Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Apache - Ybr 125 - Regal raptor 150 - Salcano Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Arkadaşlar Salcano Wolf'ü aldım. Kırmızı renk ve yuvarlak farlı olan model en yeni kasasından daha çok içime sindi.. Onu seçtik bakalım hayırlısı yarın teslim alıcam fotoları inşallah paylaşırım herkese teşekkür ediyorum..
    Pianoblack ve EnesBeyter bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Hayırlı olsun arkadaşım, iyi bir seçim yapmışsın ama önemli olan senin memnun kalman

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    hayırlı olsun, sayfada hertürlü ustamız var paylaşımları bekliyoruz

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    yuvarlak far iyidir, hayırlı olsun

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Çok teşekkürler Bakalım inşallah memnun kalırız şekli tipi fiyatı herşeyi güzeldi yani

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    görüp beğenerek aldıysan gerisi sıkıntı değil bence wolf seni üzmez.

İnşallah yakınında iyi bi servis vardır.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüp beğenerek aldıysan gerisi sıkıntı değil bence
    yani gördüm beğendim şuan aklımda sadece kırmızısı nasıl diye bir soru var çünkü siyahını görebilme imkanım oldu. Kırmızı olan depodan gelecekmiş yoktu dükkanda. Tabi netten baktım ama canlı canlı bir görseydik iyiydi

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Wolf sayfasınada bekleriz.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Salcano Wolf'ü aldım. Kırmızı renk ve yuvarlak farlı olan model en yeni kasasından daha çok içime sindi.. Onu seçtik bakalım hayırlısı yarın teslim alıcam fotoları inşallah paylaşırım herkese teşekkür ediyorum..
    evet bu wolfu almak bayaa hızlı oluyor benimde 8 ay önce yaşadığım duyguları yaşamışsın
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...olf-aldim.html

yolda orası burası dökülmeyen. titreşimsiz. ybr fabrikasında üretilip pek çok parçası 2008 ybr ile uyan güzel bir motor. ufak şeylere takılmazsan uzun müddet binebileceğin yüksek f/p li bir makina.
    e bizde burada yardım için hazırız
    wolf başlığına yazabilirsin kafana takılanları..
    hayırlı olsun. kazasız belasız kullan inşallah. tekerin düz bassın
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Wolf sayfamizda insallah yarin ilk resimlerimi paylasicam cok tesekkur ediyorum..

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

Lastik almak gerekir mi hemen tubeless arka on takim yoksa sadece arkami alan arkadaslarin bi cogu hemen degistirmis ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    takım al. Prelli dura tractıon veye mıchelın sport takım öneririm.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Çok doğru bir seçim yaptığını düşünüyorum o fiyata wolf en güzel tercih bence.

Motosikleti
    Wolf sayfamizda insallah yarin ilk resimlerimi paylasicam cok tesekkur ediyorum..

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

Lastik almak gerekir mi hemen tubeless arka on takim yoksa sadece arkami alan arkadaslarin bi cogu hemen degistirmis ?
    arkayı hemen tubeless yaptır bence. maddiyat varsa önüde yaptır. maddiyat yoksa önü ileride de yaptırırsın. genelde arka patlıyor.
    irc sağlam çok kayar uygun fiyatlı.
    bence paraya kıy michlen al derim. psikolojikmi bilmiyorum ama alan herkes memnun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

bu arada kaça aldın, nerden aldın, plaka vs. kaç para tuttu. güncelleyelim alacak arkadaşlar fikir edinsin..
    ben 8 ay önce 2600tl/12 taksitle almıştım. plaka 300tl tutmuştu.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkayı hemen tubeless yaptır bence. maddiyat varsa önüde yaptır. maddiyat yoksa önü ileride de yaptırırsın. genelde arka patlıyor.
    bence paraya kıy michlen al derim. psikolojikmi bilmiyorum ama alan herkes memnun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

bu arada kaça aldın, nerden aldın, plaka vs. kaç para tuttu. güncelleyelim alacak arkadaşlar fikir edinsin..
    Plaka olayı 600 tl dayanmış şimdileri Tahsin abi. Peh peh peh

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    2590 + 265 plaka ruhsat .. seklinde aldim bende.. Kagithane suratli motor dan. 12 taksit de var..

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

O zaman mecbur bi 200 tl ayiricaz alicaz lastiklerimizi ehliyetimi alinca alirim insallah simdilik mahalle arasinda tur yapcaz 27 temmuz direksyon sonrada ehliyet islemleri biter lastikleri tazeleriz en michelininden

Motosikleti
    Satıldı
    2590 + 265 plaka ruhsat .. seklinde aldim bende.. Kagithane suratli motor dan. 12 taksit de var..

O zaman mecbur bi 200 tl ayiricaz alicaz lastiklerimizi ehliyetimi alinca alirim insallah simdilik mahalle arasinda tur yapcaz 27 temmuz direksyon sonrada ehliyet islemleri biter lastikleri tazeleriz en michelininden
    Taktırma parası var birde. Ortalama 40 tl alırlar. Yalnız nasıl 265 tl tutuyor plaka ruhsat yahu? Bana geçen 600 tl dediler :(

Motosikleti

önce ehliyet kask ekipman.
    doğrusu insan dayanamıyor. bende ehliyetsiz 2000km kadar gezmiştim. ama yanlış yapmışız.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    önce ehliyet kask ekipman.
    doğrusu insan dayanamıyor. bende ehliyetsiz 2000km kadar gezmiştim. ama yanlış yapmışız.
    Kaskm montum hazir ehliyetsiz cikmafim hic trafige hani mahalledeki turlarimi saymazsak yine dediginiz gbi once ehliyet sonra trafik ins. Kaskimi da ls2 aldim yine forumdan arastirip tek eksik ehliyet onada bi 20 25 gun kaldi gecmiyor )

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taktırma parası var birde. Ortalama 40 tl alırlar. Yalnız nasıl 265 tl tutuyor plaka ruhsat yahu? Bana geçen 600 tl dediler :(
    Hocam onun icinde trafik sigortasida vardir ondan benimki onceki motordan kalan parayla kendi sigortscim tarafindan yapiliyo yoksa 265+260 tl oluyodu masraf.

Motosikleti
    Satıldı
    Kaskm montum hazir ehliyetsiz cikmafim hic trafige hani mahalledeki turlarimi saymazsak yine dediginiz gbi once ehliyet sonra trafik ins. Kaskimi da ls2 aldim yine forumdan arastirip tek eksik ehliyet onada bi 20 25 gun kaldi gecmiyor )

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

Hocam onun icinde trafik sigortasida vardir ondan benimki onceki motordan kalan parayla kendi sigortscim tarafindan yapiliyo yoksa 265+260 tl oluyodu masraf.
    Heh şimdi oldu. Aldın mı motoru naptın?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh şimdi oldu. Aldın mı motoru naptın?
    şuan işteyim 3 te çıkıcam inşallah sabah uğradım arabadaydı gelmişti de indirmemişler göremedim çıkınca gidicem bakalım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)