Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BENZİN ibresinde sorun varr

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba yamaha cryptonumun benzin göstergesi arızalandı sanırım 10 tl benzin aldım benzin ibresi bir en alta vuruyo bi en yukarı çıkıyo bazen olması yere geliyor ne yapmalıyım sorun ne olabilir malum benzin pahalı bizde öğrenci adamız depoyu herzaman fulleyemiyoruz fullesem sorun düzelir mi acaba yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    benzin müşürü arızalanmıştır...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Benzin fiyatlarında sorun var bence
    cemolos bunu beğendi.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin fiyatlarında sorun var bence
    orda baya bi sorun var benim sorun nasıl düzelcek ?

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    şamandırada problem vardır.

[/COLOR]http://denizmotortr.com/u-cygnus_ben...Inal-5986.html

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bendeki mfh'dede aynı sorun var şamandıra da sorun yoktu. Gösterge panelindeki, benzin ibresinin altındaki kablo bağlantı vidasın da temassızlık vardı. Sıktık düzeldi, tabi kısa sürdü gene aynı. Gösterge paneli komple değişecek demişlerdi. Şimdi motor boştayken son gaz verdiğimde (titreşimden heralde) , birde gösterge panelinin benzin ibresi kısmına sert bir şekilde vurduğumda bir çıkıyo sonra iniyo. Km hesabı sürüyorum.
    Örneğin 2 lt. yakıt aldıysam. en az 110-120 km sonra yakıt alıyorum.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de öğrenciyim ama benim motora 5-6 litre benzin koymazsan olmuyor geçen 40 tl lik benzin aldım
    Alıntı test5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba yamaha cryptonumun benzin göstergesi arızalandı sanırım 10 tl benzin aldım benzin ibresi bir en alta vuruyo bi en yukarı çıkıyo bazen olması yere geliyor ne yapmalıyım sorun ne olabilir malum benzin pahalı bizde öğrenci adamız depoyu herzaman fulleyemiyoruz fullesem sorun düzelir mi acaba yardımlarınızı bekliyorum

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de öğrenciyim ama benim motora 5-6 litre benzin koymazsan olmuyor geçen 40 tl lik benzin aldım
    ya bizde alıyoruz herhalde ama herzaman olmuyo olmadı mı olmuyo yani olay o

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki mfh'dede aynı sorun var şamandıra da sorun yoktu. Gösterge panelindeki, benzin ibresinin altındaki kablo bağlantı vidasın da temassızlık vardı. Sıktık düzeldi, tabi kısa sürdü gene aynı. Gösterge paneli komple değişecek demişlerdi. Şimdi motor boştayken son gaz verdiğimde (titreşimden heralde) , birde gösterge panelinin benzin ibresi kısmına sert bir şekilde vurduğumda bir çıkıyo sonra iniyo. Km hesabı sürüyorum.
    Örneğin 2 lt. yakıt aldıysam. en az 110-120 km sonra yakıt alıyorum.
    anladım bu arada motorun çok iyi yakıyor ben 2 lt alıyorum 80 km gidiyorum en alt çizgiye geliyodu bir daha benzin alıyodum senin ki baya iyimis

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Gösterge panelinin kablo bağlantılarına yada şamandıranı gözden geçir, elektiriksel bi sorun bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)