Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4Riders Armor Ceketi olan ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Selamlar.

Şu linkteki ceketten kullanan / bilgisi olan varmı ?

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4Riders-Armor-Deri-Ceket-pmu2204.html
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Ben ayni markanın body Armor unu kullanıyorum.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ben Motomaxtan kushitani aldım 249 liraya hani ileride motoru değiştirirsek en azından ekipmanlar olsun elimde diye. Fakat ya alışık olmadığımdan yada monttaki bi gariplikten dolayı kötü durduğunu düşünüyorum üzerimde. Kanat kısımları çok geniş duruyo gıcık kaptım :D Konuyla alakası şu büyük ihtimalle İstanbula gelicem hafta sonu ozaman montu değiştirebilirim. 4riders olanada baktım 100 lira daha pahalı gidip deneyerek alıcam. Sanki üzerimde daha iyi oturucak gibi gozukuyor.

Gidip deneme şansınız varsa Kushitani marka olanlarıda deneyin derim kalite olarak 10 numara hakiki dana derisi şüphesiz belkide benim yapımdan dolayı oturmadı tam.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Motomaxtan kushitani aldım 249 liraya hani ileride motoru değiştirirsek en azından ekipmanlar olsun elimde diye. Fakat ya alışık olmadığımdan yada monttaki bi gariplikten dolayı kötü durduğunu düşünüyorum üzerimde. Kanat kısımları çok geniş duruyo gıcık kaptım :D Konuyla alakası şu büyük ihtimalle İstanbula gelicem hafta sonu ozaman montu değiştirebilirim. 4riders olanada baktım 100 lira daha pahalı gidip deneyerek alıcam. Sanki üzerimde daha iyi oturucak gibi gozukuyor.

Gidip deneme şansınız varsa Kushitani marka olanlarıda deneyin derim kalite olarak 10 numara hakiki dana derisi şüphesiz belkide benim yapımdan dolayı oturmadı tam.
    denedim, paçalı tavuğa döndürdü kollarımı oynatamadım omuz biraz geniş te hocam )) ama 4riders yoktu baktığım yerde işte :(
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ayni markanın body Armor unu kullanıyorum.
    Çabuk parçalanıyor demişler herhangı bı sorun yarattımı sana bende almayı düşünüyorum ?
    Honda CBR250R (2014) Tri color kullanıcısı.

http://instagram.com/canhepkasar

Motosikleti
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denedim, paçalı tavuğa döndürdü kollarımı oynatamadım omuz biraz geniş te hocam )) ama 4riders yoktu baktığım yerde işte :(
    İyi tarif ettiniz paçalı tavuk :D Demekki bende ıskıntı yok zaten bende olamazdı tahmin etmiştim :D Bende gidip değiştiricem ilk fırsatta. 4riders üzerime oturursa iyi onu alırım sizde ozamanakadar almamış olursanız yorumumu yazarım buraya resim falan atarım işte bilginiz olsun diye

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum tabi sıcakta iyi terletiyor ama bir sıkıntısını görmedim ilk aldığımda tam oturuyordu şimdi biraz kilo verdim gt250r'a oturunca beli biraz açılmaya başladı okadar Yandaki bantları sıkmak lazım belki

Motosikleti
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum tabi sıcakta iyi terletiyor ama bir sıkıntısını görmedim ilk aldığımda tam oturuyordu şimdi biraz kilo verdim gt250r'a oturunca beli biraz açılmaya başladı okadar Yandaki bantları sıkmak lazım belki
    Mont üzerinizdeyken bir resim falan varmı bi baksak nasıl duruyo ? :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)