Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

trafikte kavga etmekten daha güzel taktikler var

Motovento
    REKLAM ALANI
    salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    uzun iş abi adam akıllı bağır gitsin ne uğraşıyon bukadar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mide bulandırıcı.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Riskli bir taktik hazır panelvanda gelmişken ...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam da başka bi siteye sizinle ilgili bi konu açtıysa ne demiştir acaba?

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Yazıp yazmamakta tereddütte kaldım ama başlıkta anlatılanlar bana bir anımı hatırlattı..
    Scooterimi ilk aldığım senelerdi 2006'nın bahar ayları..tam hatırlayamadım şimdi ayını
    Neyse Ankara Mamak'ta askeriye var bilenler bilir yokuş yukarı bir yol..
    Saat te biraz geç saatti, şirketin göndermiş olduğu ingilizce kursu çıkışı evime dönüyorum, yollar nispeten boştu.., bir araba beni gereksiz yere sağa deli gibi sıkıştırıyor, neredeyse durma hızında gidiyorum, yol veriyorum geçmiyor üstüme üstüme kırıyor, la havle dedim çattık belaya, acemiyiz zaten şunun şurası almışız motorpisikletimizi binbir salavatla gidip geliyoruz
    Neyse artık mana veremediğim bu olay karşısında duyduğum şaşkınlıkla durdum yokuşun bitmesine yakın..gitsinler de ne halleri varsa görsünler diye, oluru yok yoksa gözlerini
    karartmışlar kıracaklar bir tarafımı kaldırımla aracın arasına sıkıştırıp.. araba da durdu biraz ilerimde..
    bekliyorum motosikletin üzerinde.. kötüsünde u çekip gerisingeri kaçacam, ceza yeme riskime rağmen, bi de askeriyenin önü ya cesaret aldık tabi : ama araba kalabalık.. hani bu bildiğiniz dolmuş gibi doluşurlar ya göya delikanlı geçinen babayiğitler!!!
    sürücü olanı on artistik puan üzerinden 11'lik bir hareketle el frenini çekti, indi.. yanıma geldi havralanarak, elini kolunu sallıyor gözü dönmüş belli..
    Lan oğlum i..ne karı gibi saçlarını uzattın da motora mı biniyon Lan sen dedi.. (benim saçlar belimde tabi o zamanlar, haliyle sonradan kestirdim ama korkudan değil kaskın içinde çok bunaltıcı oluyordu uzun saç
    neyse aracın içindeki lavukların hepsi dönüp gözetliyorlar cengaver arkadaşlarının sergileyecekleri mahareti..
    bende kaskın vizörünü açtım.." Anlamadım beyefendi ne demek istediğinizi, saçım uzun olunca i..ne mi oluyorum? Ya da öyleysem bile
    siz dört beş kişi bana saldırınca delikanlı mı oluyorsunuz?
    dedim (titreyerek zaten ince olan sesim iyice inceldi, detone oldum biraz ama belli etmedim tabi..çünkü anlamadım ne ayaklar, yani böyle bir tutum beklemiyordum, ama sözümü de esirgemedim bünye itibariyle)
    sonra kıpkırmızı oldu bizim delikanlı cengaver, pardon hanımefendi inanın inanın çok özür dilerim, karanlıkta anlayamadık, az kaldı kaza yaptıracaktık size dedi..
    Ama vücut dilinden de birşeylerin ters gittiğni anlayan arabadaki diğer cengaverler arkadaşlarının şaşkaloz bakışlarından "kendi cengaver arkadaşları hakkında; noluyo lan niye vurup indirmedi, ya da niye eğilip bükülüyo bu denyo" tarzı konuştukları belliydi.
    anlayacağınız böyleleri de var piyasada..konuyla alakalı mı bilemedim şimdi

Ha tabi olayın en korkunç tarafı çok sevgili bir arkadaşıma bu olayı dehşet içinde anlatırken hiç konuşmadan direk vizörü açsaydın korkup kaçarlardı demesiydi : )))))))))))))
    yusufozugenc, metci ve mahir212 bunu beğendiler.

İyiki panelvandaki johnny sins değilmiş. yoksa işin sakattı

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Karaambar Kamyoncular Derneği

Eğer karşıdaki yokluk çekiyorsa size sıkıntı çıkarabilirdi ama . Riskli hareketler kavga etmek daha mantıklı bence
    M.balibey bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece gece guldurdun karaambar

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    süper bir mesaj ve cevaplar
    benim de motorla trafikte tek münakaşam o da şu şekilde;
    önümde bir araba sağ tarafa sinyal veriyor ve sola doğru gidiyor
    ben de haliyle bekliyorum ne yapacağını ama tabi o sırada elinde cep telefonu yolla ilgisi yok
    en sonunda sağlı sollu giderken ben sol taraftan geçmeye çalışırken bu arkadaşı o da sola doğru kırıyor
    ben de bana vurmadan kaçabiliyorum ve bir kaç metre sonunda önünde duruyorum bana hafiften çarpıyor
    durduruyoruz araçları ben iniyorum bakıyorum motorda veya arabada hiçbir şey yok zaten hızlarımız çok düşük
    adama doğru dönüyorum kafamda kask o gün de çok sinirliyim ve ilk önce kafayı atacam ve daha sonraki hareketlerimi gözümde canlandırıyorum tıpkı sherlock holmes filmindeki aktör gibi sonucuna kadar tüm hareketler belli
    adama sen napıyorsun demeye kalmadan " çok özür dilerim, tüm hata benim, eğer motorunuzda veya sizde bir şey varsa yardımcı olmaya hazırım, tekrar çok çok özür dilerim" deyince benim tüm hayallerim suya düştü
    ben de " lütfen siz de daha dikkatli olun, cep telefonuyla araçta konuşulmaz, sorun değil, iyi günler " diyerek pek tatlı bir şekilde ayrıldık ve yolumuza devam ettik
    keşke trafikte herkes bu şekilde olsa
    ben de hatalıyım tabi sinirli araç kullanılmaz veya iki çift laf söylicem diye arabanın önünde durulmaz
    ilk önce sabır ve sonra anlayış her zaman

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adama acıdım şimdi lisedeyken kız arkadaşımla ele eleyiz tranın teki laf attı 2 hafta okulu geçtim ekmek almaya bile çıkmamıştım ben gelenekselden yanayım arkadaş

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Adam bir anda dudaklarına yapışsaydı napacaktın ha napacaktın!

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Öküz çok neyapcan bro.Hatunu eve bıraktım mübarek ramazan ayı, iftar açtık,arkadan bi linea arabayı dövercesine arkadan geliyor,racing görüntüsü bunu gaza getirmiş belli artislik yapıyor.neyse ufaktan bi sakin ol diye el işareti yaptım eyvah adam dellendi camı açtı hayırdır birader falan fıstık derken adamın kaçacagı yer yok,ilerdeki benzinliğe çektim motoru,maksat motora zarar gelmesin yoksa... sizinde motorunuz var anladınızneyse hazırlıklar tamam kask kafada ceket ekipman sağlam,adam geldi biraz yumuşamış bikaç sözle yeniden dellendirdim olan oldu burun kısmının gönyesi kaçtı.Sonra ayırdılar falan,çaktırmadan motora bakmaya gider gibi marsa bas koyver gitsin plakada altta olunca tadından yenmedi,temiz iş
    Haa konuşmadımmı? konuştum ama kime konuştum. Yanındaki yarı çıplak kız arkadaşına rezil oldu zaar.3 yıl sonra birine daha dayak attım,bu 3yıl içindede 2 kere dayak yedim ama koca koca kel adamlardıkaskı çıkarsaydı bende nasiplenirdim azcık. Duble-d kayış sistemi tavsiye edilir açamadılar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kendinize yapılabilecek en büyük anlamsız hakareti yaptıktan sonra adamın bişey yapmasına gerek var mı? küçük düşmenle eyleniyorsan bundan zevk alıyor olmalısın )))

Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öküz çok neyapcan bro.Hatunu eve bıraktım mübarek ramazan ayı, iftar açtık,arkadan bi linea arabayı dövercesine arkadan geliyor,racing görüntüsü bunu gaza getirmiş belli artislik yapıyor.neyse ufaktan bi sakin ol diye el işareti yaptım eyvah adam dellendi camı açtı hayırdır birader falan fıstık derken adamın kaçacagı yer yok,ilerdeki benzinliğe çektim motoru,maksat motora zarar gelmesin yoksa... sizinde motorunuz var anladınızneyse hazırlıklar tamam kask kafada ceket ekipman sağlam,adam geldi biraz yumuşamış bikaç sözle yeniden dellendirdim olan oldu burun kısmının gönyesi kaçtı.Sonra ayırdılar falan,çaktırmadan motora bakmaya gider gibi marsa bas koyver gitsin plakada altta olunca tadından yenmedi,temiz iş
    Haa konuşmadımmı? konuştum ama kime konuştum. Yanındaki yarı çıplak kız arkadaşına rezil oldu zaar.3 yıl sonra birine daha dayak attım,bu 3yıl içindede 2 kere dayak yedim ama koca koca kel adamlardıkaskı çıkarsaydı bende nasiplenirdim azcık. Duble-d kayış sistemi tavsiye edilir açamadılar
    kask hayat kurtarır

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzer olayi sehirler arasi yolda kamyon soforunede yapmani bekliyoruz
    salcano_7946 bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıp yazmamakta tereddütte kaldım ama başlıkta anlatılanlar bana bir anımı hatırlattı..
    Scooterimi ilk aldığım senelerdi 2006'nın bahar ayları..tam hatırlayamadım şimdi ayını
    Neyse Ankara Mamak'ta askeriye var bilenler bilir yokuş yukarı bir yol..
    Saat te biraz geç saatti, şirketin göndermiş olduğu ingilizce kursu çıkışı evime dönüyorum, yollar nispeten boştu.., bir araba beni gereksiz yere sağa deli gibi sıkıştırıyor, neredeyse durma hızında gidiyorum, yol veriyorum geçmiyor üstüme üstüme kırıyor, la havle dedim çattık belaya, acemiyiz zaten şunun şurası almışız motorpisikletimizi binbir salavatla gidip geliyoruz
    Neyse artık mana veremediğim bu olay karşısında duyduğum şaşkınlıkla durdum yokuşun bitmesine yakın..gitsinler de ne halleri varsa görsünler diye, oluru yok yoksa gözlerini
    karartmışlar kıracaklar bir tarafımı kaldırımla aracın arasına sıkıştırıp.. araba da durdu biraz ilerimde..
    bekliyorum motosikletin üzerinde.. kötüsünde u çekip gerisingeri kaçacam, ceza yeme riskime rağmen, bi de askeriyenin önü ya cesaret aldık tabi : ama araba kalabalık.. hani bu bildiğiniz dolmuş gibi doluşurlar ya göya delikanlı geçinen babayiğitler!!!
    sürücü olanı on artistik puan üzerinden 11'lik bir hareketle el frenini çekti, indi.. yanıma geldi havralanarak, elini kolunu sallıyor gözü dönmüş belli..
    Lan oğlum i..ne karı gibi saçlarını uzattın da motora mı biniyon Lan sen dedi.. (benim saçlar belimde tabi o zamanlar, haliyle sonradan kestirdim ama korkudan değil kaskın içinde çok bunaltıcı oluyordu uzun saç
    neyse aracın içindeki lavukların hepsi dönüp gözetliyorlar cengaver arkadaşlarının sergileyecekleri mahareti..
    bende kaskın vizörünü açtım.." Anlamadım beyefendi ne demek istediğinizi, saçım uzun olunca i..ne mi oluyorum? Ya da öyleysem bile
    siz dört beş kişi bana saldırınca delikanlı mı oluyorsunuz?
    dedim (titreyerek zaten ince olan sesim iyice inceldi, detone oldum biraz ama belli etmedim tabi..çünkü anlamadım ne ayaklar, yani böyle bir tutum beklemiyordum, ama sözümü de esirgemedim bünye itibariyle)
    sonra kıpkırmızı oldu bizim delikanlı cengaver, pardon hanımefendi inanın inanın çok özür dilerim, karanlıkta anlayamadık, az kaldı kaza yaptıracaktık size dedi..
    Ama vücut dilinden de birşeylerin ters gittiğni anlayan arabadaki diğer cengaverler arkadaşlarının şaşkaloz bakışlarından "kendi cengaver arkadaşları hakkında; noluyo lan niye vurup indirmedi, ya da niye eğilip bükülüyo bu denyo" tarzı konuştukları belliydi.
    anlayacağınız böyleleri de var piyasada..konuyla alakalı mı bilemedim şimdi

Ha tabi olayın en korkunç tarafı çok sevgili bir arkadaşıma bu olayı dehşet içinde anlatırken hiç konuşmadan direk vizörü açsaydın korkup kaçarlardı demesiydi : )))))))))))))
    Bunu okudumda biyeri atladım sanırım. Şimdi erkekmisin bayanmı ? :D saçım uzun olunca i..ne mi oluyorum deyince neden ezilip büzüldü daş gibi delikanlı yiğit :D

Benimde saçım uzun trafikte arkamdaki araçlar salya akıta akıta geliyo ( bir iki kere bariz denk geldim ) ışıkta yanımda durunca hayvan gibi sakalları görünce kaskın içinde daha yeşil yanmadan basıp kaçıyolar

Adonis bence ucuz yırtmışın ya araçtaki eleman da meyilli olsaydı o işlere

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Duble-D

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu okudumda biyeri atladım sanırım. Şimdi erkekmisin bayanmı ? :D saçım uzun olunca i..ne mi oluyorum deyince neden ezilip büzüldü daş gibi delikanlı yiğit :D

Benimde saçım uzun trafikte arkamdaki araçlar salya akıta akıta geliyo ( bir iki kere bariz denk geldim ) ışıkta yanımda durunca hayvan gibi sakalları görünce kaskın içinde daha yeşil yanmadan basıp kaçıyolar

Adonis bence ucuz yırtmışın ya araçtaki eleman da meyilli olsaydı o işlere
    pardon hanımefendi dediklerine göre ayrıca bir izaha gerek mi var!?
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün sultançiftliğinde ara sokaklarda ilerlerken önüme yan yoldan panelvan çıktı bende gayet sakin arkasında yoluma bakıyorum ama adamın önü boş gitmiyo korna çalıyorum hala yavaş sellektör hala yavaş adamın sağından yada solundan geçebileceğim bi yol da yok böle devam ederken tam dedim ara sokak bitti geçeceğim bi yer var adam bi anda aracı durdurdu araçtan indi bende dedim kesin bana geliyo motoru yan ayağa aldım ama adam beni umursamadı bile gidip arabanın arka kapısını kontrol etmeye başladı , bu arada arkamda da araçlar birikti bende motorla yanına kadar geldim adama baktım 'NAPIYOSUN SEN BEBİŞİM ' dedim adam baktı bana ama şaşkın bende ikinci bombayı batlattım 'AMA BÖLE YAPARSAN OLMAZ Kİ AŞKIM ' adam bana mı diyosun der gibi baktı benden üçüncü bomba geldi ' HADİ BİTANEM ÇEK DÜTDÜTÜNÜ ' bunu dedikten sonra soldaki aradan hemen bastım gittim . inanın bana adamın ağzını yüzünü kırsam bu kadar eğlenmez ve rahatlamazdım bundan sonra taktiğim belli ...
    Aynısını Banada yapsan Saçlarından dolayı Hiç şaşırmazdım :D Şaka bi yana güzel taktik

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendinize yapılabilecek en büyük anlamsız hakareti yaptıktan sonra adamın bişey yapmasına gerek var mı? küçük düşmenle eyleniyorsan bundan zevk alıyor olmalısın )))
    arkadaşlar polislik mesleğini 24 yaşımda bıraktım ve öle toplum polisi falanda değildim yani dayak atmayı kavga etmeyi falan iyi de bilirim ama 24 ümden sonra başka bi üniversite daha bitirdim şimdi ben o adamı alsam ağzını burnunu kırsam ne olacak elime ne geçecekti kendimi küçük düşürmedim aksine eğlendim adamın şaşkın ifadesi bence ağzının burnunun dağılmış ifadesinden çok daha iyi evet bundan zevk aldığım doğru kavgadan başka yollar bulmaktan zevk alıyorum. ama buna da şükür hiç değilse klavye kabadayılığı yapmıyorum buralarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı Serzenish03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını Banada yapsan Saçlarından dolayı Hiç şaşırmazdım :D Şaka bi yana güzel taktik
    valla kask yüzünden saçlarım belli olmuyo hep full koruma gezerim bu arada çene açık kaskımdan sakallarım belli oluyo şuan onlarda hacı sakalı gibi olmuştur :D bence sen korkardın bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer olayi sehirler arasi yolda kamyon soforunede yapmani bekliyoruz
    yaklaşık 6-7 bin km şehirler arası yol yapmışımdır hayatım boyunca ve özellikle karadenize doğru yolculuklarımda trafikte en çok yardımcı olan kişiler kamyon şöförleri oldu sizleri bilmem tabi, yol verirler , bazen tek aracın zor geçtiği yollarda benim için yol keserler vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mide bulandırıcı.
    kusura bakmayın olay yerine gittiğinizde burnu ağzı dağılmış adama ilk yardım yapmak sizin midenizi bulandırmıyodur.
    Serzenish03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)