Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tvs Apache - Ybr 125 - Regal raptor 150 - Salcano Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Scooter ariyordum konu acali cok olmustu simdi burdaki arkadaslarin tavsiyesi uzerine vitesliye yoneldim. Sekil olarak regal raptor 150 ancak sifir alinca zarar ikinci eli yok. O nedenle oncelikli tercihim ybr den yana. Bu motora alternatif olacak model tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyati ne kadar uygun olsa o kadar iyi olucak.. Salcano Wolf u de cok kullanan ve memnun kalan var galiba. Tek istedigim uzun yola ciktigimda beni yolda birakmasin. Sehir icinde biraksin cani sagolun ama uzun yolda olmaz ) hic anlamadigim icin elimden de birsey gelmez. Yardimlarinizi bekliyorum.. simdiden tesekkurler..

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

RKS Titanic 150 de secenekler arasinda sekli cok guzel ama marka guven vermiyor daha dogrusu bir bilgim yok rks icin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tvs apache iyidir ama pahalı. Ybr sıfırı gene pahalı. 2 ci el temiz bişey bulabilirsen al. Salcano wolfun sıfırınıda 2 ci el ybr parasıyla alabilirsin. Konforlu ve titreşimsiz. Karar senin, top sende.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yeni apacheyi inceledim aslında şaşırttı beni çünkü bu sefer olumsuz değildim
    sağdece depoyu hafif ellediğinizde acayip bi sallanma var satıcıya sorduğumda titreşimi önlemek için yapılmış bir sistemmiş

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yakınınızda düzgün servisi yoksa apache alınmamalı diye düşünüyorum. özellikle de istanbul dışında iseniz.
    cbf ten de iyidir ybr den de iyidir. apache cok iyi bir motosiklet ama türkiyede servis konusunda parca konusunda ne hondayla yarışabilir nede yamahayla.
    ama şu da var 150 cc fakat 250 cc kadar iyi gidiyor.. commuter motosikletlerin en yakışıklısı..

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Apache nin 4.280 tlye satilan modeli galiba bi onceki kasa mi bilmiyorum. Honda cbf dusunmuyorum sekli hosuma gitmiyor ybr diyorum onun yerine ama dedigimiz gbi salcano wolf bana sorun cikarmayacak ve yolda birakmayacaksa hemen ilk tercihe yukseleblir. Fiyati uygun cunku onun.

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese kendi yavrusu güzeldir. Salcano al

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bu hafta ici alicam karar verip cevaplari bekliyorumm Salcano onde gidiyor gibi tavsiyeler arasinda

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

121910005 Apache nin dedgim 4.280 tl olan modeli eski mi yeni mi bilmiyorum ama istedgim yesil olani malesef yok o 5.150 gibi birr rakama satiliyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İşin satış kısmını çok kafaya takmıyorsan Salcano al, yoksa YBR al. Ben şu anda Çin motoru alacak olsam ilk tercihim Salcano olur.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Arkadaslar birde fiyatlarda pahalidan ote kolay satilabilmesi onemli suan bir skıntı yok ama aldiktan sonra bir sıkısıklık durumunda cok fazla zarar etmeden satabilmeliyim. ( zor bir ihtimal buyuk olasilikla uzun sure benimle olcak motor )

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin satış kısmını çok kafaya takmıyorsan Salcano al, yoksa YBR al. Ben şu anda Çin motoru alacak olsam ilk tercihim Salcano olur.
    Salcanonun fiyati baya uygun oldugu icin satisi kafama takilmaz. Onda tek korkum uzun yolda bizi birakmasin. Bakimlarini cok guzrl yaptiririm iyi de bakarim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Satacan madem niye alıyon

Bi Ybr bi Cbf var deger kaybetmeyen

Ybr bana göre bisiklet Cbf de yag yakan hantal gücsüz bi motosiklet ama satarken aldıgın parayada satarsın Cbf nin sıfır fiyatı yükseldikce ikinci elde deger kazanıyor cünki sıfırı pahalılasıyor

Tvs de yok ikinci eli motora binecek olan sensin ister ybr al woof alister cbf o bizi ilgilendirmez binecek olan sensin

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satacan madem niye alıyon

Bi Ybr bi Cbf var deger kaybetmeyen

Ybr bana göre bisiklet Cbf de yag yakan hantal gücsüz bi motosiklet ama satarken aldıgın parayada satarsın Cbf nin sıfır fiyatı yükseldikce ikinci elde deger kazanıyor cünki sıfırı pahalılasıyor

Tvs de yok ikinci eli motora binecek olan sensin ister ybr al woof alister cbf o bizi ilgilendirmez binecek olan sensin
    Satma dusuncem yok hocam kotu bir durumda dedim oda zor bir ihtimal yoksa binicez uzun sure.. ) benim ilk vitesli motorum olacagi icin saglam birsey istiyorum o sebeplede sizlere danisiyorum. Yoksa tabiki binecek olan benim ancak secimi dogru yapmaliyim.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Kanuni Merlin S gordum ybr bakiyodum sekli semasi ne kadar guzel kocaman bi scooter yapmislar bunlar ne zaman sorunsuz olacak ya

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Tvs konusunda Tsubasanın dediği herşey doğru.servis sıkıntısı var ama sınıfının en iyisi her yönden.(bana göre)

hıza,tipe önem vermem beni istediğim yere sıkıntısız götürsün diyosan cbf veya ybr al.ama beni istediğim yere diğerlerinden hızlı,ara kaçışlarda iyi,sıkıntısız,az yakan,etraftakilerin dikkatini çekecek şekilde götürsün istiyosan tvs al

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    sıfır wolf.
    satarken zararına gitsede 2600tllik makine. hurdaya çıkarınca kaktırırsın bi köşeye

2.elde çok üçkağıtlar dönüyor. tanımadığından 2.el motor alma..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ybr gayet konforlu ve titreşimsiz. Sorun nadiren çıkarır. Ama pek gitmez. 80-90 ideal hızı. 2.elde değer kaybetmeden satılır.

Tvs apache'de titreşim var deniyor ama bence abartılacak kadar bi titreşim söz konusu değil. Kalıplı,yakısıklı,güçlü ve az yakıyor.

İmkanlar elveriyorsa bu iki seçecek gayet güzel. İki motorda pişman etmez.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Ybr agir basiyor bu gidisle yol yardimi hizmeti veren firmalarda varmis yolda kalinca cekiyolarmis falan onlardandakaliteli hizmet veren bir firma blursam salcano wolf olabilir.. Yine tavsiyeleri takipteyim herkese tesekkurler

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır wolf.
    satarken zararına gitsede 2600tllik makine. hurdaya çıkarınca kaktırırsın bi köşeye

2.elde çok üçkağıtlar dönüyor. tanımadığından 2.el motor alma..
    Aynen hocam zaten sifir alacagim insallah.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    ben tvs mi ybr mi cbf mi derken tvs apache aldım ve çok mutluyum yolda, lambada, markette, çarşıda ne kadar ybr li cbf li varsa motoruma sarkıyorlar buda beni daha mutlu ediyor yada ben ne zaman bu motorlarla yan yana gelsem iyiki apache almışım diyorum, hem şekli daha güzel ilgi çekici motordan anlamayanlar çok hızlı bir şey sanıyor, malzeme kalitesi motor aksamı çok iyi, çok az yakıyor en azından ybr ve cbf gibi pek ayağa düşmemiş özellikle sallasan ybr ye çarpıyor ortalık ybr alanlarda piyasanın gazıyla aldıkları için niye aldıklarını anlamakta güçlük çekiyorlar ses yok güç yok cılız bir şey lastikler moblet lastiği gibi göstergeler hala eski model ama yamaha nın üst modellerinde dijital ne hikmetse marka zoruyla millete gazlıyorlar yok çok dayanıklıymışta falan filan hikaye okuyorlar güzel kullanan adama çin motoruda dayanır hor kullanana hiç bir şey dayanmaz
    tahsins bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle tvs apache adi bile guzel

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kullanan adama çin motoruda dayanır hor kullanana hiç bir şey dayanmaz
    Çok güzel slogan olur bu cümleden. Tam imzalık; tabi Leo'ya bunun için telif falan ödemek gerekecek.
    Felis Leo bunu beğendi.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Salcano Wolf düşünecek olursanız şuan 200 km de Wolf e sahibim. Satılık bölümünden inceleyebilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)