Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikte ilerlerken önümdeki araçtan birisi sigara izmaritini attı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Sigara Neyki Geçen Gün Muz Kabuğu Attı Önümdeki Araç Kayıyordum Az Kalsın İçimden Neler Deyip Geçiyorum Başka Ne Yapacaksın ki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    2 kere başıma geldi.Okkalı küfürler eşliğinde " çek lan kenara " hareketini yaptım.Birisi çekip özür diledi diğeri kaçtı gitti...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Gecen 60 km gidiyorum birden önümdeki araçta temizlik başladı . yanımda arac vardı manevra yapamadım . atılan plastik su şişesi ön lastiğin tam altına girdi . neyseki şişenin ağzık apalı değildi yaksa asvaltla yakınlaşacaktır ortalıkta hiçbir neden yokken böle aksiyonlar yaşamak saçma geliyor . Türkiyenin öle büyük sorunları varki böle şeyler için mahkemeye gitsen seni suçlu bulurlar . Dikkat ileri demokrasi .

dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Herşeyi Arabalar İçin Yapmışlar

Motorsiklet İçin yapıLmış birşeyler göremiyorum Yollarda :?

abi ben araba da yolculuk ederken babama bile laf ediyorum bu konuda.. ya sigarayı armutu geçtim bi peçete parçası bile atılmamalı..ben bugüne kadar hep çevreci yanımdan dolayı karşıydım ama motorcuların açısından bakılınca durum daha tehlikeli bi boyuta geliyor tabi ki..

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o polisler anca kasklarindaki numaralari saklayip coluk cocuk demeden insanlara coplarla saldirip gaz sikarlar. ne hallere dustuk ya insan memleketin bekcisinden nefret eder oldu.

Gundogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom Deli..
    Sigarasını camdan atan öküz oğlu öküz de bu memlekette yetişti, senin komşun senin akraban, o beğenmediğin her gün küfür ettiğin polisde senin komşunun akraban, tarladaki mahsul bu! Her biriniz demeyeyim çoğunuz her gün kaç tane kural ihlali yapıyorsunuz bir sayın bakalım? Neyse ilk taşı en masumunuz atsın.

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    hey gidi hey D100de karayolunda kaskımın önüne poşet dolanıyordu az daha

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    öncelikle geçmiş olsun, Allah hepimizi bu gibi tehlikeli durumlardan korusun.
    Bizler her ne kadar bu konularda duyarlı olmaya gayret etsek de unutmamamız gerek bir gerçek var ki o da Türkiye'de
    yani insan hayatının en ucuz olduğu ülkelerden birinde yaşamaktayız. geçen hafta beni bir ticari sıkıştırdı ve kaza geçirmeme
    neden olduktan sonra durmadan kaçtı. kol, bacak patlak günlerdir acı çekiyorum ve ne yazık ki bu gibi durumlarda hakkınızı
    yasal yollardan aramak isteseniz bile pek şansınız yok. zira savcılığa dilekçe verip mobese görüntülerini isteseniz dahi
    görüntüleri alacağınızın garantisi yok, zira savcılık eğer uygun görürse görüntüleri talep etmekte. size zarar veren aracın plakasını
    almak da çözüm değil ama bahsedildiği gibi motorunuzda kamera varsa belki o zaman bi'şeyler yapabilirsiniz. ben de taksinin plakasını
    almıştım ve bayramın son günü tatil olmasına rağmen kendi imkanlarımı kullanarak araç sahibine ulaştım ve durumu anlattım, sonunda
    şöförü de bularak kendisine iki çift lafımı ettim ki başkalarına da aynı şeyleri yapmasın diye. onun haricinde maalesef yapacak fazla da
    bir şey yok.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)