Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yine ve yeniden garaj muhabbeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    Evet arkadaşlar,biliyorum defalarca tartışıldı fakat bu konu hep havada kaldı,sadece burası için değil bir çok motosiklet sitesinde de durum böyle... tabiki bunu yapan firmalar var yalnız fiyatların uçukluğundan dolayı kimse kolay kolay yanaşamadı ve bu problem unutuldu gene... Son aylarda bu mevzu iyice kafama takılmaya başladı ve yeni alıcağım crf250 bu sefer brandayla kar kış geçirmicek sadece kar kış değil,tamam motorla yol yaparken ıslanır,çamura batar vs ama motosikletin park halindeyken durduk yere yağmur yemesi benim artık ciddi derecede problemim oldu çünkü göz göre göre motor çürütmekten bıktım...her defasında da kendi brandasını üstüne örtmek ayrı bi eziyet...(özelikle egzost soğumasını beklemek) bugün bizzat kendim atladım gitim unkapanına ve brandacılardan kendim fiyat aldım,2 metre uzunluk-1 metre genişlik-1,80'de yüksekliği olan iskeletini de brandacı ustanın yapacağı portable moto garaj için 330lira fiyat çekti bana gayet makul bi fiyat geldi,daha sonradan motorun güneş,rüzgar,yağmur ve kardan tamamen korunacağımı düşündüğümde bedava geldi resmen,bir iki güne kalmaz yaptırmak için kapora vericem,yaptırınca da fotoları paylaşıcam (oturduğum yerdiki site yönetimi kesin bi kıllık çıkarıcak gerekirse siteyi ateşe vericem ama bu motor artık kar görmicek aga )
    mahir212 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bende demir kafesten motogaraj yaptirmayi dusunuyorum hem doganin kotu kosullarindan hemde hirsizlardan korumak icin ama fiyatlar efsane o ayri

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Bu arada yaptiran veya yaptirmayi dusunen fikir sahipleride bilgi verirse cok guzel olur

Motosikleti
    DL650XT
    evet demir kafesin fazladan bir artısı daha var hırsızlığa karşı birebir ... fakat bu sefer taşıma problemi ortaya çıkıyo,taşırız ederiz yahu demekle olmuyo başlı başına ayrı bi iş çıkartıyo,benim dediğim ise yeri geldiği zaman profillerin ayrılıp motorla bile taşınabileceği bi garaj,aslında bildiğin branda bakmayın garaj dediğime ama süper iş görcek bişey

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    çadırın konumlandırılacağı bir alan bulmak ve şiddetli rüzgar, fırtınada ayakta kalacak sağlamlıkta yapmak iki temel sorun. bunları aşabiliyosanız mükemmel olur. kullanılacak kumaş yada bez kiri göstermeyecek bir renkte seçilmeli tabi. yoksa site sakinleri zamanla iğrenç görünecek böyle bir şeyi kirlendiğinde orada tutmak istemeyeceklerdir.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı olsun şimdiden inşallah düşündüğünüz olmaz siteyle problem yaşamazsınız yaşarsanızda haklı mücadelinizde başarılar şimdiden ben evimin alt tarafındaki depoyu kullanabilmek için çok mücadele ettim ve kazandım şimdi rahatım çok şükür motorum sıcacık depoda çelik kapıların ardında geçirecek kışı darısı herkezin başına

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Tabi haklisiniz ama garaj acik olunca biranda olayi da asiri dikkat cekiyo... Ee bunun tatili var, evde olmayisi var, komsusu var, kucuk canavar cocuklari var varda var yani ama diceksiniz kafes daha cok dikkat ceker o da ayri mesele iyi bir kilit ve kapi isi gorur diye dusunuyorum...

Motosikleti
    DL650XT
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadırın konumlandırılacağı bir alan bulmak ve şiddetli rüzgar, fırtınada ayakta kalacak sağlamlıkta yapmak iki temel sorun. bunları aşabiliyosanız mükemmel olur. kullanılacak kumaş yada bez kiri göstermeyecek bir renkte seçilmeli tabi. yoksa site sakinleri zamanla iğrenç görünecek böyle bir şeyi kirlendiğinde orada tutmak istemeyeceklerdir.
    fırtına vs de uçmaması için yere çakıcam tenteyi,ayriyetten tentenin diplerine kum torbalarını doldurucam,açıkcası aşırı derecede sağlam bişe yapcamı düşünüyorum

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden inşallah düşündüğünüz olmaz siteyle problem yaşamazsınız yaşarsanızda haklı mücadelinizde başarılar şimdiden ben evimin alt tarafındaki depoyu kullanabilmek için çok mücadele ettim ve kazandım şimdi rahatım çok şükür motorum sıcacık depoda çelik kapıların ardında geçirecek kışı darısı herkezin başına
    keşke öyle bi şansım olsa...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizdede 500 m2 depo var sivri zekalının biri önüne bi kat çıkmış merdivenle iniliyor.Depo bomboş ne kimse birşey indirebilio ne de cıkartabilio kapısından mobilya bile geçmiyor üstün mimari yapı gerçekten :D
    egelim 43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)