Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HGS okumuyor bakiyede düşmüyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB250R
    1 yıl sonra tekrardan hortlatıyorum konuyu.2 gün önce hgs aldım,dün 1.köprüden geçtim hgsden bakiye düşmedi ve ihlal de yazmıyor. Plakayı mı okuyamadı diyeceğim de standart fabrika çıkış plakalığı var,okumaması imkansız anlamadım bu mevzuyu.Konuya mesaj yazanlar da sonradan bilgi amaçlı hiç geri dönüş yapmamış çekti çekmedi vs diye.Bekliyorum bakalım ne olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkede neyi düzgün yapıyorlar ki malesef Hgs sistemi tam bir fiyasko , Hgs ile amaçlanan Ptt'ye değer katıp satmak ama PTT o kadar kötü yönetiliyor ki bu sadece çileye sebep oluyor.
    - Pttcell aldım elemanların hedefleri olmasına rağmen nasıl yapılır bilmiyorlardı
    - 4-5 yıl önce ehliyet aldım postacı bir kız vardı kafasına göre gelip gidebiliyordu mesai saatinde
    - Hgs sistemi bir garip , bir dönem osmangazi köprüsünde nakit istedikleri söyleniyordu.
    - 6. sınıf hgs var Mecidiyeköy'de bile yok nerede olacak.

Deveye sormuşlar durumu tam.

Kesinlike katılıyorum, sistem kesinlikle çalışmıyor bende de 4-5 tane gecen seneden 7 tl üzerinden ücretlendirilmiş olmama ragmen yeniden cezalar gelmeye başladı. Yok arkadaş çalışanların hiç bir şekilde dikkatli, görevini en iyi şekilde yaptığını düşünmüyorum. Hiç bi kontrol etmiyorsun ceza kesimi yapılmadan? Neden engellemiyorsun vatandaşın mağdur olmadan?
    yazık gerçekten yazık.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Kartı elime alıp tutuyordum normalde hgs ye girerken parayı çekti sorunsuz yeşil yandı. Aynı işlemi ertesi gün yapmayı unuttum ankara'dan otabana girişte alarm çaldı kaçak geçiş dedi ama onu kesmediler 2 3 ay oldu nerdeyse. Kartı gösterirseniz düşüyor yoksa bedava gibi bir sonuca vardım ben de

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)