Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

sinyali açık unutma sorunu !

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    [QUOTE=MCV;3434170]Sinyal verince uyarı ışığının zayıf kalması ve sinyal unutmalarının olduğunu görünce bununla ilgilide bir çözüm ürettim.
    Önce göstergelerin oraya düşündüm.Sonrada arkadaşımında fikriyle aynanın altına yapmaya karar verdim.
    Bayanların ruj kutusu tam aradığım malzeme oldu.İçini çıkarıp alt ve kapak kısmını kullandım.Sarı renk şerit ledi bir sunta parçasına arkalı önlü yapıştırdım.Böylece sinyaller hem önden hemde arkadan görünecekti.Kablo bağlantılarını yapıp ruj kutusu içine yerleştirerek şeffaf silikon ile aynaların altına yapıştırdım.Kuruduktan sonra işlem tamam.Hem benim tarafımdan görülüyor hemde karşıdan görülebiliyor.Bilhassa hava kararmaya başlayınca mükemmel oluyor.

Hocam güzel olmuş fırsatım olursa hafta sonu bende yapmaya çalışayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Çok sık olmasa da arada bende de oluyor, insanlık hali dalabiliyoruz. O yüzden bence motosiklette fıtı fıtı diye öten sinyallerden olmalı.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    [QUOTE=ahmetersoz1;3434266]
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyal verince uyarı ışığının zayıf kalması ve sinyal unutmalarının olduğunu görünce bununla ilgilide bir çözüm ürettim.
    Önce göstergelerin oraya düşündüm.Sonrada arkadaşımında fikriyle aynanın altına yapmaya karar verdim.
    Bayanların ruj kutusu tam aradığım malzeme oldu.İçini çıkarıp alt ve kapak kısmını kullandım.Sarı renk şerit ledi bir sunta parçasına arkalı önlü yapıştırdım.Böylece sinyaller hem önden hemde arkadan görünecekti.Kablo bağlantılarını yapıp ruj kutusu içine yerleştirerek şeffaf silikon ile aynaların altına yapıştırdım.Kuruduktan sonra işlem tamam.Hem benim tarafımdan görülüyor hemde karşıdan görülebiliyor.Bilhassa hava kararmaya başlayınca mükemmel oluyor.

Hocam güzel olmuş fırsatım olursa hafta sonu bende yapmaya çalışayım...
    Kesinlikle tavsiye ederim.En çok baktığımız yer ayna olduğundan unutma halinde hemen dikkatini çekiyor.
    Ayrıca sinyal olarakta hoş oluyor.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)