Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Motor Türkiye'ye Kuralkan A.Ş ile birilikte geliyor, yakında satışa sunulacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Fiyatı 7.000 TL olacak dendi onun dışında hiçbir bilgi yok. Internet tanıtımı yapılmalı yetkin kişilerce deneme sürüşü yapılıp yorumlanmalı,bayi ağı açıklanmalı ama sadece belirsizlik belirsizlik...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Motor fiyatları fuarın ilk günü sabah saat 9 da liste olarak bayilere verilir ve bayilerin o ana kadar fiyattan haberi olmaz. Satış politikası ve dövizin durumu için son ana kadar fiyat açıklaması gelmez. Fuarda alacak kişiler her markanın fiyatını ve ödeme koşullarını incelemeden balıklama atlamasın. Hem pazarlık şansımda var. Bakarsınız 7000 dedikleri motoru 6500 e bırakabilirler.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Bir firma sattığı malın fiyatını müşterilerce "çok" bulunduğu için kazıkçı sayılmaz. Gören de adamlar tekel zannedecek. Gerçekten bu mantığı anlamıyorum. Adam demiş ki benim motorum 7.000 TL. Hakaretin haddi hesabı yok. Yahu almayın zorla mı? O fiyata olur muymuş da bunlar dolandırıcıymış da falan. Vallahi bunun arkasındaki mantığı biri bana anlatsın. Adam sana 1.000 Tl diyip motoru kredi kartına 11.000 mi yansıtıyor. Nasıl dolandırıcılık bu?

Bu kadar dolandırıcı var hırsız var diye burada bağırdığınız kadar seçimlerde de bağırırsınız inşallah. Ben umutluyum forumdan.
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Eğer millet bu motorun Hindistan'daki satış fiyatını bilmeseydi birşey olmazdı. Orada 3000 TL'ye satılan motorun buradaki fiyatı 7000 TL olup da aradaki farkın açıklaması distribütör kazığı olunca bunun adı dolandırıcılık değil ama açgözlülük oluyor. Klasik Türk tipi ticari başarısızlık örneği. Kimsenin tanımadığı bilmediği şüpheyle yaklaştığı bir ürünü olabilecek en yüksek fiyattan sat, kimse almasın, bir sene sonra da satılmıyor diye kaldır at. Oysa aklı başında biri firma bunu alınabilecek, tepki çekmeyecek bir fiyattan piyasaya sokar, satılıp yaygınlaştıkça ufaktan fiyatını arttırır, bizim millet macera sevmediğinden etrafta çokça görülen bu güzel görünümlü motoru o yükselmiş fiyatla da olsa alır. Bu kadar basit. Honda, o kadar güvenilir bir marka olmasına rağmen bunu yıllardır yapıyor.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer millet bu motorun Hindistan'daki satış fiyatını bilmeseydi birşey olmazdı. Orada 3000 TL'ye satılan motorun buradaki fiyatı 7000 TL olup da aradaki farkın açıklaması distribütör kazığı olunca bunun adı dolandırıcılık değil ama açgözlülük oluyor. Klasik Türk tipi ticari başarısızlık örneği. Kimsenin tanımadığı bilmediği şüpheyle yaklaştığı bir ürünü olabilecek en yüksek fiyattan sat, kimse almasın, bir sene sonra da satılmıyor diye kaldır at. Oysa aklı başında biri firma bunu alınabilecek, tepki çekmeyecek bir fiyattan piyasaya sokar, satılıp yaygınlaştıkça ufaktan fiyatını arttırır, bizim millet macera sevmediğinden etrafta çokça görülen bu güzel görünümlü motoru o yükselmiş fiyatla da olsa alır. Bu kadar basit. Honda, o kadar güvenilir bir marka olmasına rağmen bunu yıllardır yapıyor.
    Cbr 250 yi 2011 de 8750 ye almıştım. Şimdi 11 bin. Bajajında aynısını yapması lazım. 6 dan getir. 2 sene sonra kaçtan satıyorsan sat. Eğer malın iyiyse önce izin ver kendini kanıtlasın.

Kendi adıma konuşayım : Malı kötüleme gibi bir derdim yok. Dışarda sattığı fiyattan üç beş yükarı satsın. Honda ve yamahayı bu yüzden seviyorum.

Motosikleti
    Hindistandaki fiyatlara hakim olduğunuzu düşünmüyorum. Orada belli CC altındaki bütün motorlar ucuz. E bajaj oranın Tofaşı olduğuna göre diğer motorlara göre çok daha ucuz olması da beklenen bir şey.

Buyrun buradan yakın, Hindistan Satış Fiyatları

KTM DUke 200= 2500 $
    Honda CBR 250 = 3000 $ (Pis kakalak!, kazıkçı!, Honda'ya bak sen)
    Yamaha YBR 125 = 1000 $
    retox70 ve cool113 bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Devletin aldığı vergiyi
    Kuralkanın karını
    Yetkili bayinin karını tek tek yazabilecek varmı?

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletin aldığı vergiyi
    Kuralkanın karını
    Yetkili bayinin karını tek tek yazabilecek varmı?
    Bunu bilse bilse Kuralkan'ın CEO'su falan bilir. Adamların upfront kaç para verdiğini, anlaşmanın detayını bilmiyoruz ki. İsterse motor başına %500 kar koymuş gibi görünsün kağıt üzerinde. Belki ciddi bir hava parası verildi ne biliyoruz. Boş işler bunlar arkadaşlar rica edeceğim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sonuçta boş veya değil son sözü müşteri söyler. Bajaj yoksa Hero var, bizim için farketmez. 3 ay satmasın bakalım görürüz o fiyatlar ne oluyor ? Bu İşin sonu da Kanuni'nin aynı mantıkla satamadığı bazı iyi modeller gibi olmaz, Bajaj anlaşma bittiğinde distribütörlüğü alıverir olur biter.
    hamzarat bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistandaki fiyatlara hakim olduğunuzu düşünmüyorum. Orada belli CC altındaki bütün motorlar ucuz. E bajaj oranın Tofaşı olduğuna göre diğer motorlara göre çok daha ucuz olması da beklenen bir şey.

Buyrun buradan yakın, Hindistan Satış Fiyatları

KTM DUke 200= 2500 $
    Honda CBR 250 = 3000 $ (Pis kakalak!, kazıkçı!, Honda'ya bak sen)
    Yamaha YBR 125 = 1000 $
    Hocam sen ne yaptın ya )
    KTM nin Hindistan satış fiyatını aşağı yukarı biliyordum da TR de 5500 Euro ya satıyorlar onu bilmiyordum )
    Bu durumda buradaki arkadaşların çok kızması lazım )

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sonuçta boş veya değil son sözü müşteri söyler. Bajaj yoksa Hero var, bizim için farketmez. 3 ay satmasın bakalım görürüz o fiyatlar ne oluyor ? Bu İşin sonu da Kanuni'nin aynı mantıkla satamadığı bazı iyi modeller gibi olmaz, Bajaj anlaşma bittiğinde distribütörlüğü alıverir olur biter.
    Aynen katılıyorum abi 7000 tl si olan adama dünyalar kadar alternatif var,

Retox bana hindistan hiç bir sey getirmedin))) unutttun))ızlıyorum gittigini ve sana bır borc yazdım) saygı ve sevgılerımle...
    retox70 ve hector15 bunu beğendiler.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Bajaj global den dünya üstündeki bajaj satıcılarının intrenet sitelerini buldum 200 ns nin fiyatlarına baktım birkaç örnek vermek istiyorum

Kolombiya-7750 tl
    Peru - 6508 tl
    Meksika - 6365 tl
    Arjantin - 6000 tl Lansman fiyatı
    El Salvador $ 2,999.00
    Honduras $ 2,658.29
    Nicaragua $ 2,620.00

Ülkeler fakirleştikce fiyat dahada azalıyor çok fakir ülkelerde 200ns modeli satılmıyor ama dünya üzerinde hiçbir yerde hindistan fiyatlarıyla satılmamış birde bu ülkelerde satılan modeller euro3 normlarına uygun değil ve enjeksiyonlu değil

Bende bu motorun lansman fiyatıyla 6000-6500 tl civarı Türkiyede satılması gerekdiğini düşünüyorum ama benim için en önemli kriter servis olayı kuralkanın mevcut servisleriyle karnım ağrıyacaksa hiç bulaşmamayı tercih ederim

Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj global den dünya üstündeki bajaj satıcılarının intrenet sitelerini buldum 200 ns nin fiyatlarına baktım birkaç örnek vermek istiyorum

Kolombiya-7750 tl
    Peru - 6508 tl
    Meksika - 6365 tl
    Arjantin - 6000 tl Lansman fiyatı
    El Salvador $ 2,999.00
    Honduras $ 2,658.29
    Nicaragua $ 2,620.00

Ülkeler fakirleştikce fiyat dahada azalıyor çok fakir ülkelerde 200ns modeli satılmıyor ama dünya üzerinde hiçbir yerde hindistan fiyatlarıyla satılmamış birde bu ülkelerde satılan modeller euro3 normlarına uygun değil ve enjeksiyonlu değil

Bende bu motorun lansman fiyatıyla 6000-6500 tl civarı Türkiyede satılması gerekdiğini düşünüyorum ama benim için en önemli kriter servis olayı kuralkanın mevcut servisleriyle karnım ağrıyacaksa hiç bulaşmamayı tercih ederim
    sitelerin linkleri varmıydı

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Aşağıdaki linki takip edersen istediğin ülkeyi bulursun dealer yazan yere basarsan distiribitörün internet sitesi çıkar Asia yı seçersen Kawasaki olarak satılan model geliyor yani Türkiyeye gelecek olan model

http://www.globalbajaj.com/global/english/dealer/

Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Retox bana hindistan hiç bir sey getirmedin))) unutttun))ızlıyorum gittigini ve sana bır borc yazdım) saygı ve sevgılerımle...
    yanına gelicem abi yaz borcuma )
    saygı sevgi bizden abi )
    yakut36 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yil oldu 2014 hala bi ses yok mu?

Hindistandan gelen ürünlere vergi muafiyeti 2014 itibarı ile kalktı, artı dolarda zıpladı, fiyatlar daha da zamlanabilir.

Motosikleti
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistandan gelen ürünlere vergi muafiyeti 2014 itibarı ile kalktı, artı dolarda zıpladı, fiyatlar daha da zamlanabilir.
    Hindistandan gelen ürünlerde vergi yok muydu Fiyat yükselse ne olacak 7 bin vermem derken 8 olunca ha tamam o zaman olur demem her halde

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistandan gelen ürünlerde vergi yok muydu Fiyat yükselse ne olacak 7 bin vermem derken 8 olunca ha tamam o zaman olur demem her halde
    motoru olmayanlar için gergin bekleyiş sürüyor
    motoru olanlar ise uskudari geçmek için sabırsızlanıyor
    akıllı köprü arayana kadar deli suyu geçermiş

sezon açılsın bak sen zamma
    200 lük alana kadar ikinci eli güçlü cbr 250 mantıklı degil mi
    bajaj tutulacağı belli değil
    hem millet marka diye guvenerek yamaha ya hondaya o kadar fahiş fiyat ödüyor (2.5 kat fazla)

ikinci eli ölü olursa bak sen o zaman
    hem memnun kalacağının garantisini yok

seçimin zor ALLAH yardım etsin

haa bu arada yakıtı daha azsa tutulacağını n belirtisi olabilir

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler