Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sürücünün yanında eşi/sevgilisi olsa ne yapardınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Öyle kasten ani fren,sıkıştırma vb şeyler yapıyorsa ve yanında kız arkadaşı veya eşi varsa kesinlikle ona hava atmak amacıyla yapıyordur,başka amacı yok bunun.Onun yanındakini etkilemesi,benim belki hayatıma mal olacak.

Dövdükten veya camını kırdıktan sonra vicdanım çok rahat bir şekilde motoruma biner ve yoluma devam ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    CEM., M.balibey, aksoyy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili forumdaş yine senin kurallarına aykırı olacak fakat ben sürücü hiç takip etmezdim fren yapar 2dk bekler olmadı yolumu degiştirrim

En temiz yöntem budur ama çok burnumdan gelirse durdurur yanındakine dua et diye açıkca söylerim Allah sabır versin böyle durumlarda herkese kimsenin sabrını taşırmasın Rabbim
    CEM. ve M.balibey bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben direk döverim

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Demek ki yanındaki de müsade ediyor, ikisiyle de tartışmak, uyarmak gerek Hem riskli sürene hem müsade edene...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer kavga edecek duruma gelmişsek ve eşide yanındaysa ve trafikte beni sıkıştırıp tahrik ettiyse yanında kim olursa olsun anasını bellerim orda...
    ilaveten sevgilisi ise önce sürücüyü iyice hastanelik edip sevgilisinide bayanlara karşı centilmence davranıp motosikletimin arkasına alıp gideceği yere bırakırdım )

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Siringa icinde ozenle sakladim frenlerim icin sakliyorum hidrolik yagini aracin bir kismina fiskirtirim ertesi gun bi daha motora artislik yapilmayacagini anlamis olacaktir.... Kavgaya gerenk yok
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Hornet 650
    O kadar olaydan sonra, o kadar takipten sonra bırakıp gitmekmi Saçmalama o kadar emek vermiş takip etmişim dalmadan gitmem Artık kim kimi döverse

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    bende kenara çeker beklerim zaten arkadan o şekilde gelen birisi dikkati çeker veya önüme geçtiginde veya geçerken yanında bi hatun oldugunu görürüm onun için çekerim kenara bi sigara tellerim vardır bundada bi hayır derim belki arkadan takip etsem kaza yapıcam ona yetişicem derken hepsini geçtim gidicen yanına bi iki konuşayım bagırıp çagırırayım stresimi atayım diye olmadık bi anda bi boşlukda çekecek bıçagı zaten bu tür haraketler yapıyorsa yolda ya psikolojik rahatsızlıgı vardır yada uyuşturucu bişeyler kullanmıştır

sagda solda gazetelerde görüyoruz tinerci çocukları 15 -16 yaşındaki çocuklar o cüssesinden ne olur dediklerimiz ki zaten cüssesinden dolayı dayılalanlar bi bakmışın takmış bıçagı adama yardırıyor şu sıra zaten benim gözlemledigim milletin zaten geçim derdi sıkıntı stres herkez birilerine dalacak yer arıyor

lisedeki bi ögrenci ögretmenini bıçaklıyor eger trafikde motor kullanıyorsan yok benim yolumdu yok yeşilde geçtim karşı taraf kırmızıda geçmiş ne farkeder onda sonra mezar taşındaki yazı bunu olucak tamamen haklı olmasına ragmen trafik kazasında hayatını kaybetti ulen haklı olsam ne yazar ben ölmüşüm varmı dahası
    barodi ve egelim 43 bunu beğendiler.

Uslu Gezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili forumdaş yine senin kurallarına aykırı olacak fakat ben sürücü hiç takip etmezdim fren yapar 2dk bekler olmadı yolumu degiştirrim
    katiliyorum cem arkadaşa durup beklemek yada yavaşlamayı tercih ederim buda korkakliktan değil onun seviyesine inmemek içindir. (kavga dövüşe hayır )
    Uyarsan trafik ışıklarına, levhalarına, sağ salim gidersin yoluna.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    sahil yolunda üstüme kırdı anlamsız yere beynime kan sıcramış ışıklarda durdu yanında kızı karısı vardı başladım ' amacın neydi - ne istiyon ' diye bağırmaya karısı sakin ol şeklinde el hareketleri yapmaya çalışıyo adam kafasını cevirip bakmıyo ' yanındaki kadın senden daha cok adam lan senin erkekliğin direksiyon başında doktora git dedim ' yine bakma dı amk evladı özellikle yanında insan varken köpek götüne sokucan hayvanı ders alsın

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kenara çeker beklerim zaten arkadan o şekilde gelen birisi dikkati çeker veya önüme geçtiginde veya geçerken yanında bi hatun oldugunu görürüm onun için çekerim kenara bi sigara tellerim vardır bundada bi hayır derim belki arkadan takip etsem kaza yapıcam ona yetişicem derken hepsini geçtim gidicen yanına bi iki konuşayım bagırıp çagırırayım stresimi atayım diye olmadık bi anda bi boşlukda çekecek bıçagı zaten bu tür haraketler yapıyorsa yolda ya psikolojik rahatsızlıgı vardır yada uyuşturucu bişeyler kullanmıştır

sagda solda gazetelerde görüyoruz tinerci çocukları 15 -16 yaşındaki çocuklar o cüssesinden ne olur dediklerimiz ki zaten cüssesinden dolayı dayılalanlar bi bakmışın takmış bıçagı adama yardırıyor şu sıra zaten benim gözlemledigim milletin zaten geçim derdi sıkıntı stres herkez birilerine dalacak yer arıyor

lisedeki bi ögrenci ögretmenini bıçaklıyor eger trafikde motor kullanıyorsan yok benim yolumdu yok yeşilde geçtim karşı taraf kırmızıda geçmiş ne farkeder onda sonra mezar taşındaki yazı bunu olucak tamamen haklı olmasına ragmen trafik kazasında hayatını kaybetti ulen haklı olsam ne yazar ben ölmüşüm varmı dahası

Bazen sigara içmek faydalıda olabiliyor hani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Böyle bir durumda ;

-- Eşini veya sevgilisini umursamayıp , yine sürücüyle tartışıp kavga mı ederdiniz ?

evet cunkı o serefsiz o olayı yaparken yanında kız arkadasıda varmıs madem kız arkadasını sakınıyor o yokken yapsın ındırıp dovelım ama kız arkadası yanındayken dovmek degılde hırpalamak yakısır

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Böyle durumlar için cebinde taş taşıycaksın arabaya atıp kaçıcaksın :D bırak gitsin allahından bulsun

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımla şiddetli bir şekilde bu konuyu tartıştık. Tamamen farklı cevaplar verdik , orta nokta bulamadık. Moto sohbet kısmınada uygun olduğunu düşünüp, sizinde fikirlerinizi almak istedim .

Soru şu: Motorunuzla birlikte trafikte yol alıyorsunuz . Bir otomobil sürücüsü slalom yapa yapa geliyor arkanızdan . Sizi neredeyse yok sayacak şekilde üstünüze kırıyor. Yetmiyor önünüze geçip ani frenler yapıyor. Açıkça sizi kasten sıkıştırıyor. Birde üstüne haklı gibi el , kol işaretleri yapıyor. Sizde bunların üzerine sinirlenip sürücüyü takip ediyorsunuz. Amacınız otomobili durdurup sürücüyle kavga etmek.
    Fakat arabanın tam yanına gelip , durduracakken, sürücünün yanında EŞİNİN veya SEVGİSİNİN olduğunu farkettiniz.

Böyle bir durumda ;

-- Eşini veya sevgilisini umursamayıp , yine sürücüyle tartışıp kavga mı ederdiniz ?

Yoksa;

--- Yanında eşi veya sevgilisi olduğu için bulaşmaz yolunuza devam mı ederdiniz ?
    sırf bu olay için kask kamerası aldım gittiğim yolda sürekli kayıt halinde

yanındaki eğer eşi ise trafiğin durduğu yerde gider direk bayana
    -hanfendi özür dilerim ama bu adamı fazla germeyin sizin yüzünüzden başkasını öldürecek der sonra uzarım
    eğer yanındaki sevgilisi ise 155 i arayıp yakalattırırım
    lan nasıl anlıyon karısımı sevgilisimi derseniz
    inanın o anda anlıyorsunuz zaten %99 karısı yanında olan adam o hayvanlığı yapmaz
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Benim başıma geldi.Karakolluk olduk.Emekli öğretmen,emekli öğretmen eşi,kızı ve damadı.Fiat doblo rengi gümüş gri.Plakası 45 za ... .İzmir Bornova'dan Ankara istikametine.2 Motosiklet 50km ile gidiyoruz.Amacımız otobana çıkıp Aydın'a gitmek.Tam kipanın önünde silme geçip önümüzde amaçsız yere 3 kere ani fren yaptı.Biz korna çaldıktan sonra yavaşlayıp "niye yolun kenarından gitmiyorsunu motorlusunuz siz saygısızlar " dedi.Ardından laf dalaşı ve "gelin lan buraya" diyerek kipa bpye girişi.Sonrasında damadı ile ikisinin bizim sakin tavrımıza rağmen ettikleri küfür ve ardından yaptıkları ilk fiili hareket.

Sonrası malum...Karşılıklı davalar,karşı tarafın aldığı darp raporu,bizim mobese ve bpnin güvenlik kayıtlarını istememiz falan filan.Sonuç ? 4 kişiye 5700tl para cezası.Haklı varmı ? Yok.Pişmanmıyım? Evet.Maddi zararı umursamıyorum.2 sene tadımın kaçması,sicilime işlenmesine filan gerek yoktu...Hele ne kadar haklı haksız durumu olsada kendimden yaşça büyük biriyle böyle birşey yaşamak bana ve arkadaşıma yakışmadı.

Öfkeyle kalkıp zarar ve pişmanlıkla oturduk.2 kere düşünmek gerekli bazen.
    CEM. bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

alevx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr-250
    Bütün yorumları okumadım okuyamadım sinirlendım cunku soru ve görüş seçeneklerini gördüm . Yapacagım şey o kadar basit ki yakaladıgım ve durdurdugum ılk yerde once araç sahibini çok temiz bi şekilde döverdim daha sonra yanındakı kız arkadsınıda doverdım dişlerini fln muhakkak kırardım sonra polis cagırır beklerdım Umarım basıma gelmez cunku çok sağlam döverim yazık olur dayak yıyene 3 ay kaşıkla beslerler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)