Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

390 Duke Fiyatı belli oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben duke 200 alabilmek için 24 ay öğle yemeğinden vaz geçtim öğlenleri Mısır gevreği ve
    süt yiyorum 13 ay oldu 11 ay daha Mısır gevreği sütte talim
    Zayıflamak isteyene tavsiye ederim 10 kg verdim.
    :D ama şimdi o duke 200 ne guzeldir sürerken g..tunu yırttin çünkü alabilmek için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D ama şimdi o duke 200 ne guzeldir sürerken g..tunu yırttin çünkü alabilmek için.
    Öncelikle terbiyeli ol ben kırk yaşındayım ailemin ihtiyaclarına yansıtmadan almam gerekiyordu .
    Ben endüstriyel mutfak malzemeleri tamiriyle uğraşıyorum girdiğimiz mutfaklardaki hamam böcekleri ve fareleri sende görsen ve yapılırken pisliği sende dışardan yemek yemekten sende vazgeçersin adamlar müşteriden arta kalan salatayı ilave edip yeni müşteriye verenler var bu öğle yemeği yemekten vaz geçmemin en büyük etkeni .

Alabilmek için senden fazla bir yerlerimi yırtmadığım kesin .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arada motora yeni başlayacak olan arkadaşlar için "Duke 125 mi Duke 200 mü alayım" tereddütü olabilir ama işin suyunu çıkarıp "Duke 200 mü yoksa 390 mı alayım" tereddütü olmamalı. Bu, sıfırdan başlanacak motor değil.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motora yeni başlayacak olan arkadaşlar için "Duke 125 mi Duke 200
    mü alayım" tereddütü olabilir ama işin suyunu çıkarıp "Duke 200 mü yoksa 390 mı alayım" tereddütü olmamalı. Bu, sıfırdan başlanacak motor değil.
    3uncu motorum olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Öncelikle terbiyeli ol ben kırk yaşındayım ailemin ihtiyaclarına yansıtmadan almam
    gerekiyordu .
    Ben endüstriyel mutfak malzemeleri tamiriyle uğraşıyorum girdiğimiz mutfaklardaki hamam böcekleri ve fareleri sende görsen ve yapılırken pisliği sende dışardan yemek yemekten sende vazgeçersin adamlar müşteriden arta kalan salatayı ilave edip yeni müşteriye verenler var bu öğle yemeği yemekten vaz geçmemin en büyük etkeni .

Alabilmek için senden fazla bir yerlerimi yırtmadığım kesin .
    Demek istediğimi anlamadin abi sen.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    MotojeN, sana demedim zaten . Motoru beğenip heves eden arkadaşlar çıkabilir.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o paraya araba alınır ya..
    mhmtesk bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye boşa demiyorlar ... yapılan kıyaslar çok mantıksız eyvallah xj6 falan güzel motor bende hastasıyım ama önce bir ağırlıklara bakınız,beygir tork eğrisine bakınız,tarz nerede kullanılacağı bunun mantığı olmazki arkadaş hoşuna giden durumu alan alır olmayan almaz sanki hayatta diğer aldığınız şeylerin hemen hemen hepsi hakkı fiyatıyla alınıyor.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye boşa
    demiyorlar ... yapılan kıyaslar çok mantıksız eyvallah xj6 falan güzel motor bende hastasıyım ama önce bir ağırlıklara bakınız,beygir tork eğrisine bakınız,tarz nerede kullanılacağı bunun mantığı olmazki arkadaş hoşuna giden durumu alan alır olmayan almaz sanki hayatta diğer aldığınız şeylerin hemen hemen hepsi hakkı fiyatıyla alınıyor.
    Zengin olmadan da KTM sürülür.

Önemli olan sabretmek.
    xawa bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenciyim, okurken ders saat 10 30 da başlıyor sabah saat 5:45 den saat 9 a kadar çalışıyorum ( hafta ici)
    Hafta sonları ve yaz tatillerinde full çalışıyorum. 13bin tl birikimim var.
    Az daha sabredip 390 duke yi alınca herşeyin tadını çıkarmaya bol bol vaktim olur.

Yani KTM i sabredip bekleyen adamda alır.
    Enn yanlış bulduğum bakış açısı : İlla ki kaza yapacak değiliz ya :/

Yani bana göre bi motosikleti alman için hibe ayrılmış ennnnnn az +okadar daha paran olması gerekiyor ! Kasko bi nebze rahatlatabilir, yıllık 2000/3000 lira anca tutar zaten

Ama kazada sağlık sorunları giderleri, çalışamamadan kaynaklanan giderler, yeni kask yeni ekipman belki, sırt çantanda parçalanmış laptopun yerine bişeyler koymak... ...

Neyse abi ben karışmış olmayayımda ucu ucuna motosiklet alınması bence çok yanlış. Hani cins biri gider alır şaşırmam, öğrenci adamın herşeyi öngörerek hareket etmesi lazım.
    Nacizane tavsiye tabi, hayat senin, para senin
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    er6n var 649 cc

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yani bana göre bi motosikleti alman için hibe ayrılmış ennnnnn az +okadar daha paran olması gerekiyor ! Kasko bi nebze rahatlatabilir, yıllık 2000/3000 lira anca tutar zaten

Ama kazada sağlık sorunları giderleri, çalışamamadan kaynaklanan giderler, yeni kask yeni ekipman belki, sırt çantanda parçalanmış laptopun yerine bişeyler koymak... ...

Neyse abi ben karışmış olmayayımda ucu ucuna motosiklet alınması bence çok yanlış. Hani cins biri gider alır şaşırmam, öğrenci adamın herşeyi öngörerek hareket etmesi lazım.
    Cbf ve ybr var onlardan gelen paraları bu is için ayirabiiiriz. Çünkü birikimim icinde bunlardan gelecek para dahil değil

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen ferdi isin o tarafi da cok onemli.cb nin on fren balatasi 100 kusir tl idi hatirlarsan smdi dustu 53 e dolayisi ile kaza bir yana sarf malzemeleri bile bir maaş tutabiliyor o arka balata,yag,buji,filtreler,zincir disli vs...
    Z-moto ninja 250 nin zincir disli setine yanlis hatrlamiyorsam 700 tl uzerinde para soylemisti..
    Tabi insan kafasina koyduktan sonra ayda bir biner yine biner.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    200 kiloluk motorlarla kıyaslıyorsunuz güzelim aleti yapmayın gözünüzün yağını yiyem

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    İkinçi el ktm duke 690 diğer seçenek 149,5 kg 70 hp ama tabi sonuçta parası olan alaçağı için bastırır parayı sıfır 690 alır .

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Başlığı ilgi ile okumaktayım

Motosikleti
    F650GS
    İkinçi el ktm duke 690 diğer seçenek 149,5 kg 70 hp ama tabi sonuçta parası olan alaçağı için bastırır parayı sıfır 690 alır .
    kafa bulandırmayın o değil de az bekleyin zaten 390 ı da beğenmeyip 600lük almak isteyenler olacaktır, onlardan 2. el alın
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa bulandırmayın o değil de az bekleyin zaten 390 ı da beğenmeyip 600lük almak isteyenler olacaktır, onlardan 2. el alın
    Onada sıfıra yakın bir fiyat isterler alacak Olan sıfır alır

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı ilgi ile okumaktayım
    Sensiz olmaz zaten forum da bir yılda motor değiştirme rekoru senin 125 duke 200 duke 690 enduro 690 duke en son dl almıştın senin yorumlarını bekliyoruz
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    F650GS
    kimse drz400sm dememiş. bence aynı cc'de güzel bir seçenek parası olan sıfırını da alamaz hem

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Duke200 den gördük ki, 125-200-390 serisi yani Made-in-Hindistan KTM leri bizim bildiğimiz KTM lerden değil. Zaten adamlar ~70hp tek silindirli makineyi +13.000€ fiyatttan satıyorlar. Bu asıl KTM lerin (690 ve üstü) üretim yeri, işçiliği, teknolojisi, malzeme kalitesi vs, vs, farkını ortaya koyuyor.

Şimdi duke390 talihsiz bir motor. Çünkü 200lük olan bir nebze fiyat farkının hakkını verebiliyordu. Ancak bu zavallı, vergi diliminden dolayı çok acayip bir fiyata geldi TR ye.

Evet süper bir seçenek, üstelik KTM ama bir çok kişi 7.000 € gibi bir fiyatı hakettiğini düşünerek kendilerini kandırıyorlar. Avrupadaki 125-200-390 fiyatlarına bakarak durumu daha net anlıyoruz. Bu motorun bukadar pahalı olmasının sebebi SÜPER olması değil, vergi rekortmeni olması neyazıkki...
    xawa ve tata bunu beğendiler.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Onada sıfıra yakın bir fiyat isterler alacak Olan sıfır alır

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Sensiz olmaz zaten forum da bir yılda motor değiştirme rekoru senin 125 duke 200 duke 690 enduro 690 duke en son dl almıştın senin yorumlarını bekliyoruz
    Hehe Eksik saymışsın ama olsun.Dl nerden çıktı ya
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)