Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Tvs Apache - Ybr 125 - Regal raptor 150 - Salcano Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan işteyim 3 te çıkıcam inşallah sabah uğradım arabadaydı gelmişti de indirmemişler göremedim çıkınca gidicem bakalım..
    Hadi bakalım hayırlısı, gözün aydın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    şuan işteyim 3 te çıkıcam inşallah sabah uğradım arabadaydı gelmişti de indirmemişler göremedim çıkınca gidicem bakalım..
    Ne heyecan vardır şimdi. Ben okurken bile heyecanlandım. Bu akşam bir de sizden wolf yorumu görelim.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne heyecan vardır şimdi. Ben okurken bile heyecanlandım. Bu akşam bir de sizden wolf yorumu görelim.
    şu prosedürler insanda heyecan bırakmasa da güzeldi artık kavuştuk şimdi dışarı bi direğe bağladım. Umarım sabah kadar durur Resimlerde yolda geliyor az sonra.. Wolf sayfasına da atacağım inşallah, her türlü fikrini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

Şuan baya zorlanıyorum düzde kolay ama yokuşta kaldıramıyorum benzin alıyım diye inmeyi başardım yokuştan ama çıkarken çok fena ön kaldırdı nasıl yaptım anlamadım da bi tehlike atlattık yani.. Birde bi sorum olcak bunun ayaktaki freni hiç güzel değil aşşada azcık yukarı kaldırma olayı yok mu yada hafif ön frenle dursak takla mı atarız
    Pianoblack bunu beğendi.

Motosikleti
    Satıldı
    Bir kilitle ön tekerden bağlıyorsan diğeriyle de arkadan bağla bari. Birde disk kilit ayarla. Fazla bir şey tutmaz. Branda da olmazsa olmaz tabii

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kilitle ön tekerden bağlıyorsan diğeriyle de arkadan bağla bari. Birde disk kilit ayarla. Fazla bir şey tutmaz. Branda da olmazsa olmaz tabii
    Iki tane zincir yaptm simdi disk kilidi yarin alirim ben sokak arasina mi koymaliyim yoksa ana caddedeki bir diregemi bagliyim branda da alcaz mecbur o zaman

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    HAyırlı olsun 2 freninde yerini seertliğini rahatça ayarlayabilirsiniz.Motora siperlik, dubleks lastik taktınız mı okdir.Sol vites pedalını söküm burnunu bir aşağı bakacak şekilde değiştirirseniz topukla vites yükseltebilirsiniz.Ayakkabınız aşınmaz hem daha zevkli alışınca.

Motosikleti
    Satıldı
    Iki tane zincir yaptm simdi disk kilidi yarin alirim ben sokak arasina mi koymaliyim yoksa ana caddedeki bir diregemi bagliyim branda da alcaz mecbur o zaman
    Ana caddede kamera olan bir yere bırakabilme ihtimalin varsa olabilir. Yada ne bilim sokakta koyduğun yer gözünün önündeyse tercih edilebilir bilemedim. Çalacak olan kişi kafasına koyduysa kaçılmaz zaten sadece güvenlik önlemi arttırılır

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Hic kamera falan yok dukkan iclerinden disariyi goren varmidir bilememde iste gozle gorunur caydirici bi kamera yok yani napicam bilmiyorum bakalim..

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

Bu arada en onemli seyi sormayi unuttum rodajda ne yapcaz bu araca ) 5bini gecirmiyorum

Motosikleti
    Satıldı
    Hic kamera falan yok dukkan iclerinden disariyi goren varmidir bilememde iste gozle gorunur caydirici bi kamera yok yani napicam bilmiyorum bakalim..

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

Bu arada en onemli seyi sormayi unuttum rodajda ne yapcaz bu araca ) 5bini gecirmiyorum
    En doğru bilgiyi kullanma kılavuzundan edinebilirsin. Oraya yazıyor ne yapman gerektiği.
    İlk 150 km 4 bin devri geçmiyeceksin.
    150-500 arası 5 bin devri geçme.
    500-1000 arası 6 bin devri geçme
    1000 den sonrası içinde 8500 ü geçme diyor.
    Caddede kamera yoksa evden baktığında gözünün önünde olacak bir yere koymanda fayda var.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Kullanma kilavuzum nerde benim ya yarin aliyim bari vermediler hic bsey

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun demişler. maşalllah tatlı birşey
    s de hakkaten motora benziyor. kafa grenajsız. güzelmiş.vites göstergeside var sanırım
    tork biraz fazla yüksek ne hikmetse bizim motorlarda. gaza dokununca gereksiz tekere geliyor. ben dik yokuşlarda tekere gelmeden kalktığımı hatırlamıyorum. bunda yükün arkaya binmesinin etkisi büyük.
    rodajda ilk 500km motoru zorlama. sonra yapıştır gaza uzun yolda. açılır.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    wolf sayfasındada yazılarını beklerız arkadasım...zıra o sayfadakıler abı kardes
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun demişler. maşalllah tatlı birşey
    s de hakkaten motora benziyor. kafa grenajsız. güzelmiş.vites göstergeside var sanırım
    tork biraz fazla yüksek ne hikmetse bizim motorlarda. gaza dokununca gereksiz tekere geliyor. ben dik yokuşlarda tekere gelmeden kalktığımı hatırlamıyorum. bunda yükün arkaya binmesinin etkisi büyük.
    rodajda ilk 500km motoru zorlama. sonra yapıştır gaza uzun yolda. açılır.
    teşekkürler hocam sağolun dediğiniz gibi yapcaz inş. Yokuşlar korkuttu beni ilk günden vites göstergemiz de var .

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf sayfasındada yazılarını beklerız arkadasım...zıra o sayfadakıler abı kardes
    tabiki orada da paylaşacağım hocam..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)