihtimal motorlar 2014 yılında türkiyede satışa sunulacak...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Honda Hero ile anlaşan da büyük ihtimal KUBA'dır.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    hero motor ile anlaşan firma asya motor muş (bende şaşırdım)
    htmetin bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hero motor ile anlaşan firma asya motor muş (bende şaşırdım)
    doğru bilgi mi? hero gelirse piyasayı sallar abicim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklenti olarak hız beklentisi beklemek cok yanlış bu tipteki bu motosiklet için.
    hedef kitlesi cok geniş bir motosiklet olacak.

var satarken de 4.5 bin tlye satıyorlar.
    motosiklet fan acmıyor fan müşüründe sorun var
    ee ne anladım bu işten?

Bende onu diyorum işte. Muhtemelen Bajaj daha kalitelidir. Dünya turu yapan adam var bu motorla
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Onu bunu bilmem.cbf ybr tarzı sıfır ve 2. el motorlar hakettiği fiyata düşer bunlar sayesinde.Tabiki gelen motorlarda fiyatta sapıtmazlarsa.Bajaj kullandığımı daha öncede belirtmiştim.Yere göğe sığdırılamayan ybr ve cbf den kat kat iyi.Gelsede fanatikler görse.Gerçi kullanmadan onlarada bi kulp bulurlar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler